Burn VIP Festival Çekilişi

Burn VIP Festival Çekilişi

Burn ile #BIGBURNİSTANBUL Heyecanına Katılma Şansını Yakala

Dans ederken en eğlenceli halinin videolarını #BIGBURNİSTANBUL hashtagi ile ad-soyad, adres bilgileri ile birlikte gönder, 3 arkadaşın ile birlikte İstanbul Suma Beach Kilyos’ta gerçekleşecek Big Burn Festivali için 1 VIP çadır kullanım hakkı kazan


www.instagram.com internet sitesine kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapan kişiler Dans ederken en eğlenceli halini yansıttıkları videoları #BIGBURNİSTANBUL hashtagi ile ad-soyad, adres bilgileri ile birlikte gönderenler Instagram’da kampanyaya dâhil edileceklerdir.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

Bu piyango Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. adına MPİ’nin 28.03.2017 tarih ve 58259698-255.05.02/712-2003 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından kapsam dışı olarak düzenlenmiştir.01.05.2017 SAAT:00:01 11.07.2017 SAAT:23:59 tarihleri arasında, Türkiye genelindeki www.instagram.com (ücretsiz) internet sitesine kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapan kişiler Dans ederken en eğlenceli halini yansıttıkları videoları #BIGBURNİSTANBUL hashtagi ile ad-soyad, adres bilgileri ile birlikte gönderenler Instagram’da kampanyaya dâhil edileceklerdir.  Yapılacak değerlendirme sonucunda 1 kişiye 21-23 Temmuz tarihinde düzenlenecek olan Big Burn Festivali organizasyonunda İstanbul Suma Beach Kilyos’ta gerçekleşecek Big Burn Festivali için 1 VIP çadır kullanım hakkı ve 3 arkadaşı dâhil (toplam 4 adet) 3 gün 2 gece Kombine Festival Bileti, sonraki 750 kişiye İstanbul Suma Beach Kilyos’ta gerçekleşecek Big Burn Festivali için 21-23 Temmuz arasında herhangi bir gün geçerli 1 günlük festival bileti ikramiyeleri verilecektir. Ahlak kurallarına aykırı paylaşımlar yarışmaya dâhil edilmeyecektir.  Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar tabidir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler. Yarışmaya katılan herkes katılım koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Yarışma ödülü başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez. Hedef Çekiliş ve Organizasyon Ltd Şti., Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

01-05-2017

11-05-2017

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır