Bursa Büyükşehir Belediyesi iPhone 7 Yarışması

Bursa Büyükşehir Belediyesi iPhone 7 Yarışması

#yaşayantarihbursa

Bursa'nın tarihi bir mekanında fotoğraf çek, #yaşayantarihbursa etiketi ile @recep_altepe ve @bursabuyuksehir i de ekleyerek paylaş, jüriyi etkile, kazan.

1 Adet iPhone 7 32 GB AKILLI TELEFON GÜMÜŞ
1 Adet Drone : AEE TORUK AP 10 PRO
1 Adet Samsung Gear VR R322 SANAL GERÇEKLİK GÖZLÜĞÜ


Bursa'nın tarihi bir mekanında fotoğraf çek, #yaşayantarihbursa etiketi ile @recep_altepe ve @bursabuyuksehir i de ekleyerek paylaş, jüriyi etkile, kazan.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

1)    Yarışma @bursabuyuksehir İnstagram hesabı üzerinden yapılacaktır
2)    Yarışma Dijital (Sayısal) Renkli fotoğraf olarak tek bölümlüdür.
3)    Yarışmaya katılmak için kişisel İnstagram hesabınızdan #yaşayantarihbursa hashtagi ile yükleyeceğiniz fotoğraflara, @recep_altepe ve @bursabuyuksehir instagram hesapları etiketlenecektir.
4)    Yarışmaya gönderilen fotoğraflar sadece tarihi mekan fotoğrafları olabileceği gibi fotoğraf karesi içerisinde kendiniz ve istediğiniz kişiler de yer alabilir.
5)    Yarışma seçici kurul üyeleri ile düzenleyici ekip çalışanları dışında, amatör ve profesyonel tüm fotoğrafçılara açıktır.
6)    Yarışmaya katılım ücretsizdir.
7)    Yarışmaya gönderilen fotoğrafların üzerinde herhangi bir uygulama ile düzenleme yapılmamış olması gerekmektedir. Buna İnstagram filtreleri de dahildir. Bu kapsama giren fotoğraflar değerlendirmeye alınmayacaktır.
8)    Yarışmacılar birden fazla renkli fotoğrafla yarışmaya katılabilirler.
9)    Yarışamaya gönderilen fotoğraflar, yarışmanın geçerli olduğu tarih aralığında çekilmiş olması gerekmektedir.
10)    Yarışmaya daha önce ya da bu yarışmayla eş zamanlı yapılan herhangi bir yarışmada ödül (derece, başarı, mansiyon, özel ödül) almış fotoğraflar katılamaz.
11)    Fotoğraflar, jüri tarafından yarışma temasına uygunluk, yaratıcılık, anlatım gücü ve teknik kriterlere göre değerlendirilecektir.
12)    Katılımcı yarışmaya gönderdiği yapıtların tümüyle kendisine ait olduğunu ve tüm izinlerinin alındığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Yarışmaya gönderilen fotoğraflarda görünebilecek insanların, fotoğrafının çekilmesine ve bir yarışmaya gönderilmesine, fotoğrafın internette ve basılı yayın organlarında yayınlanmasına izin verdikleri kabul edilir. Söz konusu kullanımlardan dolayı ortaya çıkabilecek anlaşmazlıkların tüm sorumluluğu yarışmacıya aittir.
13)    Seçici kurul en az 3 (üç) üyenin bir araya gelmesiyle toplanır.
14)    Seçici kurul, ödüle ya da ödüllere değer fotoğraf bulunamaması durumunda kararında serbesttir.
15)    Yarışmaya gönderdiği fotoğraflar üzerinde, yapıt kendisine ait olmadığı halde kendisininmiş gibi göstermeye ve değerlendirme kurulunu yanıltmaya yönelik her türlü müdahale ve değişiklikleri yapan kişiler yarışma dışı kalacaktır.
16)    Kural ihlali yapan katılımcının ödül, unvan ve her türlü kazanımları geri alınır. Ödül yeri boş bırakılır. Ödül verilmişse katılımcının ödülü iade etmesi gerekir. Bu durum diğer katılımcılar için herhangi bir hak anlamına gelmeyecektir.
17)    BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ödül kazanan fotoğrafların asıl dosyalarını katılımcıdan isteyebilir.

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

09-11-2016

31-12-2016

10-01-2017

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır