Carte'dor Instagram iPhone X Yarışması

Carte'dor Instagram iPhone X Yarışması

31 Mayıs 2018 tarihine kadar Carte'dor Dondurma ile yapacağın tatlının resmini www.instagram.com/cartedorturkiye adresinden paylaş, yarışmaya katıl, iPhone X kazana şansını yakala!


Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’ye ait dondurma ürünü ile yapmış olduğunuz bir tatlının, bu ürünün bulunduğu şık bir sofranın ya da bu ürün ile hazırlamış olduğunuz sofra kombinlerinin fotoğrafını (Fotoğraflarda insan figürü olmamalıdır.) #AlkışlarSana hashtag’i ile www.instagram.com/cartedor (ücretsiz) internet sitesinde paylaşan kullanıcılar kampanyaya katılmaya hak kazanacaklardır.

Hediyeler :
3 Adet Hediye

* Hediye görselleri, bilgiler, piyasa değeri ve veraset intikal vergisi tutarı fikir edinme amaçlı olup, farklılık gösterebilir.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

1. Bu kampanya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 26.04.2018 tarihli ve 24951361-255.05.02-E.4358 sayılı yazısı ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

2. www.instagram.com/cartedor adresi üzerinden gerçekleştirilecek olan kampanya 08.05.2018 (Saat:00.01)-31.05.2018(Saat:23.59) tarihleri arasında Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

3. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’ye ait dondurma ürünü ile yapmış olduğunuz bir tatlının, bu ürünün bulunduğu şık bir sofranın ya da bu ürün ile hazırlamış olduğunuz sofra kombinlerinin fotoğrafını (Fotoğraflarda insan figürü olmamalıdır.) #AlkışlarSana hashtag’i ile www.instagram.com/cartedor (ücretsiz) internet sitesinde paylaşan kullanıcılar kampanyaya katılmaya hak kazanacaklardır. Bu paylaşımlar jüri tarafından 01.06.2018(Saat:00.01)-04.06.2018(Saat:23.59) tarihleri arasında yaratıcılık ve şıklık kriterlerine göre değerlendirilip, talihlilerin isimleri 05.06.2018 tarihinde belirtilen instagram sayfasında yayınlanacaktır.

4. Yapılacak değerlendirme sonucunda 3 kişi iPhone X 64 GB Cep Telefonu ikramiyesi kazanacaktır.

5. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

6. Katılımcı uygulamayı kabul ettiğinde, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş kullanıcıların ad, soyad ve profil fotoğrafının uygulama için kullanım hakkına sahip olur.

7. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.

8. Yarışmaya sunulan eserlerden yetkililerce yapılacak incelemede yarışma ana temasına uygun dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, genel ahlak kurallarına uygun olan videolar esas alınacaktır.

9. Kampanyaya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

10. Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.

11. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

12. İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

13. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

14. Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

15. Yarışma neticesinde kazananlar, isimlerinin Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. ye ait İnstagram sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.

16. Kampanyaya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. sorumlu değildir.

17. Kampanya'ya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

18. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

19. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. tarafından yapılacaktır. Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

20. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Tüm Çekilişler

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

AgeSA Mobil Çekilişi

1 ay 250.484 ₺ Bedava

Hush Veganic App Çekilişi

1 ay 150.278 ₺ 750 ₺

Arabam.com Çekilişi 2024

3 hafta 374.499 ₺ Bedava

Önemli Bilgiler

08-05-2018

31-05-2018

05-06-2018

18.297 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır