D&R 2019 Oscar Ödülleri Yarışması

D&R 2019 Oscar Ödülleri Yarışması

2019 Oscar'larını Kim Kazanır?

23 Şubat 2019 tarihine kadar dr.com.tr platformuna mailing kanalına özel yarışmaya katıl, 3 soruyu doğru yanıtlayan 3 kişiden biri ol,  50 TL değerinde hediye çeki kazan


23 Şubat 2019 saat 23.59 tarihine kadar mailing üzerinden gönderilen cevaplara doğru cevabı gönderen 3 kişi, dr.com.tr’den 50 TL değerinde hediye çeki kazanacaktır.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

“2019 Oscar Tahminleri” Mailing Yarışması KATILIM KOŞULLARI
▪ 12 Şubat 2019 tarihinde TURKUVAZ MÜZİK KİTAP MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA A.Ş.
markası olan dr.com.tr platformuna mailing kanalına özel başlayan yarışmamıza, 23 Şubat 2019 saat 23.59 tarihine kadar mailing üzerinden gönderilen cevaplara doğru cevabı gönderen 3 kişi, dr.com.tr’den 50 TL değerinde hediye çeki kazanacaktır.
▪ Her kullanıcı yarışma kapsamında sadece 1 kez ödül kazanabilir.
▪ Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez.
▪ Kazanacak olan 3 kişi dr.com.tr jürisi tarafından, 27 Şubat 2019 tarihinde belirlenecek. Kazananlar; dr.com.tr jürisi tarafından, yarışma koşullarını eksiksiz yerine getiren katılımcılar arasından seçilir ve sadece kazanan kullanıcılara e-mail yoluyla bilgilendirme yapılır.
▪ Kazananlar arasından ödül hakkının istenilmemesi veya kazananlarla irtibata geçilememesi ve hediyelerin iletilememesi halinde jüri tüm başvuruları tekrar değerlendirip yedek talihlileri belirleyecektir.
▪ Kazanan kullanıcılar ile iletişim kurulması için kazandığı açıklanan kullanıcıların ad-soyad, telefon ve adres bilgilerini özel mesaj (DM) yoluyla iletmeleri gerekmektedir. Ödül sahipleriyle iletişim kurulamaması durumunda sorumluluk kabul edilmeyecek ve başka (Yedek) bir katılan/kazanan belirlenebilecektir.
▪ Bilgilerin gönderilmemesi, yanlış veya eksik olması durumunda katılımcı ödül kazanma hakkını kaybeder. Katılımcıların bildirdiği irtibat bilgilerinin doğru olmaması nedeniyle talihlilere ulaşılamaması durumundan Turkuvaz M.K.M.P. A.Ş. sorumlu değildir.
 Turkuvaz Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A. Ş. (“Turkuvaz”) veri sorumlusu olarak kişisel verilerinizi başta Türkiye Cumhuriyeti Anayasası ve ülkemizin taraf bulunduğu insan haklarına ilişkin uluslararası sözleşmeler ile 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda (“KVKK”) öngörülen şart ve usuller olmak üzere kişisel verilerin korunması ile ilgili tüm mevzuat çerçevesinde sizlere sunulan hizmetlerin sağlanabilmesi, geliştirilmesi, mükemmelleştirilmesi amacıyla işlerken kişisel verilerinizin gizliliğine ve güvenliğine  önem vermektedir. Turkuvaz kişisel verilerinizi işlerken KVKK’da öngörülen ilkelere uymaktadır.
Bu ilkeler, kişisel veri işleme faaliyetlerinin;
a)      Hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun olması,
b)      Doğru ve gerektiğinde güncel olması,
c)      Belirli, açık ve meşru amaçlar için olması,
d)      İşleme amaçlarıyla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olması,
e)      İlgili mevzuatta öngörülen veya işlendikleri amaç için gerekli olan süre kadar muhafaza edilmesidir.
▪ Yarışmaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Kampanyadan faydalanabilmesi için Türkiye'de ikamet etmesi ve 18 (on sekiz) yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
▪ Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
▪ Bilgilerini eksik ya da yanlış ilettiği tespit edilen kullanıcılar, ödül kazanamazlar. Kullanıcılar başkası adına ödül kazanamazlar ve profil bilgilerinin kendilerine ait olduğunu ve doğru bilgi içerdiğini kabul, beyan ve taahhüt ederler.
▪ Turkuvaz M.K.M.P. A.Ş., önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, değiştirme ve yarışmada hediye verilecek ödülü düzenleme/değiştirme hakkını saklı tutar.
▪ Turkuvaz M.K.M.P. A.Ş. savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri mücbir sebep durumlarında kampanyayı askıya alma ve iptal etme hakkını saklı tutar.
▪ Bu kampanya, Turkuvaz M.K.M.P. A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Hiçbir şekilde Euromsg markasının sahibi olan Related Digital tarafından düzenlenmemekte ve sponsorluğunda yapılmamakta olup, Related Digital ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
▪ Katılımcılar, işbu yarışmaya katılım amacıyla göndermiş oldukları kişisel bilgilerinin Turkuvaz M.K.M.P. A.Ş. tarafından anılan kampanya kapsamıyla sınırlı olarak kullanılmasına, arşivlenmesine ve gerektiğinde program ortakları/bağlı ajansları ile paylaşılmasına Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında açık rızaları olduğunu, bu konuda bilgilendirildiklerini beyan, kabul ve taahhüt ederler. Katılımcılar dr.com.tr’nin ve/veya program ortakları/bağlı ajanslarının kişisel verileri saklama hakkı herhangi bir coğrafi sınır ve süreye bağlı olmadığı kendi rızaları ile kabul etmişlerdir.
• Kazanılan ödül katılımcı tarafından değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
• Yarışmaya katılan herkes, Yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
▪ Katılımcıların Yarışma şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran dr.com.tr tarafından yapılacaktır. Dr.com.tr bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir ve şartlar yayınlandığı anda katılımcılar açısından bağlayıcıdır. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
Dr.com.tr, Yarışma Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
• Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
• Yarışma için gönderilen içerikler hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.
▪ Burada geçen kampanya katılım koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

12-02-2019

23-02-2019

27-02-2019

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır