Duracell XBox Yarışması

Duracell XBox Yarışması

Duracell ile 1000'lerce Hediyeden Birini Kazanma Şansını Yakala

Üzerinde Xbox promosyon etiketi olan bir paket Duracell Şarj Edilebilir Pil satın al, promosyon etiketinin arkasında bulunan özel pin kodunu https://www.duracell.com.tr/xbox adresinden girerek yarışmaya katıl.


1. Üzerinde Xbox promosyon etiketi olan bir paket Duracell Şarj Edilebilir Pil (AA veya AAA) satın alın.
2. Kişisel bilgilerinizi ve promosyon etiketinin arkasında bulunan özel pin kodunu aşağıya girin.
3. ‘AYICIĞI’, ‘XBOX’ ve ‘FORZA’ kelimelerini bulmaya çalışarak bulmacayı tamamlayın.
4. Kazanıp kazanmadığınızı ve ödülü almak için yapmanız gerekenleri hemen öğrenebileceksiniz.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

1. Bu promosyon, yalnızca kanuni olarak Türkiye’de ikâmet eden 18 yaş ve üzerindeki kişilere açıktır.

2. Bu promosyona, Duracell ve Microsoft’un, temsilcilerinin çalışanları ve onların birinci dereceden akrabaları ya da promosyonla profesyonel bir ilişki içinde olan kişiler katılamaz.

3. Promosyonlu bir ürün alınması ve internet bağlantısına sahip olunması şarttır.

4. Yalnızca resmi internet sitesi ve katılım formuyla yapılan başvurular kabul edilir.

5. Promosyon Süresi:

a. Asıl Promosyon Süresi: Ana promosyon süresi 1 Mayıs 2017, 00.01’den 30 Eylül 2017, 23.59’a kadardır.
b. Uzatılmış Promosyon Süresi: Uzatılmış promosyon süresi 1 Ekim 2017, 00.01’den 31 Aralık 2017, 23.59’a kadardır.

6. Katılmak için, katılımcıların Promosyon Süresi içinde promosyonlu Duracell Şarj Edilebilir Pil (AA 2ct, AAA 2ct ve AAA 4ct) paketlerinden satın alması, www.duracell.com.tr/xbox adresini ziyaret etmesi, promosyon etiketinin arkasında yer alan kodla birlikte kişisel bilgilerini girmesi ve kelime yarışmasını tamamlaması gerekmektedir. Yarışmayı doğru olarak tamamlayan Asıl Promosyon Süresi içinde her gün ilk 14 katılımcı ve Uzatılmış Promosyon Süresi içinde ilk 5 katılımcı promosyonun kazananları olarak sayılacaktır. Katılımcılar, kazandıklarını ispatlamak için gerekli olabileceğinden, fişlerini ve pin kodu içeren promosyonlu paketlerini saklamalıdır.

7. Kazananlara, kazandıkları ekranda ve e-posta aracılığıyla hemen bildirilecektir.

8. Katılımcılar, Promosyon Süresi boyunca istedikleri kadar sayıda katılım yapabilir ve Promosyon Süresi boyunca kişi başı 3 ödüle kadar ödül kazanabilir. Her pin koduyla bir kez katılınabilir.

9. Fiziksel ödülleri kazananlardan, fişlerini ve pin kodunu içeren promosyonlu paketlerini göstermeleri istenebilir, bu yüzden katılımcılar fişlerini ve paketlerini mutlaka saklamalıdır. Fiş ya da pin içeren promosyonlu paketin sağlanmaması durumunda ödülün verilip verilmeyeceğine Promosyonu Yapan karar verecektir.

10. Ödüller: Promosyon Süresi boyunca kazanılacak toplam 2.602 ödül bulunmaktadır. Ödüller arasında şunlar yer almaktadır:
i. Bir (1) x Xbox One S Konsol, her birinin yanında Forza Horizon 3’ün fiziksel bir kopyası;
ii. Altı (6) x Xbox Elite Kontrol Cihazı, her birinin yanında Forza Horizon 3’ün fiziksel bir kopyası;
iii. Otuz beş (35) x dijital Forza Horizon 3 kopyası ve Duracell araba paketi (Duracell marka araba içerir) için dijital kod; ve
iv. 2.560 x Duracell araba paketi (Duracell marka araba içerir) dijital kodu.

Xbox dijital ödül kodları 30 Haziran 2018’e kadar alınmalıdır.

11. Asıl Promosyon Süresinde, günde 14 ödül verilecek ve Uzatılmış Promosyon Süresinde, günde 5 ödül verilecektir. Katılan bütün ülkelere dağıtılacak toplam 2.602 ödül bulunmaktadır. Ödüller, yarışmayı Asıl Promosyon Süresinde doğru tamamlayan ilk 14 katılımcıya ya da Uzatılmış Promosyon Süresinde doğru tamamlayan ilk 5 katılımcıya verilecektir. Mevcut bir ödül ve sonraki arasında katılım gerçekleşmezse veya kimya yarışmayı tamamlamazsa, o günün ödülü ertesi güne aktarılmayacaktır. 2.602 ödülün hepsi kazanılabilir.

12. Ödülü almak için doğru kişisel bilgileri sağlamak kazanın sorumluluğundadır. Promosyonu Yapan, yanlış bilgi sağlanmasından ötürü ödülün teslim edilememesinden sorumlu değildir.

13. Promosyonu Yapan, ödülleri kazanma tarihinizden itibaren 28 gün içinde göndermeye çalışacaktır, ancak yine de lütfen ödülün teslim edilmesi için 90 güne kadar süre tanıyın.

14. Teslim edilemeyen ya da göndericiye geri gelen ödüllerin istenmediği düşünülecek ve ödül kaybedilecektir. Bu ödül yeniden tahsis edilmeyecektir.

15. Kazananların isimleri ve ülkelerini, Promosyon Süresinin sona ermesini takip eden 3 aylık dönem içinde, infoturkiye.im@duracell.com adresine, konu başlığı “Duracell & Microsoft Competition – Turkey Winner List” olan bir e-posta göndererek öğrenebilirsiniz.

16. Promosyonu Yapana veya Promosyonu Yapandan teslimatta yanlış yönlendirilen, kaybolan, geciken, zarar gören veya bir bilgisayar arızası, virüsü, hatası, gecikmesi sebebiyle veya başka herhangi bir nedenden ötürü bozulan katılımlardan sorumlu olunmayacaktır. Promosyonu Yapan, başvuru sırasında Promosyonu Yapana yanlış ya da eksik verilen bilgilerden ötürü sorumlu olmayacaktır.

17. Yasaların izin verdiği ölçüde, Promosyonu Yapan, promosyona katılımdan ya da herhangi bir ödülün kullanımından kaynaklı olarak uğranılacak hiçbir kayıp ya da zararın karşılanmasından sorumlu olmayacaktır.

18. Tam ya da kısmi olarak başka hiçbir ödül alternatifi yoktur ve nakit dışı ödüllerde, Promosyonu Yapanın ödülü eşit ya da daha yüksek değerde benzer bir alternatifle değiştirme hakkını saklı tuttuğu kontrolü dışında cereyan eden olaylar hariç olmak üzere, nakit alternatifi yoktur. Promosyonu Yapan tarafından önceden yazılı olarak aksi kabul edilmedikçe, ödüller doğrudan kazananlara verilecektir.

19. Promosyonla ilgili bütün konularda Promosyonu Yapanın kararı nihai karardır ve bu karar tartışmaya açık değildir. Katılımcılar, bu promosyona katılmak suretiyle bu şart ve koşulları kabul etmektedir ve bütün kurallara tabi duruma gelmektedir.

20. Promosyonu Yapan, tamamen kendi takdir yetkisine dayalı olarak, bu koşulları ihlal ettiğini ya da promosyonun ruhuna aykırı davrandığını düşündüğü katılımları veya katılımcıları eleyebilir ya da diskalifiye edebilir.

21. Promosyonu Yapanın makul kontrolü dışında olaylar meydana geldiğinde ya da sahtekarlık, suistimal ve/veya bir hata (insan ya da bilgisayar kaynaklı) bu promosyonun yürütülmesi veya ödüllerin verilmesini etkilediğinde ya da etkileyebilecek durumda olduğunda ve yalnızca şartlar bunu kaçınılmaz hale getirdiğinde, Promosyonu Yapan, herhangi bir aşamada bu promosyon veya bu şart ve koşullarda değişiklik yapma ya da onları iptal etme hakkını saklı tutar, ancak gereksiz mağduriyetlerin önüne geçmek için katılımcıların etkilenmesini en aza indirmek için daima çaba gösterecektir.

22. Promosyonu Yapan, bütün katılımları ve kazananları doğrulama ve bu şart ve koşulların ya da bu promosyona katılım şartlarının parçası durumunda olan herhangi bir talimatın ihlal edildiği ya da promosyona katılan bir katılımcının haksız avantaj elde ettiği ya da sahtekarlıkla kazandığı yönünde düşünmek için makul sebepleri bulunması halinde bir ödülü vermeyi reddetme ya da verdiği bir ödülü geri çekme ya da promosyona bir daha katılımı engelleme hakkını saklı tutmaktadır. Promosyonu Yapan, tüm kararlarda son sözü söyleyecek, bu karar bağlayıcı olacak ve tartışmaya açık olmayacaktır.

23. Bu promosyonun katılımcılarından alınan bütün bilgiler gizli tutulacak,, Promosyonu Yapanın izni olmadan pazarlama amacıyla herhangi bir üçüncü tarafa ifşa edilmeyecektir. Katılımcıların infoturkiye.im@duracell.com adresine e-posta göndererek kişisel bilgilerine erişme, bunları değiştirme veya silme hakkı bulunmaktadır.

24. Katılımcılar kendileriyle Promosyonu Yapanın yeni ürün ve hizmetleriyle ilgili olarak iletişime geçilmesini istiyorlarsa, katılım esnasında bu bilgileri almak istediklerini belirtmelidir. Katılımcılar, Promosyonu Yapanın iştirakleri ve ortaklarından bilgi ve promosyon davetleri almak istiyorlarsa, katılım esnasında bu bilgileri almak istediklerini belirtmelidir.

25. Bu Promosyon, Türkiye kanunlarına ve münhasıran Türk mahkemelerinin yargılama yetkisine tabidir.

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

01-05-2017

30-09-2017

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır