Falım Nostalji Yarışması

Falım Nostalji Yarışması

Nostaljini yarat, manini yaz, kazan!

31 Aralık 2018 tarihine kadar www.falimnostalji.com adresine üye ol, manini yaz, yarışmaya katıl, kazanma şansı yakala!


Yarışmaya katılmak için, www.falimnostalji.com websitesine bilgilerinizi doğru bir şekilde girerek üye olmanız, www.falimnostalji.com’de mani yazmanız, işbu katılım koşullarını ve aydınlatma metnini onaylamanız gerekmektedir. Fotoğraf yüklemeniz ise tercihe bağlıdır.

Hediyeler :
50 Adet Hediye

* Hediye görselleri, bilgiler, piyasa değeri ve veraset intikal vergisi tutarı fikir edinme amaçlı olup, farklılık gösterebilir.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

    Bu yarışma, Kent Gıda Maddeleri San. ve Tic A.Ş. (“Kent Gıda”) adına  MPİ’nin 30.11.2018 tarih ve 24951361-255.05.02-E.12083 sayılı izni ile kapsamdışı düzenlenmektedir. 10 Aralık 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında düzenlenmektedir. Kampanyada bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kampanyaya Kent Gıda, Alaaddin Reklamcılık ve İletişim Hiz. (Lamba Dijital) , Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
    Katılımcılar, www.falimnostalji.com websitesi aracılığıyla Falım Sakız paket tasarımlarını hazırlayarak Falım Sakız’dan 50 TL’lik Migros hediye kodu kazanma şansı yakalayacaklardır.
    Yarışmaya katılmak için, www.falimnostalji.com websitesine bilgilerinizi doğru bir şekilde girerek üye olmanız, www.falimnostalji.com’de mani yazmanız, işbu katılım koşullarını ve aydınlatma metnini onaylamanız gerekmektedir. Fotoğraf yüklemeniz ise tercihe bağlıdır.
    Mani yazımının katılım koşulu olduğu, fotoğraf yüklemenin ise tercihe bağlı olduğu Falım Nostalji paketlerini hazırlayarak yarışmaya ücretsiz katılan kullanıcılar arasından, jürinin belirleyeceği 50 kişiye Migros marketlerinde geçerli 50 TL’lik hediye kodu hediye edilecektir.
    Katılımcılar, 31 Aralık 2018 tarihi, saat 23:59’a kadar (31 Aralık 2018 dahil) manileriyle hazırladıkları paket tasarımı ile kampanyaya katılabileceklerdir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.
    Katılımcılar, www.falimnostalji.com’a manilerini ve tercihe bağlı olarak fotoğraflarını içeren paket tasarımlarını siteye yükleyerek kampanyaya dahil olabilirler.
    Jüri, Kent Gıda Falım ekibinden Doğuş Kezer, Tolga Ertan, Beril Beyza Zaimoğlu; Lamba Dijital Yaratıcı Grup Lideri Gökhan Çardak, Lamba Dijital Sosyal Medya Uzmanı Müge Evirgen’den oluşmaktadır. Jüri, içerikleri değerlendirirken yaratıcılığa ve kafiye düzenine bakacaktır.
    Hediye sadece kazanan kullanıcıya aittir. Kazanılan hediye devredilemez veya nakde çevrilemez.
    Ödüle sahip olan katılımcı, çekilecek olan her türlü fotoğraf vb. ile görüntülenmesine ve sesinin alınmasına izin verdiğini kabul etmiş sayılır.
    Kazanan katılımcılar 7 Ocak 2019 günü Falım Sakız Facebook sayfası, Instagram sayfası ve falimnostalji.com sitesinde açıklanacaktır.
    Falım Sakız/Kent Gıda, ödülün değeri, sayısı ve kazananları ve teslim tarihleri ve katılım koşulları üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    Migros elektronik kodlar alkollü içecek ve tütün mamulleri alımlarında, altın alımlarında, GSM yüklemelerinde ve ramazan-yılbaşı paketi gibi ürün/kategorilerde geçerli değildir.
    Kodlarının 3. kişilerce kullanılması durumunda Kent Gıda, Lamba Dijital ve Migros sorumlu değildir. Kodlar tek kullanımlıktır, bölünerek kullanılamaz ve her müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilir.
    Migros kodlar karşılığında nakit ödeme yapmaz, kodlar nakde çevrilemez ve iade edilemez.
    Kodun kullanılması için müşterinin Money Club kartı olmalıdır ve Money Club kart ile kasaya gelip alışverişine başlamadan kasiyere 8 haneli şifresini vermelidir. Kasada yaptığı alışverişten 50 TL düşülecektir.
    Elektronik kodlar www.sanalmarket.com.tr adresinde kullanılamazlar.
    Kodlar tüm Migros mağazalarında geçerlidir.
    Kullanıcılar kazandıkları hediye kodlarını 31 Aralık 2019’a kadar kullanabilirler.

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

10-12-2018

31-12-2018

07-01-2019

2.500 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır