Formula-E New York Seyahati Yarışması

Formula-E New York Seyahati Yarışması

THY ve AVIS ile New York’ta Formula-e Yarışı Seni Bekliyor!

Avis ve THY Miles & Smiles işbirliği ile düzenlenen yarışmaya katılmak için tek yapmanız gereken; Miles&Smiles üyesi olmak, formu doldurup 3 soruya yanıt vermek. Aşağıda katılım linkini bulabilirsiniz.


Kazanan kişi 13 temmuz’da New york’ta düzenlenecek Formula-e yarışına 2 kişilik seyahat kazanacak.
Ödül; ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak biletlerini, 2 gece konaklama, 2 kişilik Formula-e bileti ve etkinlik sırasındaki ağırlamayı kapsıyor.
KAZANDIRAN FORMULA YARIŞMASI: Başvurular için son tarih 16 Haziran 2019
THY & AVIS Formula-e New York Seyahati Katılım Linki


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

Avis, muhteşem Manhattan silüetinin gölgesinde savaşacak 22 sürücü ve 11 takımı izlemek üzere iki kişiyi New York, ABD’ye götürecek bir gezi kazanma şansı sunuyor. 12 – 14 Temmuz 2019 tarihleri arasında, toplamda iki gece seyahat. İki bilet verilecek ve iki kişi tarafından paylaşılacak konaklama sağlanacaktır.
Bu özel iki günlük paket Türk Hava Yolları ile New York’a gidiş dönüş ekonomi uçuşu, New York’ta 2 gece otel konaklaması ve 13 Temmuz 2019’daki New York City E-Prix için 2 bilet ve ağırlama içerir.
Tüm kazananlara gündemin tamamı ve program geziden önce sağlanacaktır. Kazanan açıklandığında gidiş dönüş New York biletleri doğrudan Türk Hava Yolları ile rezerve edilecektir.
Ödülün değeri paket için yaklaşık 5000€’dur.
Bu promosyon yalnızca Uygun Katılımcılara açıktır. Uygun Katılımcı 21 yaşında veya daha büyük ve Miles and Smiles üyesi kişilerdir.
Bu promosyon Avis Budget EMEA Ltd (“Tanıtımcı”) tarafından yönetilmektedir.
Tanıtımcı ve Türk Hava Yollarının, iştiraklerinin, acentelerinin çalışanları ve ödül çekilişiyle ilgili profesyonel olarak bağlantılı herhangi bir kimse, onların çalışanları veya bu çalışanların aile üyeleri bu promosyona katılamaz.
Uygun Katılımcılar, bu promosyona katılarak, bu şartlar ve koşulları her durumda kabul ettiklerini onaylarlar.
Kazanılacak bir ödül vardır; 13 Temmuz’daki New York E-Prix’e iki bilet, gidiş dönüş uçuşlar ve konaklamadan oluşan bir set:
Tüm katılımlar 16 Haziran 2019 günü gece yarısı BST’den önce yapılmalıdır ve kazanan 21 Haziran 2019 tarihinden önce seçilecektir.
Kazanan Avis tarafından belirlendikten sonra, Avis Partnerships ekibi kendileriyle iletişime geçecektir.
Daha sonra kazanan kişinin bilgileri Miles and Smiles ekibiyle paylaşılacak, onlar da e-posta veya telefon ile kazananla iletişime geçeceklerdir
Bu web sitesine kayıt olarak, Uygun Katılımcı ödül çekilişine bir katılım hakkı kazanmış olur. Her Uygun Katılımcı için yalnızca bir katılım hakkına izin verilir.
Tüm Uygun Katılımcılar yarışmaya 15 Mayıs ve 16 Haziran 2019 tarihleri arasında ve aşağıdaki promosyon web sitesi üzerinden katılmalıdır: www.avis-promotion.com/milesandsmiles
Promosyon Katılım Periyodu şöyle tanımlanmıştır: 15 Mayıs 2019 12:00:01 AM BST’de başlar ve 16 Haziran 11:59:59 PM GMT’de sona erer. Herhangi bir yöntemle bu saat ve tarihten sonra Tanıtımcı tarafından alınan herhangi bir katılım yarışmaya katılmayacaktır.
LİMİT: Her Avis uygun katılımcısı için bir (1) katılım limiti vardır.
Tanıtımcı, bu promosyona katılma amacıyla erişimin gerekli olduğu herhangi bir Tanıtımcı web sitesine veya bilgisayar sistemine, kendi sahip olduğu veya herhangi bir üçüncü tarafa ait, herhangi bir web sitesinin, bilgisayar sisteminin veya telekomünikasyon sisteminin kullanılabilirliğini temsil etmez, kefil olmaz veya garanti etmez.
Kaybolmuş, zarar görmüş, bozulmuş, okunaksız, eksik veya gecikmiş, sebebi ne olursa olsun, ister sistem hatası sebebiyle eksik kalmış veya gecikmiş olsun veya web sitesi trafik yoğunluğu, yetkisiz kişi müdahalesi, bilgisayar veya telekomünikasyon sistemleri hatası sebebiyle alınamamış veya eksik alınmış veya yanlış bilgi alınmış veya girilmiş veya bu bilgilerin alınmasında hata oluşmuş katılımlar için Tanıtımcı hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.
Tanıtımcı, bu konuda yegane takdir yetkisi kendinde olarak, şu durumlarda herhangi bir kişiyi diskalifiye etme hakkını saklı tutar: bu promosyonun katılım süreci veya operasyonunda değişiklik yapmaya çalışmak; bu kuralları ihlal etmek; iyi niyet dışında hareket etmek; veya promosyona katılmanın bir parçası olarak sağlanan bilgilerde yalan veya yanlış beyanda bulunmak.
Ödüle alternatif olarak nakit teklif edilmeyecektir. Ancak Tanıtımcı, bu konuda yegane takdir yetkisi kendinde olarak, Ödül için benzer karakterde ve eş oranda değerli alternatifler sunma hakkını saklı tutar.
Kazanan kişiden, ek bir karşılık daha beklemeden, bu ödül çekilişiyle ilgili tanıtımlarda yer alması istenebilir. Kazanan kişinin adının tanıtımın doğası ve içeriği gereği açığa vurulması gerekebilir ve kişiye böyle bir tanıtıma izin verme veya karşı çıkma fırsatı verilecektir. Bu gibi bir tanıtıma önceden
izin veren kazananın adı promosyonun kapanış tarihinden itibaren iki (2) ay süreyle Tanıtımcı’nın web sitelerinde yayımlanabilir.
Kazanan kişinin belirtilen tarihlerde New York, ABD’ye seyahat edebilmesi gerekmektedir ve eğer seyahat için bir vize gerekiyorsa ücreti de kendisi tarafından ödenerek kazanan tarafından ayarlanmalıdır.
Tanıtımcı, herhangi bir zaman, önceden bildirimde bulunmadan, herhangi bir sebeple ve müşteriye herhangi bir bağlılığı olmadan bu promosyonu geri çekme veya bu şartlar ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.
Katılımcılar, bu promosyona katılarak, sağladıkları verilerin, yalnızca ödül çekilişini yürütüme amacıyla sağlanan bilgileri kullanacak olan Tanıtımcı veya acenteleri veya alt yüklenicileri tarafından kullanılacağını kabul ederler.
Bu şartlar ve koşullar İngiliz kanunu tarafından kapsanmaktadır ve taraflar İngiltere ve Galler mahkemelerinin özel olmayan yargısına tabidir.

Tüm Çekilişler

Hush Veganic App Çekilişi

2 ay 150.278 ₺ 750 ₺

Arabam.com Çekilişi 2024

1 ay 374.499 ₺ Bedava

TCL Arsenal Çekilişi

1 ay 670.690 ₺ 20.000 ₺

Önemli Bilgiler

15-05-2019

16-06-2019

21-06-2019

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır