Garanti BBVA Miles&Smiles 20.000 Mil Yarışması

Garanti BBVA Miles&Smiles 20.000 Mil Yarışması

Miles&Smiles Garanti BBVA 20. Yıl Özel 20.000 Mil Yarışması

Garanti BBVA Miles&Smiles 20.000 Mil Yarışması. Yarışmaya katılmak için Garanti BBVA Miles&Smiles Instagram hesabını takip edip, gittiği bir seyahatten aklında kalan yemeği o yemeğin kendisini neden etkilediğini ve nerede deneyimlediğini #GastronomiYolculuğu hashtag’i ile bir arkadaşını etiketleyerek paylaşmak yeterli.


Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde www.instagram.com (ücretsiz) internet sitesine kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak Miles&Smiles Instagram hesabını (@garantimilesandsmiles) takip edip, gittiği bir seyahatten aklında kalan yemeği o yemeğin kendisini neden etkilediğini ve nerede deneyimlediğini #GastronomiYolculuğu hashtag’i ile bir arkadaşını etiketleyerek paylaşanlar yarışmaya katılacaklardır.
Paylaşımlar, 13.10.2020 tarihinde konuya uygunluk, yaratıcılık, farklılık kriterlerine göre jüri tarafından değerlendirilecek ve belirtilen şartlarla yarışmaya katılan Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları sahibi 20 kişiye 20.000 mil hediye edilecektir.

Hediyeler :
20 Adet Hediye

* Hediye görselleri, bilgiler, piyasa değeri ve veraset intikal vergisi tutarı fikir edinme amaçlı olup, farklılık gösterebilir.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

        Bu kampanya Türkiye Garanti Bankası A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 01.09.2020 tarihli ve 40453693-255.05.02-E.6815 sayılı yazısı ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
        22.09.2020(saat:00:01)-11.10.2020(saat.23:59) tarihleri arasında Türkiye genelinde www.instagram.com (ücretsiz) internet sitesine kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak Miles&Smiles Instagram hesabını (@garantimilesandsmiles) takip edip, gittiği bir seyahatten aklında kalan yemeği o yemeğin kendisini neden etkilediğini ve nerede deneyimlediğini #GastronomiYolculuğu hashtag’i ile bir arkadaşını etiketleyerek paylaşanlar yarışmaya katılacaklardır.
        Paylaşımlar, 13.10.2020 tarihinde konuya uygunluk, yaratıcılık, farklılık kriterlerine göre jüri tarafından değerlendirilecek ve belirtilen şartlarla yarışmaya katılan Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları sahibi 20 kişiye 20.000 mil hediye edilecektir.
        Yarışma sonuçları 17.10.2020 tarihinde @garantimilesandsmiles Instagram hesabında ve www.milesandsmilesgaranti.com/MS20YIL web sitesinde yayınlanacaktır.
        Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir.
        Yetkililerce yapılacak incelemede kampanya ana temasına uygun dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, genel ahlak kurallarına uygun olan paylaşımlar esas alınacaktır.
        İkramiye kazanan katılımcıların 11.10.2020(saat23:59) tarihinde açık bir Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartı olması gerekmektedir.
        İkramiye kazanan katılımcılara 20.000 mil 21.10.2020 tarihinde sahip oldukları Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartlarına tanımla Türk Hava Yolları FFP üyelik hesaplarına aktarılacaktır.
        İkramiye kazanan katılımcılar, isimlerinin @garantimilesandsmiles hesabında ve www.milesandsmilesgaranti.com/MS20YIL web sitesinde açıklanmasını kabul etmiş sayılır.
        Kampanya sonunda kazanan kişiler ile DM (Direct Message) yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Türkiye Garanti Bankası A.Ş. sorumlu değildir.
        Kampanyaya Garanti Ödeme Sistemleri A.Ş., Türkiye Garanti Bankası A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Türkiye Garanti Bankası A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
        18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
        Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
        Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
        İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
        Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Türkiye Garanti Bankası A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
        Türkiye Garanti Bankası A.Ş. kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
        Kampanyaya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından Türkiye Garanti Bankası A.Ş. sorumlu değildir.
        Kampanyaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Kampanya Katılım Koşullarına uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
        Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Türkiye Garanti Bankası A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
        Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Türkiye Garanti Bankası A.Ş. tarafından yapılacaktır. Türkiye Garanti Bankası A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
        Koşullar ve Kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

 

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

22-09-2020

10-10-2020

17-10-2020

4.000 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır