Gold iPhone Yarışması

Gold iPhone Yarışması

gold.com.tr'ye üye olup, instagram hesabını beğenen ve #mustesemcuma hastag'i ile paylaşım yapanlara iPhone 7 hediye ediyor.

gold.com.tr'ye üye olup, instagram hesabını beğenen takip eden ve #mustesemcuma hastag'i ile paylaşım yapanlara yarışma ile iPhone 7 Plus hediye ediyor. Nerde Bende O Şans Demeyin... Yarışmaya 26 Mart tarihine kadar katılabilirsin.


Yarışmaya katılan kişiler belirlenen tarih arasında Gold.com.tr sitesi üyesi olması, goldcomtr instagram hesabını takip etmesi,beğenmesi ve #MuhtesemCuma hashtag'i ile birlikte 10 arkadaşını etiketlemesi, gönderiyi kendi profillerinde paylaşmaları gerekmektedir. 


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

1 —iPhone 7 Plus hediyeli yarışmamız instagram adresi üzerinden https://www.instagram.com/goldcomtr 24 Mart 2017 saat 00.00'da başlayacak olup, 26 Mart 2017 saat 23:59'da sona erecektir. 2 - Yarışmaya katılan kişiler belirlenen tarih arasında Gold.com.tr sitesi üyesi olması, goldcomtr instagram hesabını takip etmesi,beğenmesi ve #MuhtesemCuma hashtag'i ile birlikte 10 arkadaşını etiketlemesi, gönderiyi kendi profillerinde paylaşmaları gerekmektedir. 3 - Yarışma bitimi takipten çıkan kullanıcıların hediyesi gönderilmeyecektir. 4 - Herkese açık profiller üzerinden yapılan paylaşımlar yarışmaya dahil edilecektir. 5 - Yarışmayı kazanan kişinin belirlenmesi sistem tarafından random olarak gerçekleşecektir. 6 - Yarışmacılar, yarışma süresi boyunca aynı hesap üzerinden sadece 1 kez ödül kazanabilmektedir. 7 - Yarışma sonucunda kazanan katılımcı 28.03.2017 tarihinde gold.com.tr'a ait sosyal medya hesapları üzerinden açıklanacaktır. 8 - Yarışmayı kazanan kişi ad-soyad, telefon numarası, adres ve mail adres bilgisini en geç 29.03.2017 saat 23:59'e kadar https://www.instagram.com/goldcomtr/ adresine Direk Mesaj olarak göndermesi gerekmektedir. Belirtilen tarihten sonra iletişim bilgilerini gönderen kazanan kişi hediye hakkını kaybeder. 9 - Yarışmaya kazanan kişi kazanmış olduğu hakkı başka kimseye devredemez, bu hakkı para olarak karşılığını talep edemez ve başka bir kampanya ile birleştirilemez. 10 - Yarışmaya katılımlar ücretsiz olup, yarışmaya katılmak için ürün satın alma zorunluluğu bulunmamaktadır. 11 — Gold.com.tr yarışma süresince, yarışmanın sonucunu olumsuz etkileyecek ve olumsuz şekilde haksız yollardan yapılan işlemleri tespit etmesi halinde katılımcıya ait tüm katılım bilgilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. 12 - Yarışmaya katılan tüm katılımcılar yukarıda belirtilen yarışma şartlarına uymayı kayıtsız şartsız kabul ve taahhüt eder. Bu yarışmanın Instagram ile ilgisi yoktur. 13 — Katılımcılar, yarışma için gönderdikleri iletişim bilgilerinin Gold.com.tr'ye ait tüm resmi sosyal ağ hesaplarında kullanılmasına peşinen izin vermiş sayılır. 14 - Gold.com.tr, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın söz konusu yarışmayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. 15 — Yarışmayı kazanan talihli ödülünü İstanbul içi gold.com.tr merkezinden, İstanbul dışı kazanan ise ödülü kargo ile gönderilecektir. 16 - Daha önce katılıp hediye kazanan katılımcıların sistem tarafından tekrar seçilmesi halinde çekiliş tekrarlanacaktır. 

 

 

Tüm Çekilişler

Hepiyi Sigorta MG Çekilişi

3 ay 949.000 ₺ Bedava

Eti Gofret 2023 Çekilişi

3 ay 1.149.730 ₺ 5 ₺

HangiKredi iPhone 14 Çekilişi

2 ay 483.040 ₺ Bedava

Paycell Citroen Çekilişi

1 ay 761.696 ₺ Bedava

N Kolay Passolig Çekilişi

1 ay 106.775 ₺ Bedava

Önemli Bilgiler

24-03-2017

26-03-2017

28-03-2017

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır