Gold Muhteşem Cuma Yarışması

Gold Muhteşem Cuma Yarışması

gold.com.tr'ye üye olup, instagram hesabını beğenen ve #mustesemcuma hastag'i ile paylaşım yapanlara Longines saat hediye ediyor.

gold.com.tr'ye üye olup, instagram hesabını beğenen ve #mustesemcuma hastag'i ile paylaşım yapanlara Longines saat hediye ediyor. Nerede bende o şans demeyin! Yarışmaya 9 Nisan tarihine kadar katılabilirsin.


Katılmak için belirlenen tarih arasında, gold.com.tr instagram hesabını takip etmeleri,beğenmeleri ve #MuhtesemCuma hashtag'i ile birlikte, gönderiyi kendi profillerinde paylaşmaları, yaşamış olduğunuz en eğlenceli vaktinizi veya saat ile ilgili en güzel anınızı yorum olarak eklemeniz gerekmektedir. 


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

1 — Longines L4 709 Saat Hediyeli #muhtesemcuma instagram adresi üzerinden https://www.instagram.com/goldcomtr... 7 Nisan 2017 saat 00.00'da başlayacak olup, 9 Nisan 2017 saat 23:59'da sona erecektir. 2 - Katılan kişilerin belirlenen tarih arasında, goldcomtr instagram hesabını takip etmeleri,beğ'enmeleri ve #MuhtesemCuma hashtag'i ile birlikte, gönderiyi kendi profillerinde paylaşmaları, yaşamış olduğunuz en eğlenceli vaktinizi veya saat ile ilgili en güzel anınızı yorum olarak eklemeniz gerekmektedir. 3 - Takipten çıkan kullanıcıların hediyesi gönderilmeyecektir. 4 - Herkese açık profiller üzerinden yapılan paylaşımlar dahil edilecektir. 5 - Kazanan kişinin belirlenmesi komite tarafından belirlenecektir. 6 - Etkinlik süresi boyunca aynı hesap üzerinden sadece 1 kez ödül kazanabilmektedir. 7 - Kazanan katılımcı 11.04.2017 tarihinde gold.com.tr'a ait sosyal medya hesapları üzerinden açıklanacaktır. 8 - Kazanan kişinin ad-soyad, telefon numarası, adres ve mail adres bilgisini en geç 12.04.2017 saat 23:59'e kadar https://www.instagram.com/goldcomtr/ adresine Direkt Mesaj olarak göndermesi gerekmektedir. Belirtilen tarihten sonra iletişim bilgilerini gönderen kazanan kişi hediye hakkını kaybeder. 9 - Kazanan kişi kazanmış olduğu hakkı başka kimseye devredemez, bu hakkı para olarak karşılığını talep edemez ve başka bir kampanya ile birleştirilemez. 10 - Katılımlar ücretsiz olup, yarışmaya katılmak için ürün satın alma zorunluluğu bulunmamaktadır. 11 — Gold.com.tr etkinlik süresince, katılımın sonucunu olumsuz etkileyen ve olumsuz şekilde haksız  yollardan yapılan işlemleri tespit etmesi halinde katılımcıya ait tüm katılım bilgilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. 12 - Katılan tüm katılımcılar yukarıda belirtilen yarışma şartlarına uymayı kayıtsız şartsız kabul ve taahhüt eder. Bu yarışmanın lnstagram ile ilgisi yoktur. 13 — Katılımcılar, yarışma için gönderdikleri iletişim bilgilerinin Gold.com.tr'ye ait tüm resmi sosyal ağ hesaplarında kullanılmasına peşinen izin vermiş sayılır. 14 - Gold.com.tr, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın söz konusu yarışmayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. 15— Kazanan talihli hediyesini İstanbul içi gold.com.tr merkezinden teslim alacak, İstanbul dışı kazanan ise hediyesini kargo ile gönderilecektir. 16 - Daha önce katılıp hediye kazanan katılımcıların sistem tarafından tekrar seçilmesi halinde çekiliş tekrarlanacaktır. 

 

 

Tüm Çekilişler

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

AgeSA Mobil Çekilişi

1 ay 250.484 ₺ Bedava

Arabam.com Çekilişi 2024

3 hafta 374.499 ₺ Bedava

BinBin Mobil Çekilişi

1 hafta 79.847 ₺ Bedava

Önemli Bilgiler

07-04-2017

09-04-2017

11-04-2017

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır