Gordion Awm Gordion Card Yarışması

Gordion Awm Gordion Card Yarışması

Aşk Festivali ile tek seferde 200 TL'lik alışveriş yap, videonu çek, sürpriz hediyeler kazanma fırsatını yakala!

12 Şubat tarihine kadar Ankara Gordion Alışveriş Merkezi'nden 200 ₺ ve üzeri alışveriş yap, "Haykır aşkını" kabinine girerek videonu çek, 1000 TL'lik Gordion Card kazanma şansını yakala!


 4-12 Şubat tarihleri arasında aynı günde tek seferde 200 TL'lik alışveriş yapman gerekiyor. Hediyelerini seçtikten sonra festival alanı içerisinde bulunan 'Haykır Aşkını' kabinine girerek aşk sözcüklerini haykırma şansını elde edeceksin. Kaydedeceği kısa videoyu gordiondaaskfestivalim.com adresine yükle katılımcılar arasından en fazla beğeniyi alırsan 1000 TL'lik Gordion Card kazanacaksın. İkinci ve üçüncü en fazla beğeniyi alan yarışmacılar ise sırasıyla 500 TL ve 250 TL yüklü Gordion Card kazanma şansını elde edecek.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

1) Gordion Aşk Festivali Kampanyası, 4 Şubat-12 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleşecektir. 2) Kampanya kapsamında aynı günde tek fişte/faturada 200 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler Gordion Aşk Festivali alanına girmeye hak kazanır. Etkinlik süresince bir kişinin aynı gün içerisinde etkinliğe bir katılım hakkı vardır. Fiş/Fatura tarihinde etkinliğe katılımı gerçekleşmemişse, etkinlik devam etse dahi farklı bir günde etkinliğe katılınamaz. Fişlerin danışma noktasına ibrazı zorunludur. 3) Etkinliğe katılan müşterinin etkinlik alanında yer alan her stant alanından 1 adet hediye kazanma hakkı vardır. 4) Müşterinin etkinlik alanına giriş yapabilmesi için fatura tarihiyle başvuru tarihinin aynı olması zorunludur. 5) Etkinliğe katılan müşterilerimizin, alana giriş yapabilmesi için TCKN bilgisini ve doğum tarihlerini vermeleri zorunludur. 6) Etkinlik alanında verilen hediyeler stoklarla sınırlıdır. 7) Gordion AVM, etkinliği durdurma, sona erdirme veya etkinlik kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 8) Etkinlik alanının içerisinde Aşk Falı, Aşk Doktoru, Tasarımhane, Aşk Kahvesi, 3D Aşk, Magnethane, Haykır Aşkını kabini, Aşkın Minyatür Resmi, Greenbox ve Hediyeni Kazan stantları yer almaktadır. 9) Stant alanlarının içerisinde yer alan ürünler birbirinden farklıdır. 10) Hediyeni Kazan alanında kazanılan her bir hediyenin farklı kuralları bulunmaktadır. Kuponlar ve hediye kartlar üzerinde bulunan kuralların okunması gerekmektedir. Hediyesini kazanan müşteri tüm şartları kabul etmiş sayılır. 11) Haykır Aşkını kabinine giren müşteriler kabin içerisinde söyleyeceklerini haykırdıktan sonra #gordiondahaykiraskini hashtag'i ile kendi Instagram hesaplarında paylaşımı yaptıktan sonra paylaşımlar www.gordiondaaskfestivali.com adresine yüklenecektir. www.gordiondaaskfestivali.com adresine yüklenen videolar içerisinde en çok beğeni alan birinci 1.000 TL, ikinci 500 TL, üçüncü 250 TL yüklü Gordion Hediye Card kazanacaktır. 

12) Şirket adına kesilen faturalar kampanya dışında tutulacaktır. Yapılacak olan alkol, tekel, şans oyunları harcamaları, fatura ödemeleri ve banka işlemleri kampanyaya dahil edilemez. 13) Mağazalarda yapılan alışverişlerde kesilen faturalarda herhangi bir bölünme veya uygunsuzluk tespit edildiğinde yapılan alışveriş geçersiz sayılacaktır. 14) Kampanyaya 18 yaşından küçüklerin, velilerinin kampanya kurallarında yer alan zorunlu bilgilerini ibraz etmeleri koşuluyla kampanyaya katılımı kabul edilecektir. Alan içerisinde kazanılan hediyelerin, velileri tarafından teslim alınması zorunludur. 15) Gordion Alışveriş Merkezi çalışanları, mağaza sahipleri ve mağaza çalışanlarıyla birinci dereceden yakınları katılamazlar, katılmış olsalar bile hediyeleri verilmez. 

Tüm Çekilişler

Qumpara Finish Nissan Çekilişi

1 ay 2.604.275 ₺ 100 ₺

Carters Çekilişi Mart 2024

2 hafta 65.000 ₺ 500 ₺

Dankek Magma Çekilişi

1 hafta 1.063.542 ₺ 8 ₺

CEPTETEB Yeni Yıl Çekilişi

Kaçırdınız 331.975 ₺ Bedava

Önemli Bilgiler

04-02-2017

12-02-2017

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır