Hello Moto Yarışması

Hello Moto Yarışması

Video çek,paylaş, çekilişe katıl!

Twitter veya Instagram'da Hello Moto diyerek çektiğin videonu #aynıolma veya #ayniolma etiketi ile paylaş, jüriyi etkile, Lenovo Moto Z telefon ödülünü kazan!


15 Ocak tarihine kadar Türkiye genelinde “Hello Moto” diyerek çektikleri video ya da fotoğraflarını www.facebook/lenovoTurkiye (ücretsiz) internet sitesinde #aynıolma  ve/veya #ayniolma hashtagi ile ve yorumlarıyla birlikte paylaş, kampanyaya katıl.
 

Hediyeler :
4 Adet Hediye

* Hediye görselleri, bilgiler, piyasa değeri ve veraset intikal vergisi tutarı fikir edinme amaçlı olup, farklılık gösterebilir.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

Bu kampanya 26.12.2016(Saat:00:01)-15.01.2017[AK1] (Saat:23.59) tarihleri arasında Lenovo Technology B.V. Merkezi Hollanda Türkiye İstanbul Şubesi tarafından Türkiye genelinde, Milli Piyango İdaresi’nin 20.12.2016 tarih ve 24951361-255.05.02/3260-9734 sayılı yazısı ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
Kampanya tarihlerinde Türkiye genelinde Lenovo Moto Z model cep telefonunun tanıtımı amacıyla kullanıcılar “Hello Moto” diyerek çektikleri video ya da fotoğraflarını www.facebook/lenovoTurkiye (ücretsiz) internet sitesinde #aynıolma  ve/veya #ayniolma hashtagi ile ve yorumlarıyla birlikte paylaşarak kampanyaya katılacaklardır.  
Katılımcılar, video ya da fotoğraflarını #aynıolma  ve/veya #ayniolma hashtagi ile kendilerine ait Twitter ve/veya İnstagram hesaplarından da paylaşabilirler. Katılımcı birden fazla video ve/veya fotoğraf paylaşabilir. 
Paylaşımlar 16.01.2017 tarihinde Lenovo Jürisi tarafından hashtag’in ana fikrine uygunluk, estetik ve yaratıcılık unsurlarına göre değerlendirilecektir. Jüri değerlendirmesi sonucu; 1 kişiye Lenovo Moto Z Cep Telefonu+Moto Insta-Share Projector, 1 kişiye Lenovo Moto Z Cep Telefonu+ Hasselblad True Zoom, 1 kişiye Lenovo Moto Z Cep Telefonu+ JBL SoundBoost | Speaker ve 1 kişiye Lenovo Moto Z Cep Telefonu+ Incipio offGRID™ Power Pack ikramiyesi verilecektir. 
Sonuçlar 17.01.2017 tarihinde www.facebook/lenovoTurkiye (ücretsiz), www.twitter.com/LenovoTurkiye (ücretsiz) ve www.instagram.com/LenovoTurkiye (ücretsiz) internet sayfalarında yayınlanacaktır. 
Lenovo, ikramiye teslimi için yarışma sonucunda kazanan katılımcılar iletişim kuracaktır. İletişim, yarışmaya katılım sırasında kullanılan/verilen hesap ve/veya iletişim bilgileri üzerinden gerçekleşecektir. Verili bilgilerin doğruluğu ve geçerliliğinin sorumluluğu katılımcılara aittir. İletişim kurulamaması nedeniyle ikramiye teslim edilememesinden “Lenovo” sorumlu değildir. 
Kullanıcılar yarışmaya katıldığında “Lenovo” kullanıcı bilgilerinin yarışma için kullanım hakkına sahip olur.
Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki      katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. “Lenovo” katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
“Lenovo” katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve “Lenovo” ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar 
Katılımcılar; yarışma kapsamında #aynıolma  ve/veya #ayniolma hashtagi ile paylaştıkları video, fotoğraf ve yorumların “Lenovo” tarafından kullanılmasına muvafakat vermiş sayılırlar. Katılımcı kampanyada video, fotoğraf ve yorum paylaştığında, bu video, fotoğraf ve yorumların “Lenovo” tarafından ilan, reklam, tanıtım vb tüm ticari alanlarda bilabedel kullanımına izin vermiş kabul edilecektir. 
Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
Kampanyaya “Lenovo” ve İsobar Türkiye   çalışanları ile ilgili tüm firma ve ajansların çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. “Lenovo”’nun bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar katılamazlar. Katılmış ve kazanmış      olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez.  
Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer      yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Yarışmada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların      belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, “Lenovo”’nun yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.“Lenovo” yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
Kazanan kişiler, isminin “Lenovo”’nun sosyal medya hesapları aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.Kampanya'ya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. “Lenovo”’nun kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta “Lenovo”’nun her türlü kayıtları esas alınacaktır.
Bu yarışma, Milli Piyango İdaresi’nin 20.12.2016 tarih ve 24951361-255.05.02/3260-9734      sayılı yazısı ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş      sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve      değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran “Lenovo” tarafından yapılacaktır. “Lenovo” bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da      uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

 

Tüm Çekilişler

Eti Wanted 2024 Çekilişi

2 ay 746.955 ₺ 10 ₺

Hush Veganic App Çekilişi

2 ay 150.278 ₺ 750 ₺

Arabam.com Çekilişi 2024

1 ay 374.499 ₺ Bedava

Jumbo Mini Cooper Çekilişi

3 hafta 4.222.995 ₺ 5.000 ₺

Önemli Bilgiler

26-12-2016

16-01-2017

17-01-2017

9.200 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır