Huawei Tarayıcı Yarışması

Huawei Tarayıcı Yarışması

Huawei Tarayıcı Huawei P40 Yarışması

Huawei Tarayıcı Yarışması. 31 Aralık 2020 tarihine kadar Huawei Tarayısını indirdikten sonra Huawei Mobil Hizmetleri ile ilgili soruları yanıtla, en yaratıcı cevabı sen ver, her hafta 1 Huawei P40 kazananlardan birisi olma şansını yakala.


HUAWEI Tarayıcıyı indirin, HUAWEI Tarayıcısı indirdikten sonra, Huawei Mobil Hizmetleri ile ilgili soruları yanıtlayın, kişisel bilgiler dahil olmak üzere diğer bilgileri doldurun ve kampanya web sayfası aracılığıyla formu gönderin.
En yaratıcı cevap, kampanya dönemi boyunca her hafta kampanya komitesi tarafından seçilecektir ve bir Huawei P40 ile ödüllendirilecektir.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

    Bağlayıcı Şartlar ve Koşullar

Kampanyaya katılarak, bu Şartlar ve Koşulları yasal olarak kabul etmiş sayılırsınız.

    Kampanya Organizatörü

Bu kampanya, İrlanda’da kurulan ve kayıtlı adresi First Floor, Simmonscourt House, Simmonscourt Road, Dublin 4, D04 W9H6, Ireland olan Aspiegel Limited (“Aspiegel”) tarafından organize edilmiştir. Aspiegel, Huawei şirketler grubunun bir parçasıdır.

    Kampanya Bölgesi

Türkiye

    Kampanya Süresi

Kampanya, 5 Kasım 2020 tarihinde saat 00:00 (GMT +3) başlayacak ve 31 Aralık 2020 tarihinde saat 23:59 (GMT +3) sona erecektir.
Aspiegel, tamamen kendi takdirine bağlı olarak kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar.

    Kampanyaya Katılım

    Kampanyaya katılım tamamen ücretsizdir.
    Katılmak için:
        Başlığa (AppGallery, web, sosyal medya, e-posta) tıklayın ve HUAWEI Tarayıcıyı indirin.
        HUAWEI Tarayıcısı indirdikten sonra, Huawei Mobil Hizmetleri ile ilgili soruları yanıtlayın, kişisel bilgiler dahil olmak üzere diğer bilgileri doldurun ve kampanya web sayfası aracılığıyla formu gönderin.
        En yaratıcı cevap, kampanya dönemi boyunca her hafta kampanya komitesi tarafından seçilecektir ve bir Huawei P40 ile ödüllendirilecektir.
        Geri bildirim ve öneriler, fikri mülkiyet hakları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, karalayıcı, nefret/şiddet/terörizm/yasadışı eylemlere teşvik edici veya saldırgan, hakaret edici veya üçüncü taraf haklarını ihlal edici nitelikte olmamalıdır. Yukarıdaki madde ile ilgili herhangi bir karar veya yorumlama tamamen Aspiegels’in kendi takdirine bağlıdır.

    Ödüllendirme

    Katılımcı, kampanyaya katılarak bir (1) Huawei P40 kazanma şansına sahip olur.
    Kazananlar, web sitesi formu aracılığıyla sunulan en yaratıcı cevaba göre kampanya komitesi tarafından seçilir.
    Kazananlarla iletişime geçilir ve e-posta yoluyla ödüller hakkında bilgi verilir.
    Kampanya boyunca birden fazla ödül kazanılamaz.
    Ödüller sekiz (8) Huawei P40 cihazla sınırlıdır.
    Tekrarlanan başvurular, kazanan seçim sürecine dahil edilmez.
    Kampanya organizatörü, ödülü kampanya kazananı tarafından belirtilen adrese gönderir. Tüm yerel vergiler veya ithalat ücretleri kazananın sorumluluğundadır. Kampanya organizatörü (Aspiegel) bunlardan sorumlu değildir.
    Kazananların Kampanya web sayfası formu aracılığıyla şu bilgileri sağlamaları gerekmektedir: isim, yaş, ikamet ettikleri ülke, telefon numarası, e-posta adresi ve ev adresi.
    Kazananlar yanlış isim, adres, telefon numarası veya e-posta verirlerse, diskalifiye edilir ve ödül alma hakkını kaybederler.
    Ödüller, Kampanyanın sona ermesinden en fazla 30 gün sonra teslim edilmek üzere kargoya verilir.
    Aspiegel, ödülün teklifi için sizinle iletişime geçemezse veya ödül, kullanıcı tarafından 3 gün içinde kabul ve talep edilmezse, alternatif bir kazanan çekme hakkını saklı tutar.
    Ödül verilmeden önce kimlik ve yaşın kanıtı olarak Aspiegel tarafından kimliğiniz talep edilebilir.
    Kazananların sonuçları kesindir ve Aspiegel anlaşmazlıklar ile ilgili tartışmalara veya yazışmalara girmeyecektir.
    Ödüller üzerinden pazarlık yapılamaz veya ödüller devredilemez.
    Yalnızca 3. Maddede belirtilen kampanya bölgesinde bulunan kullanıcılar kampanyaya katılabilir.
    Kampanya organizatörü, mücbir sebepler veya diğer öngörülemeyen nedenlerden kaynaklanan herhangi bir nedenle, önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda Şartlar ve Koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

    Ek Koşullar

    Kampanyaya 18 yaşında veya üstü kullanıcılar katılabilir.
    Aspiegel’in ya da ilgili Huawei şirketinin herhangi bir çalışanı ya da aile ilişkisi, arkadaşlık ya da başka bir şekilde söz konusu çalışanla herhangi bir şekilde bağlantılı kişiler kampanyadan yararlanamaz.
    Kanunun izin verdiği azami ölçüde, Aspiegel (bağlı Huawei şirketleri de dahil) ve temsilci veya dağıtıcıları hiçbir koşulda, (a) herhangi bir ödül kazananı tazmin etmekle, ya da kampanyaya katılma veya ödül almadan; ve/veya (b) bir ödül kazandığınız taktirde sizin ya da üçüncü bir şahsın ödülü kullanımı ile ilgili veya kullanımından doğacak kişisel hasar ya da ölümünden mütevellit sorumlu veya mükellef olmaz. Yasal haklarınız etkilenmez
    Aspiegel, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, teknik, yasal (dolandırıcılık veya güvenlik dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) veya diğer nedenler gibi gerekli durumlarda, kampanyayı geçersiz kılma, askıya alma, iptal etme veya değiştirme hakkını saklı tutar.
    Kampanyaya katılarak, sosyal medya hesap sağlayıcılar/sağlayıcılarınızı kampanya ile ilgili her türlü sorumluluktan muaf tutmuş olursunuz. Kampanya hiçbir şekilde sosyal medya hesap sağlayıcınız/sağlayıcılarınız tarafından desteklenmez, yönetilmez veya sosyal medya hesap sağlayıcınız/sağlayıcılarınız ile ilişkilendirilemez.
    Aspiegel, katılımcılar tarafından bu kampanya için yerel geçerli yasalar ve AB Genel Veri Koruma Düzenlemesine’ne (GVKD) uygun olarak temin edilen her kişisel veriyi işler ve kullanır. Herhangi bir kişisel veri temin ettiğiniz taktirde, veriler yalnızca bu kampanya ile doğrudan ilgili, bu kampanyanın düzenlenmesi ve yürütülmesine yardımcı olacak yönetimsel işler ve kazanana ödülün teslim edilmesi de dahil fakat bununla sınırlı olmamak kaydıyla, hukuki amaçlar için işlenecektir. Bu ödülün teslimi için HUAWEI Kimliği bilgisini işlememiz gerekmektedir. Kazanana ödülün teslim edilebilmesi için kişisel veriler paylaşılmak zorundadır. Bu kampanya ile bağlantılı olarak katılımcılar tarafından temin edilen kişisel veriler, kampanya bitiminden sonra 12 aydan fazla saklanmaz. Genellikle, HUAWEI Tarayıcısı gibi bir Aspiegel Hizmetini kullandığınızda, kişisel verileriniz ilgili Gizlilik Bildirimine uygun olarak işlenir.
    Aspiegel, bir katılımcının veya kazananın bu Şartlar ve Koşullardan herhangi birine aykırı davrandığına veya uymadığına inanırsa, katılımcıyı diskalifiye etme veya alternatif bir kazanan çekme hakkını saklı tutar.
    Bu Kampanya ve Şartlar ve Koşullar, İrlanda yasalarına tabidir ve bu yasalara göre işlenir. Yerel mevzuat kapsamındaki zorunlu tüketici haklarınız etkilenmez.

 

Tüm Çekilişler

Akbank Mobil Çekilişi Mart 2024

4 hafta 1.215.455 ₺ Bedava

PowerApp Fiat Çekilişi

3 hafta 1.459.900 ₺ Bedava

Enuygun Finans Çekilişi 2024

1 hafta 100.000 ₺ Bedava

Akbank Üniversiteli iPhone Çekilişi

Kaçırdınız 269.995 ₺ Bedava

Önemli Bilgiler

05-11-2020

31-12-2020

02-01-2021

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır