İDO Sevgililer Günü Yarışması

İDO Sevgililer Günü Yarışması

#aşkayolculuk hashtag’iyle aşkını anlat Otantik Gemi Otel’de çift kişilik konaklama senin olsun

13 Şubat tarihine kadar #aşkayolculuk hashtag’iyle aşkını anlatıp en fazla beğeni al, Otantik Gemi Otel’de Çift Kişilik Konaklama ve İDO’nun Özel Firstclass Salonlarında Yolculuk fırsatı senin olsun!


#aşkayolculuk hashtag’iyle instagram ve facebook üzerinden aşkını anlatan, İDO’nun aşkayolculuk postunun altına yorum olarak sevdiklerini etiketleyen ve aşkı en güzel anlatan takipçiler, aldıkları beğeni sayısına göre ödüllendirilecek.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

İDO’nun sosyal medya üzerinden yürüttüğü Sevgililer Günü kampanyası, 13 Şubat’a kadar #aşkayolculuk hashtag’iyle instagram ve facebook üzerinden aşkını anlatanlara birbirinden farklı hediyeler kazandıracak. İDO’nun aşkayolculuk postunun altına yorum olarak sevdiklerini etiketleyen ve aşkı en güzel anlatan takipçiler, aldıkları beğeni sayısına göre ödüllendirilecek. En fazla beğeniyi alan çift, 45 yıl boyunca Kadıköy-Eminönü hattında yolcu vapuru olarak hizmet verdikten sonra restore edilerek Mudanya Güzelyalı’da otele dönüştürülen Otantik Gemi Otel’de çift kişilik konaklama, sonraki 6 çift de İDO’nun özel firstclass salonlarında yolculuk fırsatı kazanacak.14 Şubat’ta İDO’nun Yenikapı ve Beşiktaş terminallerinde yeralan interaktif ekranlarda #aşkayolculuk hashtag’iyle paylaşılan fotoğrafların özel tasarım çıktısı alınabilecek.

Tüm Çekilişler

Sigortam.net Yılbaşı Çekilişi

4 hafta 177.977 ₺ Bedava

Burgan Bank ON BMW Çekilişi

3 hafta 1.056.100 ₺ Bedava

Vodafone Tobi Çekilişi 2022

3 hafta 22.499 ₺ Bedava

Rayess Çikolata 5. Yıl Çekilişi

3 hafta 12.436 ₺ 250 ₺

Tatil Sepeti Çekilişi 2022

3 hafta 58.074 ₺ Bedava

Önemli Bilgiler

09-02-2017

13-02-2017

2.152 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır