Isıcam Sistemleri #ManzaranıÇek Yarışması

Isıcam Sistemleri #ManzaranıÇek Yarışması

En güzel manzara benim diyenlerin dikkatine!

22 Temmuz 2018 tarihine kadar, evinin ya da iş yerinin manzarasını çek, #ManzaranıÇek etiketi ile Facebook'tan paylaş, Isıcam Sistemleri Facebook sayfasını takip et, sende yarışmaya katıl, hediyeler kazanma şansını yakala!


Katılımcılar, Trakya Cam Sanayi A.Ş. (Şişecam Düzcam ) tarafından paylaşılan Facebook içeriği doğrultusunda manzara fotoğraflarını #manzaranıçek hashtagi ile, @ısıcamsistemleri’ni etiketleyerek ve kendi profillerinden paylaşarak yarışmaya katılacaklardır. (Katılımcılar paylaşımlarını gerçekleştirirken, paylaşımın herkese açık olması gerekmektedir. )

Hediyeler :
26 Adet Hediye


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

  1. Facebook üzerinden gerçekleşecek bu yarışma 09.07.2018 (saat 13:00) – 22.07.2018 (saat 17:00), Trakya Cam Sanayi A.Ş. (Şişecam Düzcam ) tarafından düzenlenmektedir.
2. Uygulanacak yarışmada konsept ev ve iş yeri camlarından gözüken manzarayı kapsayacaktır.
3. Katılımcılar, Trakya Cam Sanayi A.Ş. (Şişecam Düzcam ) tarafından paylaşılan Facebook içeriği doğrultusunda manzara fotoğraflarını #manzaranıçek hashtagi ile, @ısıcamsistemleri’ni etiketleyerek ve kendi profillerinden paylaşarak yarışmaya katılacaklardır. (Katılımcılar paylaşımlarını gerçekleştirirken, paylaşımın herkese açık olması gerekmektedir. )
4. Yarışma formatı doğrultusunda Isıcam Sistemleri’nin Facebook hesabını takip edip, #manzaranıçek hashtagi ile fotoğraflarını paylaşma adımlarından bir ya da daha fazlasını uygulamayan katılımcıların katılımları değerlendirilmeyecektir.
5. Yarışma Trakya Cam Sanayi A.Ş’nin belirleyeceği saatler arasında başlayacak ve bitecektir. Katılan yarışmacılar, fotoğrafların katılım koşullarına uygunluğuna göre Trakya Cam Sanayi A.Ş tarafından değerlendirilerek kazanan 1 kişi  fotoğraf makinesi 25 kişi çay bardağı seti kazanma şansını yakalayacaktır.
6. Dönem tamamlandıktan sonra (14 günlük süre tamamlandığında) kazananlar 24.07.2018 tarihinde Isıcam Sistemleri (@ısıcamsistemleri) Facebook hesabından duyurulacaktır. Yarışma sonucunda kazanan katılımcılar, isminin https://www.facebook.com/isicamsistemleri/ sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
7. Katılımcı yarışmaya katılmayı kabul ettiğinde Trakya Cam Sanayi A.Ş. (Şişecam Düzcam), kullanıcıların ad, soyad ve Facebook kullanıcı adı bilgilerini yarışma için kullanım hakkına sahip olur.
8. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Bu durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Trakya Cam Sanayi A.Ş (Şişecam Düzcam) katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar. Katılımı uygun olmadığı tespit edilen veya profili teyit edilemeyen katılımcılar yarışmadan diskalifiye edilecektir.
9. Genel ahlak ve adaba aykırı, cinsel istismar, terör vb. içerikli fotoğraf ve metinler değerlendirme dışı tutularak kayıtlardan çıkarılacaktır.
10. Trakya Cam Sanayi A.Ş. (Şişecam Düzcam), yarışmaya ısıcamsistemleri (@ısıcamsistemleri) Facebook hesabı üzerinden katılan ve ödül kazanan katılımcıların e-posta adresine ürün bilgileri gönderme ve kampanya kapsamında iletilen tüm mobil telefon numaralarıyla Trakya Cam Sanayi A.Ş (Şişecam Düzcam) ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
11. Kampanyaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
12. Kampanyaya Trakya Cam Sanayi A.Ş (Şişecam Düzcam) ve Bline İnteraktif İletişim Çözümlemeleri Ltd. Şti çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Trakya Cam Sanayi A.Ş ’nin  (Şişecam Düzcam) bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
13. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
14. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
15. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Trakya Cam Sanayi A.Ş’nin (Şişecam Düzcam)  yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
16. Trakya Cam Sanayi A.Ş (Şişecam Düzcam) yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
17. Kampanyaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Trakya Cam Sanayi A.Ş (Şişecam Düzcam), kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
18. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Trakya Cam Sanayi A.Ş’nin (Şişecam Düzcam) kayıtları esas alınacaktır.
19. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran ve Trakya Cam Sanayi A.Ş. (Şişecam Düzcam) tarafından yapılacaktır. Trakya Cam Sanayi A.Ş (Şişecam Düzcam) bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için Isıcam Sistemleri Facebook sayfasını takip etmelidir. (https://www.facebook.com/isicamsistemleri)
20. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
21.  Kazanan katılımcılar, Isıcam Sistemleri’nin Facebook hesaplarından kazananlar postu yayınladığı andan itibaren Facebook’tan mesaj olarak iletişim bilgilerini, 3 gün içinde iletmeleri gerekmektedir. Paylaşmaması durumunda, katılımcı kazanmış olduğu hediyeyi alma hakkını kaybedecektir. Bu süreçte yedek olarak oluşturulan kazanan listesinde yer alan diğer kişiler ile iletişime geçilecektir.
22. Her katılımcı yarışma boyunca yalnızca 1 (bir) defaya mahsus olmak üzere hediye kazanma hakkına sahiptir.
23. Katılımcılar, işbu yarışma katılım koşullarına ek olan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) aydınlatıcı bilgilendirme yazısını okuduklarını ve yarışma kapsamında paylaşmış oldukları kişisel verilerinin Isıcam Sistemleri tarafından veri sorumlusu olarak işlenmesini kabul ve beyan ederler. http://www.isicam.com.tr/tr/genel/gizlilik
24. Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Isıcam Sistemleri Trakya Cam San. A.Ş (Şişecam Düzcam) her türlü kayıtları esas alınacak olup; bir uyuşmazlık doğması halinde uyuşmazlığa Türk hukuku uygulanacaktır. Uyuşmazlıkların çözümünde münhasıran İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.

Tüm Çekilişler

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

AgeSA Mobil Çekilişi

1 ay 250.484 ₺ Bedava

Arabam.com Çekilişi 2024

3 hafta 374.499 ₺ Bedava

BinBin Mobil Çekilişi

1 hafta 79.847 ₺ Bedava

Önemli Bilgiler

09-07-2018

22-07-2018

24-07-2018

974 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır