Kaspersky Midori Kuma Yarışması

Kaspersky Midori Kuma Yarışması

Kaspersky Midori Kuma yarışması ile virüslerle savaşın! Yarışmayı kazanan kişi eğlencenin büyüğüne, Barcelona’ya gidiyor. Ayrıca yarışmada her 2 haftada bir en yüksek puanı alan katılımcılar Kaspersky'den çeşitli hediyeler kazanıyor.Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

Midori Kuma Challenge promosyonuna ilişkin hüküm ve koşullar
1. Kaspersky Türkiye, Olmadık Projeler'i Midori Kuma Challenge Promosyonunu Türkiye’de organize etmek ve ev sahipliği yapmak üzere görevlendirmiştir. Olmadık Projeler, ellerine ulaşan kazanan bilgilerine göre ve uygun olduğu hallerde Kaspersky tarafından yönlendirildiği şekilde
ödülleri organize edecek ve dağıtacaktır.
2. Katılım Türkiye’de ikamet edenlere açıktır. Bu promosyon, 18 yaşından büyük kişilere açıktır.
3. Bu promosyon 10 Aralık 2019 gece yarısında başlayacak ve 21 Nisan 2020 gece yarısında sona erecektir. Verilen tüm zamanların Doğu Avrupa Saat Dilimine göre olduğunu unutmayınız.
4. Özellikli ürünlerle aşağıdakiler ifade edilmektedir: Perakende mağazalardan ya da online olarak satın alınan ve 1 Ekim 2019 tarihinden sonra aktive edilmiş Kaspersky Internet Security ya da Kaspersky Total Security (hem yeni hem de yenileme lisansları). Diğer hiçbir ürün kabul edilmeyecek ve tanıtımcı sahte ya da fikri mülkiyet haklarını ihlal edecek şekilde üretilen her türlü ürünü reddedecektir.
5. Promosyona dahil olmak için katılımcıların:
a) Özellikli ürünlerden birinin perakende ya da online olarak satın alınması ya da özellikli ürünlerden birinin lisansını yenilemeleri;
b) Satın alınan veya yenilenen özellikli ürünün lisans numarasını https://www.kaspersky.com.tr/green-bear web sitesine kaydetmeleri;
c) Midori Kuma Challenge oyununa (katılımcının mümkün olduğu kadar çok puan alması gereken "yetenek oyunu") katılmaları gerekmektedir.
6. Midori Kuma Challenge oyunun kuralları aşağıdaki gibidir:
a. Katılımcı bir karakter seçip oyuna başlamalıdır.
b. Katılımcı ağda seyahat ederken aşağı ve yukarı tuşlarını kullanmalıdır.
c. Oyunun amacı mümkün olduğunca en çok puanı almaktır.
d. Katılımcının sınırsız sayıda deneme hakkı bulunmaktadır. Katılımcının elde ettiği en iyi skor, kazananın belirlenmesinde dikkate alınacaktır.
e. Katılımcı, ağda gezinmeye devam etmek ve puan toplayabilmesi için malware/virüs şeklindeki engellerden kaçınmalıdır.
f. Katılımcı, geçici ölümsüzlüğü koruyucu bir alan olarak aktive eden Kaspersky logosu şeklindeki bonusları/kazançları toplamalıdır. Koruyucu alan, yol boyunca karşılaşılan virüsleri yutmaktadır.
g. Katılımcı kat ettiği mesafeye göre puan almaktadır.
h. İlerledikçe oyun zorlaşmaktadır. Seviye ne kadar yükselirse katılımcı da o kadar fazla puan alacaktır.
i. Katılımcı koruyucu alan olmadan bir virüs ile karşılaşırsa oyun sona erer.
j. Katılımcılar, puanlarına bakılmaksızın oyunun sonunda skorlarını kaydedebilirler. Bu kaydı yapmak için bir eposta adresini kaydetmeleri ve bunu doğrulamaları gerekmektedir.
k. Kazananın belirlenmesinde yer almak için katılımcıların sonuçlarını kaydetmeleri gerekmektedir. Bu, Kaspersky Internet Security ya da Kaspersky Total Security'nin aktif lisans anahtarı ile kaydolmayı ve e posta adresini doğrulamayı gerektirmektedir.
l. Katılımcı lisans anahtarını, kayıt sırasında gönderilen mailden bireysel kayıt linkini tıklayarak daha sonra girebilir.
m. Katılımcı skorunu ve kazanma şansını artırma için oyunu birden fazla oynayabilir. Ancak bir lisans anahtarı, sadece süresi iki hafta olan bir oyun raundunda kullanılabilir.
n. Kullanıcı bir lisans anahtarı girmiş ise, bu durumda sadece bu raunt çerçevesinde skorunu artırabilir. Daha önce girilen bir anahtarın diğer rauntlarda sürekli tekrar tekrar kullanılması mümkün değildir. Kullanıcı, birkaç farklı lisans anahtarını çeşitli kazananı belirleme rauntlarına katılmak için kullanabilir.
o. Kazananın belirlenmesi 8 raunta (periyod) bölünmüştür. Her bir raunt iki hafta sürmektedir.
p. Birden fazla kazananı belirleme raunduna katılabilmek için farklı e-posta adresleri ile kayıtlı farklı lisans anahtarları kullanmanız gerekmektedir. Bir lisans anahtarı bir raunt için kullanılabilir.
q. Bir raunt için e-posta başına bir lisan anahtarı kaydedebilirsiniz. Birden fazla lisansınız varsa farklı e-posta adresleri kullanarak bunları kaydedebilirsiniz.
r. Birden fazla kazananı belirleme raunduna katılabilmek için farklı e-posta adresleri ile kayıtlı farklı lisans anahtarları kullanmanız gerekmektedir. Bir lisans anahtarı bir raunt için kullanılabilir.
7. Ödül fonu aşağıdakilerden oluşmaktadır:

Ödül grubu

Türü

Miktarı

İspanya, Barselona'daki PortAventura eğlence parkına en
fazla üç kişiye gezi.
*Ödül, uçak biletleri, otel konaklama ve eğlence parkı biletlerinden oluşmaktadır.
Son tarihler, kazananın seçilmesinden sonra duyurulacaktır.
Gezinin toplam maliyeti 5000 ABD Dolarını aşamaz.

Büyük ödül (bir kazanan)

1

Su şişesi ve Midori Kuma oyuncak (set halinde)

İki haftada bir ödül
(1'incilik ödülü - her
iki haftada bir
kazanan)

10

Bel çantası ve Midori Kuma havlusu (set halinde)

İki haftada bir ödül
(2'incilik ödülü - her
iki haftada bir
kazanan)

10

USB ve Midori Kuma buzdolabı çantası (set halinde)

İki haftada bir
(3'üncülük ödülü -
her iki haftada üç
kazanan)

30

Not: Yukarıda belirtilen ödüllerden herhangi birinin herhangi bir nedenle mevcut olmaması durumunda, tanıtımcının takdirine bağlı olarak aynı ya da daha fazla değerde başka bir ödül ile değiştirilecektir.
8. Ödül süreci:
a) Kazananlar iki haftada bir belirlenecektir (büyük ödülü kazanan, promosyon sona erdikten sonra duyurulacaktır);
b) Kazanan, Midori Kuma Challenge oyununda (yetenek oyunu) en yüksek puanı alan kişidir;
c) İki ya da daha fazla oyuncunun aynı puanı alması durumunda lisans kaydını ilk yaptıran oyuncu kazanacaktır;
d) Kazananlar skorlarına göre derecelendirilecektir (birden beşe kadar);
e) Kazananların isimleri https://www.kaspersky.com.tr/green-bear web sitesinde yayınlanacaktır;
f) Büyük ödülün kazananı, promosyonun bitiminde tüm oyunların kazananları arasından belirlenecektir.
g) Ödüller, promosyonun sona ermesinden itibaren 60 gün içinde kurye hizmeti ile teslim edilecektir. Kesin tarih, kargo şirketinin koşullarına bağlıdır. Teslimat, sadece promosyon kaydı sırasında katılımcı tarafından eksiksiz ve doğru fiziksel bir adresin verilmesi halinde gerçekleştirilecektir.
h) Büyük ödülü kazanan, kazananın duyurulmasından itibaren 14 gün içinde e-posta ve/veya telefonla bilgilendirilecektir. Büyük ödül için seçilebilme yeterliliği koşulları: Büyük ödülü - İspanya- Barselona'daki Port Aventura eğlence parkına gezi- almak için kazanan katılımcı:
• Gezinin bitiminden itibaren en az altı ay geçerliliği olan geçerli uluslararası bir pasaporta sahip olduğuna ilişkin belge sunmalıdır (uluslararası bir pasaporta sahip olmayan kazananlar kendilerine bir pasaport almaları gerekmektedir);
• Kazanan (gerekli ise) kendisine vize alacaktır. Kazananın vize alamaması durumunda, başka bir katılımcıyı geziye gönderebiliriz.
• Türkiye'den yurt dışına çıkış yasağı ile İspanya ve Avrupa Birliğinde kalma yasağı bulunmamalıdır. Yaşını, kimliğini ve posta adresini kanıtlayan belge sunmalıdır.
• Yaşını, kimliğini ve posta adresini kanıtlayan belge sunmalıdır.
9. Katılan ülkelerin bazılarında, kazanılan ödüller için vergi ödenmesi gerekebilir. Böyle bir durumun söz konusu olması halinde, yerel yasalara uymak ve borçlu olunan her türlü meblağı ödemek kazanının münhasır sorumluluğundadır.
10. Promosyon kampanyasına katılmak ve kazananları belirlemek için, telif hakkı sahibi, promosyon kurallarına uyduğunu ve kullanıcılarla iletişim imkanını doğrulamak için aşağıda yer alan bilgileri kullanıcıdan almalı ve işlemelidir: Adı ve soyadı, e-posta adresi ya da telefon numarası, yaşı, ülkesi, promosyona katılan Kaspersky ürününe ait lisans numarası.
11. İşbu promosyonun amaçları için saklanan tüm veriler sadece promosyonun amaçları doğrultusunda kullanılacaktır. Katılımcılar ile ilgili veriler, Olmadık Projeler ve Kaspersky Türkiye tarafından kazananlar ile irtibat kurma amacıyla işlenecektir. Bu veriler başka herhangi bir amaçla herhangi bir kimseye açıklanmayacak ve Promosyon gerçekleştirildikten sonra imha edilecektir. Tüm kullanıcı verileri, Kaspersky Gizlilik Politikası uyarınca işlenecektir.
12. Kazananın ismi, promosyonun bitiminden itibaren 30 gün boyunca web sitesinde yer alacaktır.
13. Ödül, kazanamayan birine devredilemeyeceği gibi nakit alternatifi de mevcut değildir.
14. Belirtilen süre içinde (14 gün) kazanana ulaşmak için yeterli çaba gösterilmiş ve herhangi bir
nedenle ödülü kazanan ulaşılamamış ya da ödülü kullanamaz ise, ödül tanıtımcı tarafından kararlaştırılan başka bir katılımcıya verilecektir.
15. Kazanan kişiden, ilgili herhangi bir reklamda yer alması istenebilir. Bunun için herhangi
bir ücret ödenmeyecek fakat makul masraflar karşılanacaktır.
16. Organizatör:
16.1. Tek taraflı bir şekilde ve kendi takdirine bağlı olarak, tüm katılım başvurularının geçersiz olduğunu ilan edebilir ya da bu hüküm ve koşullara aykırı davranan, yıkıcı davranışlar sergileyen ya da bu promosyon ile ilişkili olabilecek herhangi bir kimseyi taciz etme, incitme, tehdit etme veya
rahatsız etme niyetiyle hareket eden kişilerin daha fazla katılmalarına engel olabilir.
16.2. Tek taraflı bir şekilde ve kendi takdirine bağlı olarak, promosyonun ifasını, güvenliğini, adaletini, bütünlüğünü ya da doğru şekilde yürütülmesini bozan veya etkileyen Organizatörün kontrolünün dışındaki her türlü nedenler de dahil olmak üzere herhangi bir nedenle kazanan tanımının planlandığı
şekilde yürütülememesi durumunda, kazanan tanımına son verebilir, değiştirebilir ve geçici olarak askıya alabilir.
16.3. Kayıt sırasında kendisi ile ilgili eksik ve yanlış bilgi veren yani bu hükümlere tam olarak uymamış olan katılımcılara ödül vermeyi reddedebilir.
16.4. Organizatör, kazanan kişinin uluslararası pasaportunun bulunmaması ya da vize başvurusunun reddedilmesi nedeniyle büyük ödülü (İspanya-Barselona'da bulunan PortAventura eğlence parkına gezi) kullanılamamasından sorumlu değildir.
16.5. Organizatör, büyük ödülü (İspanya-Barselona'da bulunan PortAventura eğlence parkına gezi) kazanan kişiye kalkış hava alanına ulaşmak için yapılan seyahat ve konaklama masraflarını ödemeyecektir.
16.6. Organizatör, gezi tarihini, varış yerini ve ödülü kazanan kişinin konaklama programını yeniden belirleme hakkını saklı tutar.
17. Promosyon ile ilgili olarak bilgi almak için lütfen kaspersky.com.tr.promo@gmail.com adresinden iletişime geçiniz.

Tüm Çekilişler

Hush Veganic App Çekilişi

2 ay 150.278 ₺ 750 ₺

Arabam.com Çekilişi 2024

1 ay 374.499 ₺ Bedava

TCL Arsenal Çekilişi

1 ay 670.690 ₺ 20.000 ₺

Önemli Bilgiler

10-12-2019

21-04-2020

23-04-2020

26.000 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır