Kent Meydanı Avm, 'Annem, Pastam ve Ben' Yarışması

Kent Meydanı Avm, 'Annem, Pastam ve Ben' Yarışması

Anneler Günü için En iyi Pastayı Yap, harika hediyeler kazan

14 Mayıs tarihine kadar annenle en güzel pastayı yap, resmini çek, tarifi ile birlikte Kent Meydanı Avm'ye ulaştır, harika hediyeler kazan


Annen ile birlikte pastanı yap, yapım aşamaları, tarifi ve pastalarıyla birlikte resmini çek, başvurularını etkinlik@kentmeydani.com e-mail adresine gönder.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

Kent Meydanı AVM bu yıl 8. kez Anneler Günü’nü “tatlı” bir etkinlikle kutlayacak. Anneleriyle pasta yaparak tarifiyle birlikte Kent Meydanı AVM’ye ulaştıranlar harika hediyeler kazanacaklar.

Pastalarının tarifleri, yapım aşamaları ve pastalarıyla birlikte poz veren anne ve çocukların başvurularını İllustratör Ebru Ceylan Çap, Bursamom Blog Sahibi Müge Selnur ERON, Sihirliparmaklar Blog Sahibi Emel Balıkçı, Kent Meydanı Avm Pazarlama ve Reklam Yönetmeni Emel Çelikkol ile Anne-Çocuk Kitapları yazarı Ece Arar değerlendirecek.

Jürinin “en tatlı an”ı seçeceği “Annem, Pastam ve Ben” yarışmasına katılımlar etkinlik@kentmeydani.com e-mail adresine yapılacak. Samsung, , Bernardo, Toyz Shop mağazalarının da desteklediği yarışmada kazananlar birçok güzel hediyenin de sahibi olacaklar. Yarışmaya son katılım tarihi 14 Mayıs 2017 olarak belirlendi.

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

18-04-2017

14-05-2017

17-05-2017

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır