Kia Stonic Kimin Olacak Yarışması

Kia Stonic Kimin Olacak Yarışması

#KiaStonicKiminOlacak Yarışması Başladı

Nedenini en iyi anlatarak jüriyi etkileyen 4 kişiden biri ol, 19 Mart’taki Anadolu Efes–CSKA Moskova maçında  Kia Stonic kazanma şansı yakala!


Katılımcılar, talep ettikleri (KIA Stonic) otomobil özelliklerini ve bu otomobile neden ihtiyaç duyduklarını anlatan yaratıcı yorumlarını, https://twitter.com/AnadoluEfesSK (ücretsiz) sayfasında yayınlanacak olan kampanya postu altına, #KiaStonicKiminOlacak hashtag’i ile tweet atarak altına yorum yazarak kampanyaya katılacaklardır.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

1. Bu Yarışma 10.03.2019(18:30)-16.03.2019(Saat:18.30) tarihleri arasında Çelik Motor Tic. A.Ş tarafından Türkiye genelinde, Milli Piyango İdaresi’nin 28.02.2019 tarih ve        
24951361-255.05.02-E.2197 sayılı yazısı ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
2. Katılımcılar, talep ettikleri (KIA Stonic) otomobil özelliklerini ve bu otomobile neden ihtiyaç duyduklarını anlatan yaratıcı yorumlarını, https://twitter.com/AnadoluEfesSK (ücretsiz) sayfasında yayınlanacak olan kampanya postu altına, #KiaStonicKiminOlacak hashtag’i ile tweet atarak altına yorum yazarak kampanyaya katılacaklardır. AnadoluEfesSK twitter hesabını takip ederek dilerlerse arkadaşlarını da etiketleyebilirler.  
3. Paylaşımlar; 17.03.2019 tarihinde Anadolu Efes Spor Kulübü ve KIA Türkiye tarafından oluşturulan özel jüri tarafından; #KiaStonicKiminOlacak hashtagiyle “Kia Stonic Neden Senin Olmalı?” sorusuna verilecek olan yanıtların ana fikre uygunluk, yaratıcılık, kompozisyon ve özgünlük unsurlarına göre değerlendirilecektir.
4. Jüri değerlendirmesi sonucu; 4 kişi, 19 Mart 2019 tarihinde saat 20.00’de oynanacak olan Anadolu Efes–CSKA Moskova basketbol maçı devre arasında düzenlenecek olan serbest atış yarışmasına* katılım davetiyesi ikramiyesi kazanacaktır.
5. Söz konusu basketbol maçı İstanbul, Ataköy'de bulunan Sinan Erdem Spor Salonu'nda oynanacak olup yarışmanın yapılacağı spor salonuna ulaşım ve masrafları, talihli olacak kişilerin sorumluluğundadır. Talihlilerin her ne sebeple olursa olsun yarışmaya katılamamaları nedeniyle Çelik Motor Tic. A.Ş ve Anadolu Efes Spor Klubü ile diğer ilgili kişi ve kuruluşların sorumluluğu doğmaz.
6. Sonuçlar 17.03.2019 tarihinde https://twitter.com/AnadoluEfesSK (ücretsiz) internet sayfasında yayınlanacaktır.
7. Çelik Motor Tic. A.Ş, ikramiye teslimi için yarışma sonucunda kazanan katılımcılar iletişim kuracaktır. İletişim, yarışmaya katılım sırasında kullanılan/verilen hesap ve/veya iletişim bilgileri üzerinden gerçekleşecektir. Verili bilgilerin doğruluğu ve geçerliliğinin sorumluluğu katılımcılara aittir. İletişim kurulamaması nedeniyle ikramiye teslim edilememesinden ve talihlinin yarışmaya katılamamasından “Çelik Motor Tic. A.Ş” sorumlu değildir.
8. Jüri tarafından finale seçilen kişiler Anadolu Efes Spor Kulübü resmi Twitter hesabı tarafından ve Twitter platformu üzerinden direkt mesajla bilgilendirilir. Bilgilendirmeye 12 saat içerisinde dönüş yapmayan asil kazananların hakkı yedek kazananlara devreder.
9. *Talihli olarak belirlenen 4 kişinin katılacağı yarışma; 19 Mart 2019 tarihinde İstanbul, Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynanacak olan Anadolu Efes-CSKA Moskova EuroLeague basketbol maçının devre arasında gerçekleşecektir.
10. Yarışmacılar sosyal medya yarışmasındaki yorumlarının tarih sırasına göre yarışmaya başlama hakkına sahip olacaklardır. Sırasıyla, 40 saniye boyunca tek potaya basket atmaya çalışan yarışmacılardan, 40 saniye sonunda en çok sayıyı bulan büyük ödülün sahibi olacaktır. Her basket 1 (bir)  sayı sayılacaktır. Eşitlik olması durumunda ise eşit sayıya ulaşmış yarışmacılar 30 saniyelik yeni bir sürede bir kez daha yarışacaklardır. Eşitlik bozulana kadar yarışma aynı şekilde devam edecektir.
11. Yarışmada birinci olan yarışmacı 1 adet Kia Stonic 2018 model otomobil kazanacaktır.
12. Kullanıcılar yarışmaya katıldığında “Çelik Motor Tic. A.Ş” kullanıcı bilgilerinin yarışma için kullanım hakkına sahip olur.
13. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı      tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. “Çelik Motor Tic. A.Ş” katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
14. “Çelik Motor Tic. A.Ş” katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve “Çelik Motor Tic. A.Ş” ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
15. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
16. Kampanyaya 18 yaşından küçükler ile “Çelik Motor Tic. A.Ş” ve Anadolu Efes Spor      Klubü çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. “Çelik      Motor Tic. A.Ş”’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
17. Kampanyaya yurt dışından katılım yapılamaz.
18. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde      dönüştürülemez.
19. İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer      yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. (veraset ve intikal vergisi ile aracın devir ve ruhsat masrafları talihliye aittir).
20. Yarışmada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların      belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, “Çelik Motor Tic. A.Ş”’nın yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
21. “Çelik Motor Tic. A.Ş” yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden      ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
22. Kazanan kişiler, isminin “Çelik Motor Tic. A.Ş”’nın sosyal medya hesapları aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
23. Kampanya'ya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. “Çelik      Motor Tic. A.Ş”’, katılımcıların, kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
24. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta “Çelik Motor Tic. A.Ş”’nın      her türlü kayıtları esas alınacaktır.
25. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş      sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve      değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran “Çelik Motor Tic. A.Ş” tarafından yapılacaktır. “Çelik Motor Tic. A.Ş” bu koşullar ve kuralları      gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
26. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da      uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Tüm Çekilişler

Magnum Çekilişi 2024

5 ay 20.628.390 ₺ 40 ₺

Lila Kozmetik BMW Çekilişi 2024

4 ay 1.882.800 ₺ 164 ₺

Nescafe Xpress Çekilişi 2024

3 ay 6.066.804 ₺ 24 ₺

Çağdaş Market Çekilişi 2024

3 ay 1.504.000 ₺ 250 ₺

Arabam.com Çekilişi 2024

1 ay 374.499 ₺ Bedava

Önemli Bilgiler

10-03-2019

16-03-2019

17-03-2019

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır