KidzMondo 5. Yıl Özel Yarışması

KidzMondo 5. Yıl Özel Yarışması

KidzMondo 5. Yaşını Hediyelerle Kutluyor!

24 MART 2019 tarihine kadar KidzMondo İstanbul sosyal medya hesapları veya internet sitesi üzerinden, KidzMondo'da çekilmiş fotoğrafınızı #kidzmondo5yaşında hashtagiyle paylaş, yarışmaya katıl, muhteşem hediyeler kazan!


KidzMondo Trump İstanbul'da çekilmiş çocuklarının fotoğraflarını ya da çocuklarıyla birlikte kendilerinin fotoğraflarını sosyal medya hesaplarında veya www.kidzmondoistanbul.com'da yarışma kurallarına uygun olarak paylaşmaları gerekmektedir.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

    1. Yarışma 25 Ocak 2019, Cuma günü saat 10.00 ile 24 Mart 2019, Pazar günü saat 23.59 tarihleri arasında düzenlenecektir. Yarışma kazananları KidzMondo Trump İstanbul internet sitesinden ve sosyal medya hesaplarından 1 Nisan 2019, Pazartesi günü açıklanacaktır. (www.kidzmondoistanbul.com, https://www.facebook.com/KidzMondoIstanbul , https://twitter.com/KidzMondo_ist, https://www.instagram.com/kidzmondoistanbul/)
    KidzMondo 5. Yıl özel yarışması aşağıdaki şartları kapsar ve tüm katılımcılar bu şartları kabul etmiş sayılır.
    Yarışma 18 yaşından büyüklerin katılımına açıktır.
    Yarışma ve katılım mecralarındaki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Ticari bir koşul yoktur.
    Yarışmaya katılmak isteyenlerin KidzMondo Trump İstanbul'da çekilmiş çocuklarının fotoğraflarını ya da çocuklarıyla birlikte kendilerinin fotoğraflarını sosyal medya hesaplarında veya www.kidzmondoistanbul.com'da yarışma kurallarına uygun olarak paylaşmaları gerekmektedir. Fotoğraflarla ilgili her türlü hukuki sorumluluk katılımcıya aittir.
    Yarışmaya katılım sağlanabilecek mecralar ve katılım detayları aşağıdaki gibidir;
        www.kidzmondoistanbul.com
        KidzMondo Trump İstanbul'un resmi web sitesinin altındaki www.kidzmondoistanbul.com/5-yil-ozel-yarismasi sayfasında yer alan yarışma katılım formunun doldurulup, sonrasında KidzMondo içinde çekilmiş fotoğrafların yüklenmesi gerekmektedir.
        KidzMondo Trump İstanbul - Facebook Sayfası
        @KidzMondoIstanbul adresinde paylaşılan yarışma postunun altına yorum olarak KidzMondo'da çekilmiş fotoğraflarını yüklemeleri, aşağıda belirtilen sponsorları etiketlemeleri ve @KidzMondoIstanbul facebook hesabını takip etmeleri gerekmektedir. Etiketlenmesi gereken adres ve hashtagler aşağıdaki tablodan kopyalanarak alınabilir.
        @KidzMondoIstanbul , #KidzMondo5yaşında , @thelandoflegends @pegasushavayollari , @MigrosTurkiye , @AytemizOfficial , @hiltonistanbulbosphorus , @YurticiKargo , @Faber-CastellTurkiye
        KidzMondo Trump İstanbul – Instagram Sayfası
        Katılımcı kendi hesabında KidzMondo'da çekilmiş fotoğrafını paylaşmalıdır. Bu paylaşımda da aşağıdaki bantta yer alan tüm hashtag ve adresler etiketlenmeli ve @kidzmondoistanbul instagram hesabı da takip edilmelidir.
        @kidzmondoistanbul , #KidzMondo5yaşında , @thelandoflegends @pegasusairlines , @migros_tr , @aytemizofficial , @hiltonistanbulbosphorus , @YurticiKargo , @faber_castelltr
        KidzMondo Trump İstanbul – Twitter Sayfası
        Katılımcı kendi hesabında KidzMondo'da çekilmiş fotoğrafını paylaşmalıdır. Bu paylaşımda da aşağıdaki bantta yer alan tüm hashtag ve adresler etiketlenmeli ve @KidzMondo_ist twitter hesabı da takip edilmelidir.
        @KidzMondo_ist, #KidzMondo5yaşında , @TLandofLegends @ucurbenipegasus, @Migros_Turkiye , @AytemizOfficial , @hiltonistanbul, @YurticiKargo , @Faber_CastellTR
    Yarışmaya her bir kanaldan tek sefer katılım yapılabilir. Aynı mecradan birden fazla katılım gösteren kullanıcıların katılımları 1 (bir) adet olarak hesaplanacaktır. Toplamda en fazla 4 (dört) adet olarak katılım hakkı verilecektir.
    Yarışma sonucunda KidzMondo 5. Yıl özel yarışma Jürisi tarafından değerlendirilecektir. Jüri şu isimlerden oluşmaktadır;
        Jüri Başkanı: Kerim Sabuncuoğlu - CMAS Dünya Görüntüleme Kurulu Başkanı
        Jüri Üyesi: Enver Murat Güçlü - Yaratıcı Yönetmen
        Jüri Üyesi: Arslan Güven – Fotoğrafçı
        Jüri Üyesi: Görkem Temelkaya – Blogger (@gorkemce instagram hesabı ve http://gorkemcee.blogspot.com.tr/)
    Jüri yarışmaya katılan fotoğrafları aşağıdaki kriterler doğrultusunda değerlendirecek ve The Land of Legends tatili kazanan 1 asil ve 1 yedek talihliyi belirleyecektir. Jüri ayrıca bu kriterlerde başarılı olan 5 asil ve 5 yedek kişiyi de diğer ödüller için belirleyecektir. Jüri son olarak bu kriterlere göre KidzMondo Trump İstanbul'da geçerli çift kişilik giriş bileti kazanan 50 kişiyi belirleyecektir. The Land of Legends tatili kazanan asil talihlinin hediyesini son teslim alma tarihi 7 Nisan 2019'dur. Bu tarihe kadar alınmayan haklar yedek talihliye devredilecektir. The Land of Legends tatili yedek talihlisinin hediyesini son teslim alma tarihi ise 12 Nisan 2019'dur. Diğer ödüller için asil talihlilerinin son teslim alma tarihi 30 Nisan 2019, yedeklerin ise 31 Mayıs 2019'dur. Talihlilerin hediyelerini belirtilen tarihlere kadar KidzMondo Trump İstanbul'a şahsen gelerek almaları mecburidir.
    Değerlendirme Kriterleri;
        Yaratıcılık
        Işık kullanımı
        Açı
        Kompozisyon
        Netlik
    Bu yarışma dönemi boyunca jürinin değerlendirmesi sonucu en başarılı görülen 1 kişiye 21-22-23 Nisan 2019 tarihlerinde toplam 3 gece ALL-IN konseptinde Deluxe oda konaklamalı The Land of Legends tatili ulaşım dahil olarak hediye edilecektir. Bu tatil 4 kişilik 1 ailenin ( 2yetişkin+2 çocuk) kullanımı içindir. Hediye edilecek tatile dahil olan ve olmayan hizmetler aşağıdaki gibidir;

    YİYECEK – İÇECEK
    Sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinin otelde ücretsiz olarak alınacağı bu muhteşem tatilde, gün içinde de aşağıdaki alanlardan ücretsiz olarak faydalanılabilecektir.

        10:00 – 18:00 saatleri arasında
        Fast & Good
        La Plancha Bar
        Reef's A'la Carte
        Shaky Bar
        Tropical Bar
        12:00 – 22:00 saatleri arasında
        Gum Gum (snacks and aperatifler)
        Pizza Ekspress (pizza)
        The Farm (taze meyveler, meyve suları, smoothies, frozens, taze limonata & milkshake)
        Zippline Cafe (kahve&çay)
        The Land of Legends Theme Park Girişine Dahil Aktiviteler
        Tüm kaydıraklar
        Tüm havuzlar
        Dolphinarium show
        Theme park 23 ünite
        Fast Track (Hızlı Geçiş)
        The Land of Legends Theme Park Ücretli Üniteleri
        Emanet kasaları & beachbox hizmeti
        Sörf
        Sokak oyunları
        Canlılarla etkileşim aktiviteleri
        Cabana
        Balon
    Ayrıca The Land of Legends tatili kazanan 4 kişilik ailenin gidiş- dönüş uçak biletleri Pegasus Havayolları ile sağlanacaktır.

    Yarışmada başarılı olan 5 kişinin her birine ise Migros'tan 300 TL'lik hediye çeki, Aytemiz'den 300 TL değerinde hediye çeki, Yurtiçi Kargo'dan 20 kg/desi ağırlığında yurt içi kargo gönderimi (kazananların açıklanmasını takiben 3 ay içinde kullanılmalıdır) , Hilton İstanbul Bosphorus'tan 2 aileye havuz kullanımı, 3 aileye ise öğle veya akşam yemeği, Faber-Castell'den 1 yıllık kırtasiye seti hediye edilecektir. Ayrıca yarışmada başarılı olan 50 kişiye de KidzMondo Trump İstanbul'dan çift kişilik giriş bileti (son kullanma tarihi 31/12/2019) hediye edilecektir.
    Yarışma ödülleri hiçbir şekilde nakde çevrilemez, değiştirilemez, devredilemez.
    KidzMondo Trump İstanbul çalışanları ile 1. Derece akrabaları yarışmaya katılamaz.
    Facebook'ta “Sadece Arkadaşlar” seçeneği ile yapılan, Twitter'da ve Instagram'da dışarıya kapalı hesaplardan yapılan paylaşımlar sisteme düşmeyecek, takibi yapılamayacaktır. Bu nedenle yarışmaya katılım geçerli olmayacaktır.
    Yarışma üzerinden çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, KidzMondo Trump İstanbul Yönetimi'nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
    KidzMondo Trump İstanbul'un yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu konuda katılımcıların itiraz etme hakkı bulunmamaktadır.
    Yarışmaya katılım sağlanan paylaşımlar reklam amacı taşıyan, ahlaki değerlere aykırı, müstehcen, kötü alışkanlıklara özendirici, uygunsuz, menfur suç unsuru barındıran, hakaret, iftira veya küçük düşürücü unsurlar taşıyan, dini ve siyasi amaç taşıyan içeriklerden oluşmamalıdır. KidzMondo Trump İstanbul bu tarz fotoğrafları silme / kaldırma ve yarışma katılımını iptal etme hakkına sahiptir.
    Bu kampanya Milli Piyango İdaresi'nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.
    Yarışmaya katılanlar işbu Yarışma Katılım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırlar. KidzMondo Trump İstanbul, Yarışma Katılım Koşulları'na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

 

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

25-01-2019

24-03-2019

01-04-2019

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır