LC Waikiki Moda ve Stil Yarışması

LC Waikiki Moda ve Stil Yarışması

Moda Senin Seçimin

3 Eylül 2018 tarihine kadar LC Waikiki kombinini yap, #modaseninseçimin hashtag’iyle takımında olmak istediğin blogger’ı mention’layarak paylaş.


Yarışmaya katılmak için Başvuru Sahibinin Instagram hesabı üzerinden 21 Temmuz - 3 Ağustos 2018 tarihleri arasında, #modaseninseçimin hashtag’i ile birlikte kampanya kapsamındaki bloggerlardan (@belizsen, @billursaatci, @simla.canpolat @zetoooooo ) takımında yer almak istediği blogger’lardan birini mentionlayarak, Instagram duvar postu olarak paylaşması gerekmektedir.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

 Kampanya 21 Temmuz 2018 – 03 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya, yarışmaya başvuru, yarı finalistlerin belirlenmesi, finalistlerin belirlenmesi ve kazananın belirlenmesi şeklinde 4 bölümden oluşmaktadır.
Başvuru
• Yarışmaya katılmak için Başvuru Sahibinin Instagram hesabı üzerinden 21 Temmuz - 3 Ağustos 2018 tarihleri arasında, #modaseninseçimin hashtag’i ile birlikte kampanya kapsamındaki bloggerlardan (@belizsen, @billursaatci, @simla.canpolat @zetoooooo ) takımında yer almak istediği blogger’lardan birini mentionlayarak, Instagram duvar postu olarak paylaşması gerekmektedir.
• Albüm olarak yapılan paylaşımlarda ilk fotoğraf karesi değerlendirmeye alınacaktır.

    • Başvurular 21 Temmuz – 3 Ağustos 2018 tarihleri arasında alınacaktır. 3 Ağustos 2018 tarihinden sonra paylaşılacak görseller değerlendirilmeye alınmayacaktır.

• Başvuru sahibinin başvurusunun geçerli olabilmesi için Instagram profili kampanya süresince açık olmalıdır. Gizli hesaplardan yapılan paylaşımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.
• Aynı paylaşımda birden fazla blogger’ı mention’layan Başvuru Sahiplerinin başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.
• Başvuru sahibi yarışmaya birden fazla kombin görseli ile katılım gösterilebilir.

    • Katılımcıların, kampanya katılımı için başvurularının geçerli olabilmesi için, katılım şartı olarak belirlenen kombin paylaşımında blogger’lara ait hesaplardan birinin mention’lanması ve #modaseninseçimin hashtag kullanımını içeren katılım koşullarının hepsini gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

• Instagram DM üzerinden veya diğer kanallardan (Facebook, Twitter, mail vb.) gönderilen fotoğraflar değerlendirmeye alınmayacaktır.
• Başvuru Sahibi tarafından paylaşılan kombin fotoğrafı moderasyon sürecinden geçirilerek uygun bulunması halinde modaseninsecimin.com adresinde yayınlanacaktır. Cinsellik, siyasi görüş, argo vb. görsel ve/veya metin içeren paylaşımlar değerlendirmeye alınmayacak ve modaseninsecimin.com adresinde yayınlanmayacaktır.
• Başvuru sahipleri tarafından yapılan kombinlerde ürünlerin Başvuru Sahibi tarafından giyilmesi ve kombinin net olarak gözükmesi gerekmektedir. Bu şartlara uygun olmayan paylaşımlar başvuru olarak değerlendirmeye alınmayacaktır.
• Başvuru sahipleri tarafından oluşturulan kombin fotoğraflarında yer alan ürünler LC Waikiki ürünlerinden oluşmalıdır. LC Waikiki dışındaki markaların giyim ve ayakkabı ürünleri kullanılarak yapılan kombinler değerlendirilmeye alınmayacaktır.
• Kampanya kapsamında sadece LC Waikiki’nin Kadın, Erkek, Genç Kız ve Genç Erkek ürün gruplarına ait parçalarla oluşturulan kombinler değerlendirmeye alınacaktır.
• LC Waikiki, Başvuru Sahibi tarafından paylaşılmış olan fotoğrafları dilediği zaman dilediği mecrada kullanabilecektir. Başvuru Sahibi, kampanya kapsamında paylaştığı fotoğrafların LC Waikiki tarafından kullanılması durumunda LC Waikiki’den hiçbir talepte bulunmayacağını peşinen kabul etmiştir.
• Başvuru Sahiplerinin başvuru amacıyla paylaştığı içerikler LC Waikiki veri tabanında saklanacak olup 3. kişiler ile paylaşılmayacaktır. Resmi mercilerin talimatları saklıdır.
• Başvuru Sahibi, yarışma başvuru sırasında kullanmış olduğu fotoğrafların 3. kişilerin kişilik haklarını, telif haklarını ve diğer haklarını ihlal etmediğini kabul etmiştir. Yarışma başvurusunda kullanılan fotoğrafların 3. kişilerin kişilik haklarını, telif haklarını ve diğer haklarını ihlal etmesi ve LC Waikiki’nin ihlaller dolayısıyla ödeme yapmak zorunda kalması durumunda Başvuru Sahibi zararı karşılamakla yükümlüdür.
• Instagram’da yapılan paylaşım üzerinden düzenleme yapılamaz, düzenleme yapılacak olan paylaşımın silinip gerekli düzenleme ile yeniden paylaşılması gerekir.
• Başvuru Sahibi, başvuru sırasında Instagram üzerinden paylaştığı fotoğraf ile direkt yarışmacı olmaya hak kazanmadığını, yarışmacıları belirleme yetkisinin sadece LC Waikiki yetkililerinde olduğunu bildiğini kabul eder.
• Kampanya süresince Başvuru Sahibi yarışma başvurusu için paylaştığı fotoğraf çekimlerinin süresiz olarak LC Waikiki’ ye ait bütün sosyal medya mecraları, web siteleri ve dijitalde yapacağı iletişimlerde kullanma hakkına sahip olduğunu bildiğini peşinen kabul etmiş sayılır.
• Kampanyaya 15 yaşından küçükler katılamaz. 18 yaş altı katılımcıların yarışma ödülünü kazanmaları durumunda kazananın ödülü alabilmesi için noter tasdikli veli izin belgesini LC Waikiki yetkililerine iletmesi gerekmektedir.
• Başvuru Sahibi, yarışma için Instagram üzerinden paylaştığı bilgileri, fotoğrafların kendisine ait olduğunu ve kendi rızası ile LC Waikiki ile paylaştığını, bunların ilgili mevzuat kapsamında LC Waikiki tarafından işlenmesine, bu kullanım koşullarında belirtilen istisnalar saklı kalmak üzere 3. firmalar ile yurtiçi veya yurtdışında aktarılmasına açık rıza verdiğini kabul eder.
Yarı Finalistlerin Belirlenmesi
• Yarı finalist seçimleri kampanyada yer alan blogger’lar tarafından yapılacaktır. Her blogger’ın takımı 4 kişi olacak şekilde toplam 16 kişi olarak belirlenecektir. Yarı Finalist seçimleri için her bir blogger asıl yarışmacılarla birlikte takımları için toplam 4 yedek yarışmacı belirleyecek, asıl seçilen yarışmacıların herhangi bir nedenle yarı finalist seçmelerine katılamaması durumunda blogger tarafından seçilen yedek yarışmacı ile yarışmaya devam edilecektir.
• Seçilen yarı finalistler 5 Ağustos 2018 tarihinde www.modaseninsecimin.com ve LC Waikiki sosyal medya hesaplarından açıklanacaktır.
• Yarı finalistlerin açıklanmasının ardından, finalist seçimleri için kombinlerde kullanılacak ürün seçimleri LC Waikiki’nin belirttiği gün ve saatlerde, LC Waikiki tarafından seçilen bir mağazada yapılacaktır. Kombinler LC Waikiki ürünlerinden oluşacak olup, farklı markaların ürünleri kullanılarak yapılan kombinler değerlendirilmeye alınmayacaktır. Yarı finalist, seçtiği LC Waikiki ürünlerini istediği şekilde kullanıp, kombin yapacaktır.
• İstanbul dışında katılacak başvuru sahiplerinin yarı finalist olarak belirlenmesi durumunda otel, yemek, ulaşım masrafları LC Waikiki tarafından karşılanacaktır.
Finalistlerin Belirlenmesi
• Finalist seçmeleri modaseninsecimin.com web sayfasında belirtilen uzman Jüri üyeleri tarafından yapılacak ve her blogger’ın takımından bir kişi seçilmek üzere toplam 4 finalist belirlenecektir. Finalist seçimleri için jüri, asıl finalistlerle birlikte toplam 4 yedek finalist yarışmacı belirleyecek, asıl seçilen finalist yarışmacıların herhangi bir nedenle finalist seçmelerine katılamaması durumunda jüri tarafından seçilen yedek yarışmacı ile yarışmaya devam edilecektir.
• Seçilen finalistler 27 Ağustos 2018 tarihinde modaseninsecimin.com, LC Waikiki sosyal medya hesaplarından açıklanacaktır.
Kazananın Belirlenmesi
• Jüri tarafından belirlenen 4 finalist içinden birincinin belirlenmesi modaseninsecimin.com üzerinden 27 Ağustos – 02 Eylül 2018 tarihleri arasında yapılacak halk oylaması ile belirlenecektir. Halk oylaması sonucunda en çok oyu alan finalist 3 Eylül 2018 tarihinde modaseninsecimin.com adresli web sitesinde ve LC Waikiki sosyal medya hesaplarından açıklanacaktır.
• Halk oylamasında oylama yapacak kişiler en fazla 1 adet oy kullanabilirler. Oylama sisteminde kullanıcıların IP bilgileri dikkate alınacaktır. Aynı IP ile ikinci kez oylama yapılmasına izin verilmeyecektir.
• Kampanya sonrasında kombini 1. seçilen yarışmacı ve blogger’a, Instagram’da Sosyal Medya Eğitimini, The Crew Studio’da moda içerikli özel bir workshop’u da kapsayan 4 günlük bir deneyim tatili hediye edilecektir. Ödül kapsamındaki, pasaport, vize, yurtdışı çıkış harcı, yol, yemek, konaklama hizmetleri LC Waikiki tarafından karşılanacaktır. Halk oylaması sonucunda tüm finalistlere ve blogger’lara da LC Waikiki paketleri hediye edilecektir.
• LC Waikiki Mağazacılık Hizm. Tic. A.Ş. yarışmaya katılım, başvuru esnasında, katılımcıların başvuru yapacağı bilgisayar, mobil cihazları, telefon ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu kullanıcıya ait bilgisayar, telefon, mobil cihazlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
• Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta LC Waikiki Mağazacılık Hizm. Tic. A.Ş. her türlü kayıtları esas alınacaktır.
• Kampanyaya katılan herkes, Kampanya Katılım Koşullarını okuyup anlayarak, peşinen kabul etmiş sayılır.
• Başvuru sahiplerinin Kampanya Katılım Koşullarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran LC Waikiki Mağazacılık Hizm. Tic. A.Ş. tarafından yapılacaktır.
• LC Waikiki kampanya, yarışma formatını, şartlarını ve Kampanya Katılım Koşullarında yer alan maddeleri Başvuru Sahibi’ne bildirmeden değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya koşulları yasal olarak Başvuru Sahibi’ni bağladığı için, Başvuru Sahibi güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı belirli aralıklarla ziyaret edeceğini peşinen kabul eder.
• Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
• Bu kampanyanın Facebook ve Instagram ile ilgisi yoktur. Oluşabilecek aksaklıklardan Facebook ve Instagram siteleri sorumlu tutulamaz.
• Yarışma kapsamında LC Waikiki’ye ait herhangi bir kampanya için herhangi bir mecrada yayınlanmış reklam/tanıtım görsellerinden kullanılarak yapılan kombin başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

21-07-2018

03-09-2018

03-09-2018

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır