LG 2018 Dünya Kupası Tahmin Yarışması

LG 2018 Dünya Kupası Tahmin Yarışması

Kim Kazanır? 2018 Dünya Kupası için Tahminini Yap!

20 Haziran 2018 tarihine kadar www.lgiledunyakupasi.com adresindeki forma 2018 Dünya Kupası ile tahminini gir, LG SUPER UHD TV kazanma şansı yakala!


20 Haziran 2018 tarihine kadar www.lgiledunyakupasi.com adresine giriş yaparak, istenilen kişisel bilgilerin doldurulması ve karşılarına çıkacak soruları cevaplayarak, gruplarda ilk 2 kazananı, son 16, son 8, son 4, 3.lük ve final maçlarında kazananları seçtikten sonra yarışmayı sonlandırmaları gerekmektedir.

Hediyeler :
1 Adet Hediye


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

1. LG Türkiye “LG ile Dünya Kupası” yarışması mikro sitesi, Kaptanpaşa Mahallesi Piyalepaşa Bulvarı No 73, Ortadoğu plaza Kat 7 Okmeydanı Şişli adresinde ikamet eden LG Electronics Ticaret A.Ş. tarafından (‘LG Türkiye’) düzenlenmektedir.

2. Uygulama, aşağıdaki ve LG Türkiye tarafından daha sonraki tarihlerde duyurabilecek şartları kapsar ve Uygulama’ya katılan tüm katılımcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar. Katılımcıların Uygulama’dan faydalanabilmeleri için tüm şartları eksiksiz olarak yerine getirmeleri gerekmektedir.

3. Uygulama’ya 18 yaşından küçükler katılamaz; katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez. Yarışma’ya sadece Türkiye’de ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları katılabilir.

4. Uygulama 23.05.2018 tarihinde başlayıp 20.06.2018 2018 tarihinde sonuçlanacaktır.

5. Ödül kazanmak için Dünya Kupası şampiyonunu adayları doğru bilen veya en yakın tahminde bulunan 1 kişi ödülü kazanacaktır.

6. LG SUPER UHD TV’yi kazanmak için tüm Dünya Kupası tercihlerinizi doğru yapmalısınız. Eğer birden fazla kişi tercihleri doğru olarak yaparsa LG Dünya Kupası Anketi yarışmasına katılan ilk kişi, tarih sıralamasına göre ödülü kazanacaktır. Tüm tercihlerin doğru yapılamaması durumunda en çok doğru tercih yapan adaylardan tarihsel sıralamada ilk giriş yapan kişi ödülü kazanacaktır.

7. Ödül kazanmak için Dünya Kupası kazanan Şampiyonu doğru bilen veya şampiyonluk maçına kadar geçen her tur ve grup maçlarından en çok doğru tahminde bulunan 1 kişi ödülü kazanacaktır.

8. Yarışma’ya katılmak için tüm katılımcıların aşağıdaki adımları uygulaması gerekecektir: www.lgiledunyakupasi.com adresine giriş yaparak, istenilen kişisel bilgilerin doldurulması ve karşılarına çıkacak soruları cevaplayarak, gruplarda ilk 2 kazananı, son 16, son 8, son 4, 3.lük ve final maçlarında kazananları seçtikten sonra yarışmayı sonlandırmaları gerekmektedir.

9. LG Türkiye kazananlarını, Dünya Kupası töreninde 15 Temmuz 2018’de açıklanan sonuçlardan sonra doğru tahmin eden veya doğru tahminlere en yakın olan kişi ya da kişileri seçecektir. Doğru tahmin eden kişiler sırasıyla ilgili uygulama sitesinde belirtilen ödülleri kazanacaktır.

10. 25 Temmuz 2018 tarihinde kazanan katılımcılar ve uygulama ile ilgili tüm duyurular LG Türkiye sosyal medya mecralarından yayınlanacaktır.

11. Katılımcının, yaş sınırının doğruluğunun ispatı amacıyla nüfus cüzdanını ibraz etmesi gereklidir.

12. Ödül; katılımcının belirtmiş olduğu adrese en fazla 15 gün içerisinde kargo ile gönderilecektir ve kargo ücreti LG Türkiye’ye aittir. Katılımcılar, Uygulama’nın uygulanabilmesi amacıyla verdikleri bilgilerin 3. Taraflarla paylaşılmasını kabul etmektedirler. Katılımcılar kargo şirketinden isme teslim edilen hediyeyi aldıklarına dair formu doldurup imzalamakla yükümlüdür. Yanlış veya hatalı telefon, e-mail, adres vb iletişim bilgileri sunulması veya adreste bulunmama, telefon ve e-maillere cevap vermeme gibi sebeplerden dolayı teslim edilemeyen hediyeler üzerinde hak iddia edilemez.

13. Uygulamaya katılım için katılımcılardan herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Uygulamaya katılmak için LG Türkiye ürünlerinden satın almak bir ön koşul olmayacaktır.

14. Uygulama esnasında, sonuçları lehlerine değiştirmek amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanan kişilerin tespiti durumunda, bu kişiler hiçbir uyarıda bulunulmaksızın Uygulama’dan diskalifiye edilecektir.

15. Uygulama süreci ile ilgili olarak, katılımcıların iletecekleri içerikler ve yapacakları başvurularla ilgili oluşabilecek iletişim sorunları nedeniyle LG Türkiye hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

16. LG Türkiye’nin yarışma şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. LG Türkiye’nin her zaman, tek taraflı olarak Yarışmayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, işbu yarışmayı şartlarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Değişiklikler, Web-Sitesi’nde ilan edilir edilmez yürürlüğe girmektedir.

17. Bu Uygulama’ya LG Türkiye, Markakod çalışanları ile birinci dereceden yakınları katılamazlarlar. Katılıp ödül kazansalar dahi bu haklarını kullanamazlar.

18. İhtilaf vukuunda İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olup Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta, LG Türkiye’nin Uygulama şartları ve diğer duyuruları esas alınacaktır.

 

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

23-05-2018

20-06-2018

25-07-2018

3.499 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır