LG #eniyiarkadasimlg Selfie Yarışması

LG #eniyiarkadasimlg Selfie Yarışması

#eniyiarkadasimlg hashtag'i ile paylaştığın selfieler kazandırıyor.

31 Ekim 2018 tarihine kadar Turkcell ve Türk Telekom mağazalarına uğra, LG G7 ThinQ veya LG Q7+'ın yer aldığı selfie'ni çekerek #eniyiarkadaşımLG hashtagi ile Instagram'da paylaş, 1 adet #LGG7ThinQ veya 1 adet #LGQ7+ kazanma şansı yakala!


Katılımcıların, herhangi bir Türk Telekom veya Vodafone mağazasına uğrayarak, LG Q7+ veya G7 ThinQ' nun yer aldığı bir selfie çekmeleri, ve #eniyiarkadasimlg hashtag'i ile instagram üzerinden bir yorum ekleyerek paylaşmaları gerekmektedir. Juri değerlendirmesi sonucunda katılımcılar, 1 adet Q7+ ve 1 adet G7 ThinQ kazanma şansı elde edeceklerdir.

Hediyeler :
2 Adet Hediye

* Hediye görselleri, bilgiler, piyasa değeri ve veraset intikal vergisi tutarı fikir edinme amaçlı olup, farklılık gösterebilir.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

·         Katılımcıların, herhangi bir Türk Telekom veya Vodafone mağazasına uğrayarak, LG Q7+ veya G7 ThinQ' nun yer aldığı bir selfie çekmeleri, ve #eniyiarkadasimlg hashtag'i ile instagram üzerinden bir yorum ekleyerek paylaşmaları gerekmektedir. Juri değerlendirmesi sonucunda katılımcılar, 1 adet Q7+ ve 1 adet G7 ThinQ kazanma şansı elde edeceklerdir.

·         Yarışma 11 Ekim 2018 – 31 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilip, 5 Kasım 2018 tarihinde Instagram paylaşımlarından hediye kazananlar seçilerek, DM ile bilgilendirilecektir.

·         Her kullanıcının sadece 1 adet yarışmaya katılma hakkı bulunmaktadır.

·         Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

·         Paylaşacağınız kişisel bilgileriniz sadece hediyenizin size ulaştırılması için kullanılacaktır. Hiçbir sebeple üçüncü partiler ile paylaşılmayacak ve gizli tutulacaktır.

·         Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

·         Yarışma katılım süresi  11.10.2018 – 31.10.2018 arasındadır.

·         Yarışmada toplam 1 adet Q7+ ve 1 adet G7 ThinQ katılımcının paylaşmış olduğu “selfienin yaratıcılığı”  baz alınarak seçilip, hediyeleri adreslerine gönderilecektir.

·         Kazananların paylaşacağı tüm kişisel bilgiler 30.11.2018 tarihi itibari ile sistemden silinecektir.

·         LG Electronics Ticaret A.Ş.’in kampanya şartlarını değiştirme, yarışmayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkı saklıdır.

·         Yarışmaya LG Electronics Ticaret A.Ş. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.

·         Hediye kazanmak için Türk Telekom mağazasına uğrayarak en “ilgi çekici” ve “yaratıcı” selfie`yi çekip Instagram hesabından ##eniyiarkadasimlg  hashtag ile paylaşılması zorunludur. Hediye kazananlar aşağıda yer alan jüri tarafından seçilecektir.
        
- Junguk Yoon – Mobil İletişim Direktörü
- Yavuz Savaş – Mobil İletişim Pazarlama Müdürü
- Erkan Terzi – LG Dijital Pazarlama Müdürü   

·         Katılımcılar, haksız rekabete yol açacak faaliyetlerde bulunmayacaklarını, LG Electronics Ticaret A.Ş.’nin veya üçüncü kişilerin şahsi ve ticari itibarını sarsacak, kişilik haklarına tecavüz ve taarruz edecek fiilleri gerçekleştirmeyeceklerini, gönderdikleri fotoğrafların hukuka ve ahlaka uygunsuz içerik barındırmayacağını kabul ve taahhüt etmektedir. Yarışmada haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar, belirlendiğinde ödüle hak kazanamayacaklardır. Ayrıca bu kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

·         Katılımcılar, LG Electronics Ticaret A.Ş.’ye paylaştıkları içeriklerin yasaların izin verdiği her türlü biçimde kullanılması, işlenmesi, saklanması, açıklanması ve üçüncü kişilere karşı ifşa edilmesi konusunda LG Electronics’in münhasır hak sahibi olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler.

Tüm Çekilişler

Eti Wanted 2024 Çekilişi

2 ay 746.955 ₺ 10 ₺

Hush Veganic App Çekilişi

2 ay 150.278 ₺ 750 ₺

Arabam.com Çekilişi 2024

1 ay 374.499 ₺ Bedava

Jumbo Mini Cooper Çekilişi

3 hafta 4.222.995 ₺ 5.000 ₺

Önemli Bilgiler

11-10-2018

31-10-2018

05-11-2018

5.948 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır