LG G Serisi Akıllı Telefon Yarışması

LG G Serisi Akıllı Telefon Yarışması

Neden LG G Serisi

8 Temmuz 2018 tarihine kadar www.lgkazandiriyor.com adresindeki formu doldur ve neden LG G Serisi tercih ettiğini anlat, kazanma şansı yakala!


Yarışma sonucunda 3 adet G7 ThinQ ürünü hediye edilecektir. Hediye kazanmak için www.lgkazandiriyor.com üzerinden LG G serisini neden tercih ettiğinizi ve neden bu seriden vazgeçemediğinizi yazarak, LG G serisinin en yeni üyesi G7 ThinQ kazanma şansı yakalayın!

Hediyeler :
3 Adet Hediye

* Hediye görselleri, bilgiler, piyasa değeri ve veraset intikal vergisi tutarı fikir edinme amaçlı olup, farklılık gösterebilir.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

Yarışma, 7 Haziran 2018 – 8 Temmuz 2018 tarihleri arasında www.lgkazandiriyor.com sayfasına kayıt yaptırıp belirtilen görevleri yerine getiren katılımcılar arasından seçilecektir.
• Yarışma sonucunda 3 adet G7 ThinQ ürünü hediye edilecektir. Hediye kazanmak için www.lgkazandiriyor.com üzerinden LG G serisini neden tercih ettiğinizi ve neden bu seriden vazgeçemediğinizi yazarak, LG G serisinin en yeni üyesi G7 ThinQ kazanma şansı yakalayın !
.Hediye kazananlar aşağıda yer alan jüri tarafından seçilecektir:
- Burak Karacan – Ajans Proje Yöneticisi
- Junguk Yoon – Mobil İletişim Direktörü
- Gül Cabı – LG Marka Pazarlama Direktörü
- Yavuz Savaş – Mobil İletişim Pazarlama Müdürü
- Erkan Terzi – LG Dijital Pazarlama Müdürü
• Kazanılan hediyenin size ulaştırılması için sisteme; Ad Soyad, Telefon Numarası, Adres, İlçe, Şehir, Posta Kodu, e-Posta adresi girilmesi zorunludur.
• Sisteme giriş yapılan kişisel bilgiler daha sonra değiştirilemez.
• Kazanılan hediye kampanya koşullarını kabul edip onaylayan katılımcılara gönderilecektir.
• Kazanılan hediye değiştirilemez veya nakite dönüştürülemez.
• Hediye kazanan katılımcıların hediyeleri yarışma bitiminden sonra iki hafta içerisinde adreslerine kargolanacaktır.
• Tüm kişisel bilgileriniz e-posta gönderim izni verenler hariç olmak üzere 31.07.2018 tarihi itibari ile sistemden silinecektir.
• LG Electronics Ticaret A.Ş.’in kampanya şartlarını değiştirme, yarışmayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkı saklıdır.
• Kullanıcılar, LG Electronics Ticaret A.Ş.’ye açıkladıkları içeriklerin yasaların izin verdiği her türlü biçimde kullanılması, işlenmesi, saklanması, açıklanması ve üçüncü kişilere karşı ifşa edilmesi konusunda LG Electronics’in münhasır hak sahibi olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler.

Tüm Çekilişler

Eti Wanted 2024 Çekilişi

2 ay 746.955 ₺ 10 ₺

Hush Veganic App Çekilişi

2 ay 150.278 ₺ 750 ₺

Arabam.com Çekilişi 2024

1 ay 374.499 ₺ Bedava

Jumbo Mini Cooper Çekilişi

4 hafta 4.222.995 ₺ 5.000 ₺

Önemli Bilgiler

07-06-2018

08-07-2018

10-07-2018

12.297 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır