LG Gizemli Sesler Yarışması

LG Gizemli Sesler Yarışması

LG Gizemli Sesler Yarışması ile InstaView Buzdolabı Kazanma Şansı

LG Gizemli Sesler Yarışması. Yarışmaya katılmak için 6 Eylül tarihine kadar aşağıdaki linkte yer alan videoyu izleyerek gizemli seslerin ne olduğunu belirledikten sonra sorulan sorulara doğru yanıt verdikten sonra formu doldurmak yeterli. Büyük Ödüle hak kazanmak için 3 yarışmanın tamamına katılmaları gerekir.
 Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

Kampanya 10 Ağustos ile 06 Eylül tarihleri arasında geçerli olacaktır.
Büyük Ödüle hak kazanmak için katılımcıların 3 yarışmanın tamamına katılmaları gerekir.
KATILMAK VEYA KAZANMAK İÇİN BİR SATIN ALMA VEYA ÖDEME YAPMAYA GEREK YOKTUR.
Herhangi bir satın alma kazanma şansınızı artırmaz. Bu promosyona katılarak, siz (“Siz” veya “Katılımcılar”) bu resmi kurallara bağlı kalmayı kabul edersiniz ve LG Electronics Tic. A.Ş tarafından kendi takdirine bağlı olarak burada belirtilen tüm uygunluk şartlarını yerine getirdiğinizi beyan edersiniz.
Yarışmanın geçerlilik süresi sonrasında gönderilen yanıtlar dikkate alınmayacaktır.
Ödül, nakit para ile değiş tokuş edilemez.
Bu kampanya, yalnızca Türkiye’de yaşayan kişilere açıktır.
LGE'nin yetkilileri, yöneticileri ve çalışanları ve ilgili ana ortakları, bağlı ortaklıkları ve bağlı şirketleri, reklam, tanıtım kurumları, geliştirme, üretim veya dağıtım işine katılan kişiler bu Promosyona katılamaz.Şüpheye mahal vermemek adına,, Promosyon tüzel kişilere açık değildir. Kurumsal veya diğer kuruluşlar veya gruplar Promosyon’a katılamaz veya ödül kazanamaz.. LG Electronics, bir bireyin uygunluğunu doğrulama hakkını her zamansaklı tutar.
Yarışmada katılımcıların ucu açık soruya verdikleri cevaplara ve gizemli sesi Doğru bilmelerine göre Juri kararı ile seçilecektir.
Yarışma potansiyel kazananları, LG Türkiye tarafından aşağıdaki kriterlere göre seçilecektir:

a) Samimiyet:% 40
b) Özgünlük:% 30
c) Sosyal Eylemler:% 20

Jüri Üyeleri;
• Myung Ku Park - LG Beyaz Eşya Ürün Müdürü
• Mustafa Kılıç - LG Beyaz Eşya Satış Müdürü
• Serhat Aydın - LG Beyaz Eşya Pazarlama Müdür Yardımcısı
• Erkan Terzi - LG Marka Pazarlama Müdürü
• Jeun Geun Park – Hsad Ajans Başkanı

Kazanmaya hak kazanmak için, katılımcı kişisel bilgilerini [tam adı, telefon numarası ve e-mail adresi] doğru şekilde girmelidir.
Katılımcının bilgileri (kişisel bilgiler, bu etkinlik için paylaşılan fotoğraflar) tarafımızca pazarlama etkinlikleri için kullanılacaktır.
Katılımcının yanıtı ve kendisine ait içerik, LG tarafından pazarlama ve promosyon amaçları için kullanılabilir.
Kazanan kişiler LG Türkiye tarafından yanıtların doğruluğa göre ve yapılan iç değerlendirmeye göre belirlenecektir.

Ödüllerin yayınlanan fotoğrafları gerçek ürüne göre bazı farklılıklar gösterebilir.

Kazananların açıklanması
1. Yarışma: 3 kişi LG PK3 Bluetooth hoparlör kazanacak olup kazananlar 25 Ağustos’ta açıklanacaktır
2. Yarışma: 3 kişi LG PK3 Bluetooth hoparlör kazanacak olup kazananlar 02 Eylül’de açıklanacaktır
3. Yarışma: 3 kişi LG PK3 Bluetooth hoparlör kazanacak olup kazananlar 11 Eylül’de açıklanacaktır
Büyük Ödül olan LG InstaView Pratik Kapı Buzdolabını (GC-Q247CSBV) kazanan kişi 11 Eylül’de açıklanacaktır.
Kazanan kişilere LG Türkiye tarafından ödüllerine ve bunları nasıl teslim alabileceklerine ilişkin bir e-mail gönderilecektir.
Büyük Ödülü kazanan kişiden ödülünün fotoğrafını sosyal medya kanallarında yayınlaması istenecektir.

LG Electronics Ticaret A.Ş (LG Türkiye) ve HS Ad Inc. Merkezi Güney Kore İstanbul Merkez Şubesi(HSad) kampanya boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını tespit etmesi durumunda yarışmacının o ana kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
LG Türkiye ve HSad, bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan dolayı (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez
Kazanılan ödülün karşılığının talebi mümkün değildir.
Katılımcılar uygulama dahilinde verdikleri kişisel bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ederler. Bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle kullanıcıya ulaşılamamasından, LG Türkiye ve HSad kesinlikle sorumlu tutulamaz.
LG Türkiye ve HSad kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. LG Türkiye ve HSad’un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi LG Türkiye ve HSad’un sorumluluğunda değildir.
LG Türkiye’nin yarışma şartlarını değiştirme, yarışmayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkı saklıdır.
LG Türkiye ve HSad çalışanları bu uygulamaya katılsalar da değerlendirmeye tabii tutulmayacaklardır.
Yarışma kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebi ile yaşanacak aksaklıklardan, LG Türkiye ve HSad sorumlu tutulamaz.
LG Türkiye katılımcının e-posta adresine ve ilgili yarışma kapsamında iletilen mobil telefon numarasına LG Türkiye ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılır.
LGE Electronics Ticaret A.Ş. LGE Kampanya Müşterileri için Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma Metni için> https://www.lg.com/tr/kisisel-verilerin-korunmasi-gizliligi

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

10-08-2020

06-09-2020

11-09-2020

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır