LG Oscar Anketi Yarışması

LG Oscar Anketi Yarışması

Oscar’ın bu yılki sahiplerini tahmin et

24 Şubat 2019 tarihine kadar sinema dünyasının en görkemli ödülü Oscar’ın bu yılki sahiplerini tahmin et, LG OLED TV kazanma şansını yakala!


Yarışmaya katılmak için tüm katılımcıların aşağıdaki adımları uygulaması gerekecektir: www.lgoscaranketi.com adresine giriş yaparak, istenilen kişisel bilgilerin doldurulması ve karşılarına çıkacak soruları cevaplayarak katılımlarını tamamlamaları gerekmektedir.

Hediyeler :
1 Adet Hediye


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

1. “LG Oscar Anketi” uygulaması (‘Uygulama’) Kaptanpaşa Mahallesi Piyalepaşa Bulvarı No 73, Ortadoğu Plaza Kat 7 Okmeydanı Şişli adresinde ikamet eden LG Electronics Ticaret A.Ş. tarafından (‘LG Türkiye’) düzenlenmektedir.
2. Uygulama, aşağıdaki ve LG Türkiye tarafından daha sonraki tarihlerde duyurabilecek şartları kapsar ve Uygulama’ya katılan tüm katılımcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar. Katılımcıların Uygulama’dan faydalanabilmeleri için tüm şartları eksiksiz olarak yerine getirmeleri gerekmektedir.
3. Uygulama’ya 18 yaşından küçükler katılamaz; katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez. Uygulama’ya sadece Türkiye’de ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları katılabilir.
  4. Uygulama 1 Şubat 2019 tarihinde başlayıp 24 Şubat 2019 tarihinde sonuçlanacaktır.
  5. Ödül 1 adet 55 inç OLED TV’dir. Uygulama’ya katılıp Oscar kazanan adaylarını doğru bilen veya en yakın tahminde bulunan 1 kişi ödülü kazanacaktır.
  6. Tüm kategorilerde kazananları doğru olarak tahmin eden katılımcı ödülü kazanacaktır. Eğer birden fazla kişi kazananları doğru olarak tahmin etmiş ise bu kişilerden LG Oscar Anketi uygulamasına katılan ilk kişi tarih sıralamasına göre ödülü kazanacaktır. Tüm tercihlerin doğru yapılamaması durumunda ise en çok doğru tercih yapan adaylardan tarihsel sıralamada ilk giriş yapan kişi ödülü kazanacaktır.
   7. Uygulama’ya katılmak için tüm katılımcıların aşağıdaki adımları uygulaması gerekecektir: www.lgoscaranketi.com adresine giriş yaparak, istenilen kişisel bilgilerin doldurulması ve karşılarına çıkacak soruları cevaplayarak katılımlarını tamamlamaları gerekmektedir.
8. Kazanan talihli, 26 Şubat 2019 tarihinde LG Türkiye sosyal medya hesaplarından yapılacak paylaşım ile duyurulacaktır.
9. Katılımcının, yaş sınırının doğruluğunun ispatı amacıyla nüfus cüzdanını ibraz etmesi gereklidir.
  10. Ödül; katılımcının belirtmiş olduğu adrese en fazla 15 iş günü içerisinde kargo ile gönderilecektir ve kargo ücreti LG Türkiye’ye aittir. Katılımcılar, Uygulama’nın uygulanabilmesi amacıyla verdikleri bilgilerin 3. Taraflarla paylaşılmasını kabul etmektedirler. Katılımcılar kargo şirketinden isme teslim edilen hediyeyi aldıklarına dair formu doldurup imzalamakla yükümlüdür. Yanlış veya hatalı telefon, e-mail, adres vb iletişim bilgileri sunulması veya adreste bulunmama, telefon ve e-maillere cevap vermeme gibi sebeplerden dolayı teslim edilemeyen hediyeler üzerinde hak iddia edilemez.
  11. Uygulamaya katılım için katılımcılardan herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Uygulamaya katılmak için LG Türkiye ürünlerinden satın almak bir ön koşul olmayacaktır.
  12. Uygulama esnasında, sonuçları lehlerine değiştirmek amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanan kişilerin tespiti durumunda, bu kişiler hiçbir uyarıda bulunulmaksızın Uygulama’dan diskalifiye edilecektir.
  13. Uygulama süreci ile ilgili olarak, katılımcıların iletecekleri içerikler ve yapacakları başvurularla ilgili oluşabilecek iletişim sorunları nedeniyle LG Türkiye hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  14. LG Türkiye’nin katılım şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. LG Türkiye’nin her zaman, tek taraflı olarak Uygulama’yı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, işbu Uygulama şartlarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Değişiklikler, Web-Sitesi’nde ilan edilir edilmez yürürlüğe girmektedir.
  15. Bu Uygulama’ya LG Türkiye, Markakod çalışanları ile birinci dereceden yakınları katılamazlarlar. Katılıp ödül kazansalar dahi bu haklarını kullanamazlar.
  16. İhtilaf vukuunda İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olup Uygulama kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta, LG Türkiye’nin Uygulama şartları ve diğer duyuruları esas alınacaktır.

Tüm Çekilişler

Akbank Mobil Çekilişi Mart 2024

4 hafta 1.215.455 ₺ Bedava

PowerApp Fiat Çekilişi

3 hafta 1.459.900 ₺ Bedava

Enuygun Finans Çekilişi 2024

1 hafta 100.000 ₺ Bedava

Önemli Bilgiler

01-02-2018

24-02-2019

26-02-2019

8.800 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır