LG XBoom GO Yarışması

LG XBoom GO Yarışması

LG XBoom GO Kullanıcı Deneyimi Yarışması

LG XBoom GO Yarışması. Yarışmaya katılmak için www.lgxboomgo.com internet sitesi üzerinden “Neden LGXBOOM Go test takımında olmak istiyorsun?" sorusuna cevap vermek yeterli.


LGXBOOM Go "kullanıcı deneyimi" projesine katılan kullanıcılar, “Neden LGXBOOM Go test takımında olmak istiyorsun?" sorusuna cevap veriyor ve 20 adet LGXBOOM' dan birini kazanma şansı yakalıyor! Test takımına katılmak için yapılması gereken, tek soruya cevap vermek ve ürünü aldıktan sonra 2 farklı etabı tamamlamak olacaktır.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

 LGXBOOM Go "kullanıcı deneyimi" projesine katılan kullanıcılar, “Neden LGXBOOM Go test takımında olmak istiyorsun?" sorusuna cevap veriyor ve 20 adet LGXBOOM' dan birini kazanma şansı yakalıyor! Test takımına katılmak için yapılması gereken, tek soruya cevap vermek ve ürünü aldıktan sonra 2 farklı etabı tamamlamak olacaktır. Test takımı katılımcılarının, LGXBOOM Go`nun özelliklerini keşfederek yaşadıkları ürün deneyimlerini, ürün fotoğraf, yorum ve videolar ile sayfamızda yayınlıyoruz. Sizde hemen katılın, LGXBOOM Go deneyimlerinizi bizlerle paylaşma fırsatını yakalayın!

Kampanya 10 Ekim 2020 tarihinde başlayıp, 31 Ekim 2020 tarihinde sona erecektir.

Tüm çalışma ve süreçler www.lgxboomgo.com internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Juri üyeleri

    Ahmet Göker - Markakod Ajans Başkanı
    Feyyaz Çakabey – Markakod Proje Müdürü
    Gyurae Cho - LG TV Ürün Müdürü
    Can Kara - LG TV Pazarlama Müdürü
    Erkan Terzi - LG Kurumsal Pazarlama Müdürü

Etaplar

    Ürünün deneyimleyen test grubu üyeleri, ürün ile ilgili yorumlarını paylaşacaktır
    Ürün ile ilgili en yaratıcı fotoğraflar çekilecek ve paylaşılacaktır
    Ürün ile ilgili video çekimi yapılacaktır; bu video çekiminde ürün özellikleri test grubu üyesinin konuşma ve görüntüleri ile yayınlanacaktır.

Kurallar

    Kazananlar, juri değerlendirmesi sonrasında www.lgxboomgo.com ve LG Türkiye Facebook sayfasından açıklanacaktır. Katılımcının formda belirtmiş olduğu adrese en fazla 15 gün içerisinde kargo ile gönderilecektir.
    Kazananlar daha sonradan gönderilen LGXBOOM Go ürünleri ile 3 etaplı görevlerini yapmaları gerekmektedir. Bu görevleri yapmadıkları takdirde kazanılan ürün ile ilgili kişi hakkında hukuksal süreç başlatılacaktır.
    Yarışma 18 yaş ve üstü herkese açıktır.
    LG Electronics Ticaret A.Ş (LG Türkiye) ve Markakod Reklam, Tasarım ve Yazılım Ltd. Şti.(Markakod) kampanya boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını tespit etmesi durumunda yarışmacının o ana kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkınısaklı tutar.
    LG Türkiye ve Markakod, bu yarışmaya katılıme snasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklık lardandolayı (internet hızının düşükolması,bağlantının kopması, vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
    Kazanılan ödülün karşılığının talebi mümkün değildir.
    Katılımcılar çalışma dahilinde verdikleri kişisel bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ederler. Bilgilerin eksik veya yanlışolması nedeniyle kullanıcıya ulaşılamamasından, LG Türkiye ve Markakod kesinlikle sorumlu tutulamaz.
    LG Türkiye ve Markakod kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. LG Türkiye ve Markakod’un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi LG Türkiye ve Markakod’un sorumluluğun da değildir.
    LG Türkiye’nin yarışma şartlarını değiştirme,yarışmayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkı saklıdır.
    LG Türkiye ve Markakod çalışanları bu uygulamaya katılsalar da değerlendirmeye tabii tutulmayacaklardır.
    Yarışma kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebi ile yaşanacak aksaklıklardan, LG Türkiye ve Markakod sorumlu tutulamaz.
    LG Türkiye katılımcının e-posta adresine ve kampanya kapsamında iletilen mobil telefon numarasına LG Türkiye ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılır.
    Katılımcıların göndermiş oldukları ürün yorumları, fotoğraf ve videoların LG’nin kendi dijital kanallarında süresiz olarak yayınlama hakkını LG Türkiye markasına vermiş olduğunu kabul eder.
    Kampanyaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

    Katılım Koşulları

LG Boom Go
LG Electronics Türkiye tarafından pazarlama, ürün ve etkinlik tanıtımı amacıyla gönderilen ilgili SMS ve E-Postaları almak istiyorum. Kişisel Veri Güvenliği açıklamalarına sayfa altında yer alan ilgili linkten ulaşabilirsiniz.
* LGXBOOM Go Test Takımı” Yarışmasının Katılım Koşulları’nı okudum ve kabul ediyorum.

 

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

10-10-2020

31-10-2020

05-11-2020

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır