Lukoil Ödüllerden Ödül Beğen Yarışması

Lukoil Ödüllerden Ödül Beğen Yarışması

Efsane LUKOIL yarışmasına gel, ödüllerden ödül beğen!

İsteyene 1 yıllık akaryakıt, isteyene Otel Transilvanya 3 temalı Dubai tatili, isteyene takımıyla rüya gibi bir gün! Kazanmak için Life Circle’ı indir, arkadaşlarını uygulamaya davet et, Life Circle’da fotoğraf albümünü paylaş ve albümüne en çok beğeniyi sen topla. “Bu ödüller kaçmaz” diyorsan aşağıda paylaştığımız yarışma detaylarını okumaya başlayabilirsin.


Yarışmaya katılmak için APP STORE veya ANDROID uygulama marketlerinden Life Circle isimli uygulamayı indirmiş olmak; ilgili kategoride albüm kapağı seçerek yarışma katılımını gerçekleştirmek; herkese açık bir albüm oluşturarak beğeni (like) toplamak ve söz konusu albümü en geç yarışma süresi sona erdikten sonraki 10 (on) gün içinde yine Life Circle uygulaması üzerinden bastırmak ön koşuldur. Yapılan albümün kapağına göre, FUTBOL, AKARYAKIT veya SİNEMA kategorilerinde yarışmaya katılmış olunur. Albümü en fazla beğeni toplayan kişi, ilgili kategorinin birincisi olur. Aynı yöntemle ikinci ve üçüncü kazananlar belirlenir. Ayrıca, her kategoride, en fazla beğeni toplayan ilk 100 kişiye ödülleri verilecektir. Bir kişi, ödül kazanabilmek için dilediği sayıda kategoride ve dilediği sayıda albüm yapabilir. Ancak, sonuçta birden fazla ödül kazanması halinde sadece birini alabilecektir. Birden fazla kişinin aynı kategoride aynı sayıda beğeni toplaması durumunda, uygulamayı indirme zamanına bakılacak ve daha önce indirmiş olan kişi ödülü kazanmış olacaktır. Yarışma, SİNEMA kategorisinde 23 Temmuz - 19 Ağustos 2018 tarihleri arasında, diğer kategorilerde ise 23 Temmuz - 30 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleşecektir.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

Yarışmaya katılmak için APP STORE veya ANDROID uygulama marketlerinden Life Circle isimli uygulamayı indirmiş olmak; ilgili kategoride albüm kapağı seçerek yarışma katılımını gerçekleştirmek; herkese açık bir albüm oluşturarak beğeni (like) toplamak ve söz konusu albümü en geç yarışma süresi sona erdikten sonraki 10 (on) gün içinde yine Life Circle uygulaması üzerinden bastırmak ön koşuldur. Yapılan albümün kapağına göre, FUTBOL, AKARYAKIT veya SİNEMA kategorilerinde yarışmaya katılmış olunur. Albümü en fazla beğeni toplayan kişi, ilgili kategorinin birincisi olur. Aynı yöntemle ikinci ve üçüncü kazananlar belirlenir. Ayrıca, her kategoride, en fazla beğeni toplayan ilk 100 kişiye ödülleri verilecektir. Bir kişi, ödül kazanabilmek için dilediği sayıda kategoride ve dilediği sayıda albüm yapabilir. Ancak, sonuçta birden fazla ödül kazanması halinde sadece birini alabilecektir. Birden fazla kişinin aynı kategoride aynı sayıda beğeni toplaması durumunda, uygulamayı indirme zamanına bakılacak ve daha önce indirmiş olan kişi ödülü kazanmış olacaktır. Yarışma, SİNEMA kategorisinde 23 Temmuz - 19 Ağustos 2018 tarihleri arasında, diğer kategorilerde ise 23 Temmuz - 30 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Kapaklarla belirlenen ödül kategorileri aşağıdaki gibidir

FUTBOL ÖDÜL KATEGORİSİ

LUKOIL Taraftar Kart’ı bulunan spor kulüpleri alfabetik sıra ile BEŞİKTAŞ, FENERBAHÇE, GALATASARAY, GÖZTEPE, KONYASPOR ve TRABZONSPOR’dur. Bu kulüplerin dışındaki taraftarların FUTBOL kategorisinde yarışmaya katılmaları durumunda, bu kategoride ödül kazanma şansları olmayacaktır. Katılımcılar, kendi takımının albüm kapağı ile bir albüm yapmak durumundadırlar.

    Birincilik Ödülü: Takımla Geniş Kapsamlı Rüya Gün. İçeriği ilgili kulüple ve yarışma kazananının takvimine göre belirlenecek olup, öncelikli koşul belirleme hakkı ilgili spor kulübüne aittir. Hedeflenenler ve ön görüşme yapılan konular; antrenman ziyareti, VIP koltuktan iki kişilik maç izleme ve bir kişi için imzalı top - forma ödülüdür.
    İkincilik Ödülü: Takımla Rüya Gün. Standart koltuktan iki kişilik maç izleme ve bir kişilik imzalı top - forma ödülüdür. İçerik ilgili kulüple birlikte belirlenecektir.
    Üçüncülük Ödülü: Standart koltuktan iki kişilik maç izleme ve bir kişilik imzalı forma ödülüdür.
    Takip Eden 100 Başarılı Yarışmacı Ödülü: 100 adet, içinde 100 TL yüklü, anlaşmalı LUKOIL istasyonlarında geçerli akaryakıt hediye kartı. İlave olarak, aynı karta tanımlanacak ve akaryakıt alımlarında Tavsiye Edilen Yerel Pompa Satış Fiyatı üzerinden pompada anında %3 indirim.

AKARYAKIT ÖDÜL KATEGORİSİ

Katılımcıların, albüm kapağı olarak akaryakıt kategorisine dair otomobil, motosiklet vb. içeren kapaklardan birini kullanmaları gerekmektedir.

    Birincilik Ödülü: 12 ay süresince geçerli, KDV ve ÖTV dahil 6.000 TL tutarında akaryakıt ödülü. İlave olarak, aynı karta tanımlanacak ve akaryakıt alımlarında Tavsiye Edilen Yerel Pompa Satış Fiyatı üzerinden pompada anında %3 indirim . Ödül sadece ilgili kart sahibinin kullanımı için ve sadece anlaşmalı LUKOIL istasyonlarında geçerli olmak üzere tanımlanacaktır. Anlaşmalı istasyon listesi için www.lukoil.com.tr sayfasından bilgi alınabilir.
    İkincilik Ödülü: 6 ay süresince geçerli, KDV ve ÖTV dahil 3.000 TL tutarında akaryakıt ödülü. İlave olarak, aynı karta tanımlanacak ve akaryakıt alımlarında Tavsiye Edilen Yerel Pompa Satış Fiyatı üzerinden pompada anında %3 indirim. Ödül, sadece ilgili kart sahibinin kullanımı için ve sadece anlaşmalı LUKOIL istasyonlarında geçerli olmak üzere tanımlanacaktır. Anlaşmalı istasyon listesi için www.lukoil.com.tr sayfasından bilgi alınabilir.
    Üçüncülük Ödülü: 3 ay süresince geçerli, KDV ve ÖTV dahil 1.500 TL tutarında akaryakıt ödülü. İlave olarak, aynı karta tanımlanacak ve akaryakıt alımlarında Tavsiye Edilen Yerel Pompa Satış Fiyatı üzerinden pompada anında %3 indirim. Ödül, sadece ilgili kart sahibinin kullanımı için ve sadece anlaşmalı LUKOIL istasyonlarında geçerli olmak üzere tanımlanacaktır. Anlaşmalı istasyon listesi için www.lukoil.com.tr sayfasından bilgi alınabilir.
    Takip Eden 100 Başarılı Yarışmacı Ödülü: 100 adet, içinde 100 TL yüklü, anlaşmalı LUKOIL istasyonlarında geçerli akaryakıt hediye kartı. İlave olarak, aynı karta tanımlanacak ve akaryakıt alımlarında Tavsiye Edilen Yerel Pompa Satış Fiyatı üzerinden pompada anında %3 indirim.

SİNEMA ÖDÜL KATEGORİSİ

Bu kategoride ödül kazanmak isteyenlerin 13 Temmuz 2018’de vizyona girecek olan Otel Transilvanya 3: YAZ TATİLİ filminin karakterlerinin bulunduğu foto albüm kapaklarından herhangi birini, hazırlayacakları albümde kullanmaları yeterlidir.

    Birincilik Ödülü: Kapsamlı Dubai Transilvanya konsept seyahati;
        Türkiye’ye dönüş esnasında Dubai Havaalanı’na özel transfer,
        Dubai’de 3 gece 4 gün, 4 yıldızlı otelde konaklama (kahvaltı dahil). 4 kişilik aile; 2 yetişkin ve seyahat günü 15 yaş altı olan 2 çocuktan oluşmaktadır.
        Dubai’deki en önemli su parkına günlük giriş. Detaylar;
            Deniz yaşamını tam anlamıyla görmenizi sağlayacak açıkhava su parkında unutulmaz bir eğlence.
            En iyi su kayağı, havuz ve geziler eşliğinde su ve güneşin tadını çıkarma fırsatı.
            Dubai’nin en önemli akvaryumuna giriş. Detaylar;
                Dalgaların altında Atlantis vari eşsiz bir keşif.
                Dünyanın en büyük akvaryumlarından birinde cam tüneller. arasında yürüyerek su altı yaşamını deneyimleme fırsatı.
                Yüzlerce deniz canlısını aynı anda görme keyfi.
        Motiongate Dubai stüdyolarında limitsiz Q-Fast ile sıra beklemeden tadını çıkaracağınız günlük biletler. Detaylar;
            Özel Otel Transilvanya alanını ziyaret ederek Drac, Mavis ve tüm ekibi görme şansı,
            Tabutu andıran vagonlar eşliğinde dünyadaki canavarlara özel tek otelin tadını çıkarma fırsatı,
            Otel Transilvanya’nın Drac, Mavis ve Frank gibi muhteşem sakinleri ile tanışma,
            Columbia Pictures alanı ve yüzlerce farklı gezinin de dahil olduğu parkın diğer tüm alanlarının tadını çıkarma şansı,
            Motiongate sınırsız Q-Fast ile eğlenceyi en üst seviyeye çıkararak tüm standart sıralardan kurtulma avantajı.
    İkincilik Ödülü: Yurt içi 3 günlük tatil;
        4 kişilik aile; 2 yetişkin ve seyahat günü 15 yaş altı olan 2 çocuktan oluşmaktadır.
    Üçüncülük Ödülü: Life Circle 48 fotoğraflık albümden 12 adet basım hakkı
    Takip Eden 100 Başarılı Yarışmacı Ödülü:100 adet, içinde 100 TL yüklü, anlaşmalı LUKOIL istasyonlarında geçerli akaryakıt hediye kartı. İlave olarak, aynı karta tanımlanacak ve akaryakıt alımlarında Tavsiye Edilen Yerel Pompa Satış Fiyatı üzerinden pompada anında %3 indirim.

 

Tüm Çekilişler

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

AgeSA Mobil Çekilişi

1 ay 250.484 ₺ Bedava

Hush Veganic App Çekilişi

1 ay 150.278 ₺ 750 ₺

Arabam.com Çekilişi 2024

3 hafta 374.499 ₺ Bedava

BinBin Mobil Çekilişi

1 hafta 79.847 ₺ Bedava

Önemli Bilgiler

23-07-2018

30-09-2018

05-10-2018

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır