Metro Turizm Tatil Yarışması

Metro Turizm Tatil Yarışması

Seyahat ederken tatil kazanma şansını kazanın!

17 Ağustos tarihine kadar www.metroturizm.com.tr/tatilkazandiranseyahat adresindeki başvuru formunu doldurun, Eylül’de muhteşem bir tatil sizin olsun!


Kampanya tarihleri arasında Metro Turizm’in Instagram, Facebook ya da Twitter sayfasının takipçisi olup, web sitesinde belirtilen yarışma sorusunu cevaplayarak www.metroturizm.com.tr/tatilkazandiranseyahat sayfasında yer alan tüm bilgileri eksiksiz ve doğru girmek şartı ile yarışmaya dahil edilecektir.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

    www.metroturizm.com.tr/tatilkazandiranseyahat ,https://www.facebook.com/metroturizm , https://www.twitter.com/metroturizm , https://www.instagram.com/metroturizm adresleri üzerinden gerçekleşecek olan yarışma, Metro Turizm Seyahat Organizasyon Tic. A.Ş (Metro Turizm) tarafından düzenlenmektedir.
    Yarışma 20.07.2018 Cuma günü başlayacak ve 17.08.2018 Cuma günü son bulacaktır.
    Yarışmaya katılım ücretsizdir. 20.07.2018 – 17.08.2018 tarihleri arasında Turizm’in Instagram, Facebook ya da Twitter sayfasının takipçisi olup, web sitesinde belirtilen yarışma sorusunu cevaplayarak www.metroturizm.com.tr/tatilkazandiranseyahat sayfasında yer alan tüm bilgileri eksiksiz ve doğru girmek zorunludur.
    Yarışma sorusuna en güzel cevap veren 20 kişi jüri tarafından seçilecektir.
    Kazanan yolcularımız ve yanında getirecekleri 1 arkadaşı, Eylül ayının 2.haftası 4 gece 5 gün Antalya Kemer’de PALOMA Foresta Resort & Spa 5 yıldızlı otelinde tatil hakkı kazanacaktır.
    Kazanan isimler 22.08.2018 tarihinde belirlenecektir. Kazananlarla telefon ile iletişime geçilecektir.
    Katılımcı yarışmaya internet yolu ile katılmayı, https://www.metroturizm.com.tr/tatilkazandiranseyahat adresinde yer alan katılım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul, beyan ve taahhüt eder.
    Katılımcı yarışmaya katılmakla Metro Turizm tarafından kişisel verilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır.
    18 yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi hediyeleri kendilerine verilemez. Metro Turizm, 18 yaşından küçüklerin yarışmaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan katılmalarından veya yarışmaya bilgi sunmalarından sorumlu tutulamaz. 10.
    Katılımcılar yalnızca kendi adlarına katılabilirler, başkasının adına katılım yapamazlar. Kazanan katılımcıların bilgileri kimlik bilgileriyle uyumlu olmak zorundadır. Aksi takdirde kazanılan ödül yedek listesindeki kazananlara sırayla geçer.
    Bir kişi yalnızca bir defa ödül kazanabilecektir.
    Başka bir kampanya ile birleştirilemez.
    Kazanılan ödül başkasına devredilemez, paraya çevrilemez.
    Metro Turizm kampanya boyunca kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek bilgisayar teknolojileri kullanan, hile yapan veya haksız yollardan kayıt oluşturduğunu tespit etmesi durumunda ilgili katılımcıyı / finalisti kampanyadan çıkarma hakkına sahiptir.
    Metro Turizm, kazananlara karşı hiçbir yükümlüğü ve gerekçe bildirme yükümlülüğü olmaksızın kampanya ve ödülü iptal etme ya da programı değiştirme hakkına sahiptir. Kazananlar bu durumda Metro Turizm’den hiçbir hak ve talepte bulunmayacaklarına ve her türlü dava ve talep hakkından şimdiden feragat ettiklerini kabul, beyan ve taahhüt eder.
    Katılımcılar kendi kusurlarından kaynaklanan veya kaynaklanmasının işbu kampanya koşullarını ihlal etmeleri halinde Metro Turizm’in verilecek ödülü tek taraflı olarak ihlal etme hakkına sahip olduğunu ve bu durumda Metro Turizm aleyhine herhangi bir hak, zarar veya ziyan talebinde bulunmayacaklarını Metro Turizm’in her türlü sorumluluktan fikri mülkiyet taleplerinden 3. kişi ve idari mercilerin talep veya cezalarından ari kılacaklarını ve ihlalden kaynaklanan her türlü sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul, taahhüt ve beyan ederler.
    Uygulanacak hukuk ve yetki işbu kampanya koşulları uygulamasında ve yorumlanmasında Türk kanunla İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
    Metro Turizm gerekli gördüğü zaman katılım koşullarında ve yarışma tarihinde değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar.
    Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen katılım şartlarını kabul etmiş sayılır.
    Bu yarışma; 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Hakkında Yönetmelik’in 2. maddesi gereği yönetmelikten kapsam dışı kalmaktadır.

 

Tüm Çekilişler

Hush Veganic App Çekilişi

2 ay 150.278 ₺ 750 ₺

Arabam.com Çekilişi 2024

1 ay 374.499 ₺ Bedava

TCL Arsenal Çekilişi

1 ay 670.690 ₺ 20.000 ₺

Önemli Bilgiler

20-07-2018

17-08-2018

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır