Nogger Oreo #EnCoolSes Yarışması

Nogger Oreo #EnCoolSes Yarışması

Efsane lezzetlerin yaratıcısı Algida’nın yepyeni tadı Nogger Oreo, #EnCoolSes hashtag’i ile yeni sesini arıyor.

22 Mayıs - 21 Haziran tarihleri arasında Nogger Oreo’nun şarkısını seslendirdiğin videonu #EnCoolSes hashtag’i ile Instagram, YouTube’dan paylaş, yarışmaya katıl.


22 Mayıs - 21 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek yarışmaya katılmak isteyenler, Nogger Oreo’nun şarkısını seslendirdikleri videoları #EnCoolSes hashtag’i ile Instagram, YouTube’dan paylaşarak yarışmaya katılabiliyor. Yarışmaya ayrıca Scorp üzerinden “En Cool Sesinle Şarkını Söyle” başlığı altında da katılım sağlanabiliyor.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

Efsane lezzetlerin yaratıcısı Algida’nın yepyeni tadı Nogger Oreo, #EnCoolSes hashtag’i ile yeni sesini arıyor. Yarışmaya katılanlar arasından jürinin seçtiği iki isim, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde gerçekleştirilecek Ünlüler Gönüllüler finallerine gitmeye hak kazanacak. Yarışmanın kazananı ise televizyonda canlı olarak izleyiciler tarafından belirlenecek. Kazanan isim Algida Nogger Oreo’nun yeni sesi olacak.
Türkiye’nin dondurmacısı Algida, bu yazın en cool kampanyasıyla, yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor. Oreo bisküvisini nefis Algida dondurmasıyla buluşturan Nogger ailesinin en cool üyesi Nogger Oreo, #EnCoolSes hashtag’i ile yeni sesini arıyor. 22 Mayıs - 21 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek yarışmaya katılmak isteyenler, Nogger Oreo’nun şarkısını seslendirdikleri videoları #EnCoolSes hashtag’i ile Instagram, YouTube’dan paylaşarak yarışmaya katılabiliyor. Yarışmaya ayrıca Scorp üzerinden “En Cool Sesinle Şarkını Söyle” başlığı altında da katılım sağlanabiliyor.

Yarışmaya katılanlar arasından jüri tarafından belirlenecek en güzel, komik ve yaratıcı sese sahip iki kişi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde düzenlenecek finalinde ünlüler ve gönüllülerin heyecanını paylaşacak. Kampanyanın birincisi Kıbrıs finalleri sırasında izleyiciler tarafından belirlenecek. Yarışmanın kazananı Nogger Oreo’nun yeni reklam sesi olacak. Kazanan isim 21 Haziran 2017 tarihinde https://twitter.com/AlgidaTurkiye sayfası üzerinden açıklanacak.

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

21-05-2017

21-06-2017

21-06-2017

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır