Obilet Blogger Seyahat Yazısı Yarışması

Obilet Blogger Seyahat Yazısı Yarışması

Yarışmaya katıl, Obilet Blog'da freelance yazarlık kazan!

5 Şubat - 31 Mart tarihleri arasında seyahat deneyimini anlatan üniversiteliler yarışmaya katılma hakkı kazanıyor!
Yarışmaya katılacakları yazının seyahat temalarına uygun bir yazı olması gerekmektedir. Şehir tanıtımı, seçilen şehirde gezilecek yerler, seyahat deneyimleri ve ipuçları gibi eğlenceli, bilgilendirici ve yaratıcı yazılar kabul edilecektir.


Yarışmaya yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sınırları dahilindeki üniversitelerin ön lisans ve lisans bölümlerine kayıtlı üniversite öğrencileri katılım gösterebilir. Bu nedenle, yarışmaya katılım sağlayan katılımcılar, yazılarını gönderirken öğrenci belgesi veya öğrenci kimlik kartı fotokopisini de göndermekle yükümlüdür. Öğrenci olmayan katılımcılar, ödül kazanmaya hak kazansa dahi katılım şartı eksikliği nedeniyle hakkını kaybedecektir.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

    Yarışmaya 5 Şubat- 31 Mart tarihleri arasında katılım sağlanacaktır. Bu tarihlerden sonra yapılan başvurular, değerlendirmeye alınmayacaktır. Yarışmanın sonucu ise obilet.com Instagram sayfası üzerinden duyurulacaktır.
    Yarışmaya yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sınırları dahilindeki üniversitelerin ön lisans ve lisans bölümlerine kayıtlı üniversite öğrencileri katılım gösterebilir. Bu nedenle, yarışmaya katılım sağlayan katılımcılar, yazılarını gönderirken öğrenci belgesi veya öğrenci kimlik kartı fotokopisini de göndermekle yükümlüdür. Öğrenci olmayan katılımcılar, ödül kazanmaya hak kazansa dahi katılım şartı eksikliği nedeniyle hakkını kaybedecektir.
    18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz. obilet.com, 18 yaşından küçüklerin yarışmaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz.
    Yarışma dili Türkçe’dir.
    Her katılımcı, sadece bir adet yazı gönderebilir.
    Yazıların uzunluğu en çok 2000 kelime ile sınırlandırılmıştır.
    Yazılar, .pdf formatında kabul edilecektir.
    Yazının seyahat temalarına uygun bir yazı olması gerekmektedir. Şehir tanıtımı, seçilen şehirde gezilecek yerler, seyahat deneyimleri ve ipuçları gibi eğlenceli, bilgilendirici ve yaratıcı yazılar kabul edilecektir.
    Başvurular, sadece blog.obilet.com adresinde bulunan bu form üzerinden gerçekleştirilecektir.
    Yarışma süresince sunulan tüm bilgi ve belgelerin doğruluğu yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
    Katılımcı, yarışmaya gönderdiği yazının tümüyle kendisine ait olduğunu ve varsa tüm
    kanuni izinleri aldığını kabul, beyan ve taahhüt eder. obilet.com; telif haklarıyla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Yarışmaya gönderilen yazıların içerikleriyle ilgili her türlü sorumluluk katılımcıya aittir.
    Yarışmaya gönderilen yazıların, tamamen özgün olması, kısmen ya da tamamen başka bir metinden kopya edilmemiş olması ve bu kapsamda daha önce hiçbir yarışmada ödül
    almamış, hiçbir kurum veya kuruluşa kaydettirilmemiş, hiçbir yerde yayınlanmamış ve
    hiçbir kişi veya kuruma telif haklarının satılmamış olması gereklidir.
    Yarışmaya gönderilen yazıların (yarışmanın hangi aşamasında olursa olsun) şartnamenin herhangi bir maddesine aykırı olduğu tespit edildiği takdirde yarışma dışı bırakılacaktır. Yarışmada ödüle layık görülmüş bir yazının şartnameye aykırılığı ortaya çıkmışsa, alınan ödül iptal edilir; eğer verilmişse, geri alınır.
    Yarışma aşamalarında ve jüri değerlendirmesi süreci ile ilgili olarak, katılımcıların
    iletecekleri içerikler ve yapacakları başvurularla ilgili olabilecek her türlü ortamdaki
    iletişim sorunları nedeniyle obilet.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Yarışmanın
    yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım, yazılım ve
    bunlarla sınırlı olmaksızın benzer problemlerinden obilet.com hiçbir şekilde sorumlu
    tutulamaz.
    Yarışmada dereceye giren 1. kişiye blog.obilet.com adresinde freelance yazarlık teklifi
    yapılacak, ek olarak istenilen rotalara uçak bileti hediye edilecektir. Uçak biletinin fiyat üst limiti 500 TL’dir.
    Yarışmada dereceye giren 2. kişiye istenilen rotalara otobüs bileti hediye edilecektir.
    Otobüs biletinin fiyat üst limiti 200 TL’dir.
    Yarışmada dereceye giren 3. kişiye obilet.com’un özel tasarımı bir seyahat kiti hediye edilecektir.
    Kazandığı açıklanan yarışmacıların, kazananın açıklandığı tarihten sonra 24 saat içerisinde iletişim bilgilerini mesaj olarak iletmesi istenecektir. 24 saat içerisinde iletişim bilgilerini göndermeyen katılımcı, kazanmış olduğu ödülü alma hakkını kaybedecektir.
    Katılımcılar iletişim bilgilerinin doğru, eksiksiz ve kendilerine ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler. Bu bilgilerin süresinde ulaştırılamamasından, hatalı veya eksik olması ve benzeri nedenlerden dolayı ödülün ulaştırılamamasından obilet.com sorumlu tutulamaz.
    obilet.com, değişen koşul ve şartlar ışığında yarışma koşullarını önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.
    Kazanılan ödüller devredilemez veya nakde çevrilemez.
    obilet.com, yarışmada ilk üç derece sırasına giren katılımcıların yazıları, dilediği yazılı ve dijital mecrada reklam, tanıtım ve sair amaçlarla süresiz olarak, dilediği zaman ve şekilde kullanma hakkını haizdir. Katılımcılar yazılarının Obilet tarafından bu şekillerde kullanılmasına ve yayınlanmasına muvafakat eder.
    Yarışmaya katılanlar bu şartnamedeki hükümleri tümüyle kabul etmiş sayılırlar.
    Katılımcılar, yarışmaya katılmakla, başvuru formu öncesinde yer alan “Kişisel Verilerin Korunmasına Dair Bilgilendirme Metni”ni okumuş olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler. Bu kapsamda katılımcılar, başvuru formunda istenen kişisel bilgi ve belgelerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır.
    obilet.com, katılımcının site kullanımını yarışma şartlarına veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.
    İşbu yazı yarışması niteliği gereğince Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar Ve Çekilişler Hakkında Yönetmelik ile belirlenen kapsamın dışında olup; Milli Piyango İdaresi kapsamı dışında yürütülmektedir.

 

Tüm Çekilişler

Akbank Mobil Çekilişi Mart 2024

4 hafta 1.215.455 ₺ Bedava

PowerApp Fiat Çekilişi

3 hafta 1.459.900 ₺ Bedava

Enuygun Finans Çekilişi 2024

1 hafta 100.000 ₺ Bedava

Önemli Bilgiler

05-02-2020

31-03-2020

10-04-2020

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır