Opet 2017 Yılbaşı Yarışması

Opet 2017 Yılbaşı Yarışması

Yarışmaya katıl,çekilişi kazan!

Opet’in web sitesine girerek '' Yeni Yollar'' kampanya ekranına tıkla,gerekli koşulları gerçekleştir,çekilişe katıl,50 TL değerinde akaryakıt puan kazan!


Opet’in web sitesi altında bulunan www.opet.com.tr/yeniyollar linkine gelerek, “Yeni Yollar” kampanya ekranına giriş yaparsan, karşına gelen kampanya çekiliş formundaki form alanlarını eksiksiz doldurarak çekilişe katılma hakkına sahip olacaksın! 


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

Opet’e ait www.ardaileyanyana.com internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek olan “Arda ile Yan Yana” isimli yarışma OPET Petrolcülük A.Ş (OPET) tarafından düzenlenmektedir.
Bu Kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 30.03.2016 tarih ve 52739871-255.05.02/788-2827 sayılı izni ile kapsam dışı bırakılmıştır.
Kampanya katılımları, 06.04.2016 saat 16.00’da başlayıp, 30.04.2016 saat 16.00’da sona erecektir.Yarışmaya katılmak isteyen kullanıcılar Opet’e ait www.ardaileyanyana.com linkine gelerek, kampanya ekranına giriş yapacaktır. Kullanıcılar kampanyaya Arda Turan ile olan reklam filmini izledikten sonra, sitedeki uygulama üzerinden Arda Turan ile fotoğraflarını, siteye neden Arda Turan’ı sevdiklerine dair yorumlarıyla birlikte ad, soyad, adres bilgilerini de ekleyip sayfaya yükleyerek katılacaklardır.
Katılımcıların paylaşımlarında forma girmiş oldukları bilgiler esas alınacaktır. Katılımcılar, bilgilerini eksiksiz ve doğru şekilde girmesi halinde yarışmaya katılma hakkı kazanacaklardır.Kampanya katılımında katılımcı tarafından bildirilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
Kampanya katılımının başarılı şekilde yapılabilmesi için kullanıcı tarafından ekrana girilen e-mail ve cep telefonu bilgilerinin geçerli olması gerekmektedir. Kullanıcının ekrana girmiş olduğu cep telefonu veya e-mail bilgilerinden en az biri daha önce başarılı katılım yapan başka bir kullanıcı tarafından bu kampanyada kullanılmış (kayıt yapılmış) ise kullanıcıya hata verilecektir. Ayrıca, kullanıcının ekrana girmiş olduğu cep telefonu numarasına doğrulama kodu gönderilecek ve kullanıcının ilgili kodu katılım ekranına girmesi beklenecektir.Yarışma sonunda, jüri tarafından yapılacak değerlendirme sonucu belirlenen 10 kişiye Arda Turan imzalı Barcelona forması hediye edilecektir.Her bir kullanıcının yarışma süresince sadece 1 katılım hakkı olacaktır.Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.Yarışma değerlendirmesi jüri tarafından 05.05.2016 Perşembe günü yapılacaktır.Milli Piyango İdaresi izni ile yapılan yarışma sonrası belirlenen ödülü kazanan kullanıcılar www.ardaileyanyana.com adresinde, 09.05.2016 tarihinde duyurulacaktır.
Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamaz. Yanlış beyan ile yarışmaya katılan 18 yaşından küçüklerin, kazanmaları durumunda dahi ödül verilmeyecek olup 18 yaşından küçük kullanıcıların hukuki sorumluluğu velilerindedir. Katılmış olmaları ve hediye kazanmaları halinde kazanmış oldukları hediye kendilerine verilmez. Opet 18 yaşından küçüklerin yarışmaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan yarışmaya bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz.
Opet, katılımcının üyeliğini ya da site kullanımını yarışma şartlarına veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.
Opet Petrolcülük A.Ş ve Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş çalışanları, Pure İletişim ve Yeni Markera ajans çalışanları bu kampanyaya katılamayacaklardır. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmeyecektir. Opet kampanya boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının o güne kadar ki bütün yarışma verilerini, hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
Opet, herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma, uzatma ve sına erdirme hak ve yetkisine sahiptir. Kampanyaya ilişkin değişiklikler olduğu takdirde www.ardaileyanyana.com linkinde duyurulacaktır.
Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
Katılımcılar yarışmaya yalnızca kendileri adına katılabilir, başkası adına katılım yapamaz.
Katılımcıların yarışmaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili her türlü ortamdaki iletişim sorunlarından dolayı, Opet hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Yarışmanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da internet bağlantılarında İnternet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, SMS gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internet erişimindeki aksaklıklardan, kampanyanın gidişatını etkileyecek şekilde; ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, yarışmada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile yarışma sitesinin zarar görmesinden, Opet hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

 

Tüm Çekilişler

Migros Unilever Money Pro Kart Çekilişi 2024

Kaçırdınız 1.050.000 ₺ 250 ₺

Pazarama Instagram Çekilişi Mayıs 2024

Kaçırdınız 75.000 ₺ Bedava

Migros Pepsi Ruffles Çekilişi Nisan 2024

Kaçırdınız 397.595 ₺ 140 ₺

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

Kaçırdınız 172.000 ₺ 250 ₺

Ruffles UEFA 2024 Çekilişi

Kaçırdınız 53.889 ₺ 30 ₺

Tazedirekt Çekilişi Mart 2024

Kaçırdınız 171.985 ₺ 500 ₺

Önemli Bilgiler

15-12-2016

06-01-2017

13-01-2017

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır