Opet Yeni Yıl Yarışması 2018

Opet Yeni Yıl Yarışması 2018

Opet yeni yıl yarışması başladı!

2019’da gitmek istediğiniz rotayı planınızla birlikte Instagram hikayelerimizdeki soru üzerinden bizimle paylaşın, 50₺ akaryakıt kazanacak 200 kişiden biri olun!


Kampanya tarihleri arasında Opet’e ait www.instagram.com/opettr ücretsiz internet sitesine giren kullanıcılar, Opet’in instagram Stories’de paylaştığı sorular bölümüne yeni yılda yola koyulup gitmek istedikleri rotayı sebebiyle paylaşarak çekilişe dahil edileceklerdir.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

 ·       Opet Resmi web sitesinden duyurulacak ve www.instagram.com/opettr internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek “Yeni yıl rotası” isimli kampanya OPET Petrolcülük A.Ş (OPET) tarafından düzenlenmektedir.
·       Bu Kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 18.12.2018 tarih ve 58259698-255.05.02-E.12756 sayılı izni ile kapsam dışı bırakılmıştır.
·       Kampanya katılımları, 20.12.2018 saat 18.00’da başlayıp, 27.12.2018 saat 18.00’da sona erecektir.
·       Kampanya tarihleri arasında Opet’e ait www.instagram.com/opettr ücretsiz internet sitesine giren kullanıcılar, Opet’in instagram Stories’de paylaştığı sorular bölümüne yeni yılda yola koyulup gitmek istedikleri rotayı sebebiyle paylaşarak çekilişe dahil edileceklerdir.
·       Kampanya katılımında katılımcı tarafından bildirilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
·       Kampanya sonunda yapılacak çekiliş sonucu 200 kişiye 50 TL akaryakıt puanı ikramiyesi verilecektir.
·       Akaryakıt puanlarının son kullanım tarihi 31.01.2019’dur.
·       Her bir kullanıcının kampanya süresince sadece 1 çekiliş hakkı olacaktır.
·       Kampanyaya katılım ve uygulamadaki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
·       Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
·       Çekiliş 03.01.2019 tarihinde yapılacaktır.
·       Milli Piyango İdaresi izni ile yapılan çekiliş sonrası belirlenen ödülü kazanan kullanıcılara DM yolu ile ulaşılacaktır. İletişim 04-05.01.2019 tarihinde duyurulacaktır.
·       Opet, katılımcının üyeliğini ya da site kullanımını kampanya şartlarına veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.
·       Opet Petrolcülük A.Ş, Pure İletişim ve Yeni Markera ajans çalışanları bu kampanyaya katılamayacaklardır. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmeyecektir. Opet kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının o güne kadar ki bütün kampanya verilerini, hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
·       Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
·       Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilir, başkası adına katılım yapamaz.
·       Katılımcıların kampanyaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili her türlü ortamdaki iletişim sorunlarından dolayı, Opet hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da internet bağlantılarında İnternet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, SMS gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internet erişimindeki aksaklıklardan, kampanyanın gidişatını etkileyecek şekilde; ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanyada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile kampanya sitesinin zarar görmesinden, Opet hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.
·       Kampanya sayfası içeriğinin tüm hakları, münhasıran Opet’e aittir.
·       Ödülleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan Opet sorumlu değildir.
·       Katılımcı, www.opet.com.tr adresinde kampanya sayfasında yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
·       Katılımcı, kampanya kapsamında elde edilen kişisel verilerin işlenmesine ilişkin daha detaylı bilgiye www.opet.com.tr internet adresinde kampanya sayfasında yer alan Aydınlatma Metni ve Kişisel Veriler’in İşlenmesi Politikası’ndan erişebilir.

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

20-12-2018

27-12-2018

05-01-2019

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır