Ortaca Belediyesi Türkiye'nin En İyi İşi 30,000 TL

Ortaca Belediyesi Türkiye'nin En İyi İşi 30,000 TL

Türkiye'nin En İyi İşi 30,000 TL Kazandıracak!

14 Temmuz 2018 tarihine kadar bestjobinturkey.com adresinde bulunan formdan başvurusunu yapanlar arasından 1 kişi hem 31 gün tatil yapacak, hem 30 bin TL maaş alma şansını yakalayacak!


15 Mayıs - 14 Temmuz 2018 tarihleri arasında profesyonel Turist adayları, bestjobinturkey.com adresinden başvuru yapabilecekler. Başvuru formunda sosyal medya adreslerini belirtecek olan Profesyonel Turist adayları, ayrıca maksimum 2 dakikalık kendilerini tanıtan ve neden kendilerinin seçilmesi gerektiğini belirttikleri videolarını, fotoğraflarını yükleyerek 14 Temmuz’a kadar başvuru yapabilecekler. 18 Temmuz tarihinde Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, Kozmacha Reklam Ajansı yetkilileri ve bölgedeki STK yetkililerinden kurulu olan jüri, elemeler sonucu belirlenen Profesyonel Turisti ve yedek Profesyonel Turistleri ( 3 Yedek belirlenecek ) bestjobinturkey.com adresinden açıklayacak.

Hediyeler :
1 Adet Hediye

* Hediye görselleri, bilgiler, piyasa değeri ve veraset intikal vergisi tutarı fikir edinme amaçlı olup, farklılık gösterebilir.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

Best Job In Turkey projesinin ( Türkiye’nin En İyi İşi ) ilk ayağı Ortaca Belediyesi işbirliği ile Kozmacha Reklam Ajansı tarafından Dalyan’da hayata geçiriliyor. Best Job In Turkey proje teklifine göre 15 Mayıs tarihi itibari ile www.bestjobinturkey.com adresinden yapılacak başvurular sonucu, projeye kabul edilecek bir kişi, tam 1 ay boyunca, 1-31 Ağustos 2018 tarihleri arasında, Dalyan’da ve çevresinde hem tatil yapacak, hem de ay sonunda 30.000 TL alacak.. Seçilen kişiden beklenen tek şey ise belirlenen görevleri yerine getirmek ve tatil deneyimlerini sosyal medyadan paylaşmak. 31 Günde, 30 Bin TL, hem de tatil yaparak kazanabilirsin! Proje kapsamında Profesyonel Turistliğe kabul edilecek bir kişi, 1-31 Ağustos 2018 boyunca hiçbir harcama yapmadan Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan Mahallesi ve aynı destinasyonda bulunan Sarıgerme bölgesinde belirlenen görevlerle tatilini geçirecek ve ay sonunda 30.000 TL alacak. Profesyonel turisten beklenen en önemli şey ise, Dalyan ve Sarıgerme destinasyonunun tanıtılması amacıyla belirlenen görevleri en iyi şekilde gerçekleştirmek ( Mesala plajda güneşlenmek gibi  ) ve bu tatil deneyimlerini ve anılarını, bestjobinturkey.com adresinde ki günlüğünde ve projenin Instagram, Facebook ve Youtube gibi sosyal medya hesaplarında paylaşmak. Türkiye’nin En İyi İşi’ne Nasıl başvurulacak? Süreç Nasıl İşleyecek? Profesyonel Turist adayları, bestjobinturkey.com adresinden başvuru yapabilecekler. Başvuru formunda sosyal medya adreslerini belirtecek olan Profesyonel Turist adayları, ayrıca maksimum 2 dakikalık kendilerini tanıtan ve neden kendilerinin seçilmesi gerektiğini belirttikleri videolarını, fotoğraflarını yükleyerek 14 Temmuz’a kadar başvuru yapabilecekler. 18 Temmuz tarihinde Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, Kozmacha Reklam Ajansı yetkilileri ve bölgedeki STK yetkililerinden kurulu olan jüri, elemeler sonucu belirlenen Profesyonel Turisti ve yedek Profesyonel Turistleri ( 3 Yedek belirlenecek ) bestjobinturkey.com adresinden açıklayacak. Amaç Dalyan ve Sarıgerme’nin bulunduğu destinasyonu tanıtabilmek! Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik Best Job In Turkey Projesinden, Emitt Turizm fuarında haberdar olduğunu, daha önce bölgede de yaşamış olan Kozmacha Reklam Ajansı Kurucularından Fatih Akaslan ile yaptıkları görüşme sonrasında projenin Ortaca Destinasyonunda yapılmasına karar verdiklerini belirtiyor. Ortaca ilçemize bağlı, Gizli Cennet diye anılan Dalyan ve Sarıgerme Mahallerinin
ve yakın çevresindeki turizm bölgelerinin yeterince tanınmadığını, bu destinasyonun tüm olanaklarını Profesyonel Turist diye adlandırdığımız bir kişinin yaşayarak, deneyimleyerek ve bu deneyimlerini sosyal medyanın gücü ile başkaları ile paylaşmasını istediklerini söylüyor. Karaçelik, Best Job In Turkey ile ilgili sözlerine şöyle devam ediyor: “ Yılladır en çok düşündüğümüzü konulardan biri, insanların dikkatini bölgeye nasıl çekebilirizdi. ÖÇK tarafından korunan, plajları dünyada ödüller alan bir bölgeyiz, Caunos gibi önemli bir tarih alanına sahibiz, ancak yeterli karşılığını göremediğimizi düşünüyoruz. Bu proje ile bölgede görülmesi gereken her bir alanı, Profesyonel Turist’in gerçekleştireceği görevler ile ve bestjobinturkey.com adresinde tanıtıyor olacağız.” Kozmacha Reklam Ajansı kurucularından Fatih Akaslan aradıkları Profesyonel Turist ile ilgili özellikleri şöyle anlatıyor: “İlk aradığımız tatil yapmaktan büyük keyif alıyor olması. Sadece turistik yerleri gezen değil, bölgede bizim bile göremediğimiz özellikleri yakalayan, destinasyonun tüm detaylarına kadar inebilecek ve tanıtım için yaratıcı fikirlerini ortaya koyabilecek, özgür ruhlu bir gezgin arıyoruz. İztuzu ve Sarıgerme plajlarında, Dalyan çamurunda, Dalyan’ın eşsiz kanalında tekneyle gezerken, diledikleri gibi eğlenmelerini ve bu tatilin keyfini çıkarmalarını istiyoruz. Ayrıca bir diğer kriterimizde, iletişim konusunda sosyal olması, iyi bir eğitiminin olması, yabancı dil biliyor olması, iyi fotoğraf ve video çekimi ile birlikte iyi blog yazabilmesi…” Türkiye’nin En İyi İşi’ne başvuru yapmak için bestjobinturkey.com sitesine girmek, başvuru formlarını doldurmak, tanıtım videosu ve kişisel fotoğrafları yüklemek yeterli oluyor. Ayrıca Profesyonel Turistin her türlü konaklama, yeme-içme ihtiyaçları, fotoğraf çekimi için kullanılacak olan malzemeler Kozmacha Reklam Ajansı tarafından karşılanacak.

Tüm Çekilişler

TCL Arsenal Çekilişi

3 ay 670.690 ₺ 20.000 ₺

Akbank Mobil Çekilişi Mart 2024

1 ay 1.215.455 ₺ Bedava

PowerApp Fiat Çekilişi

3 hafta 1.459.900 ₺ Bedava

Enuygun Finans Çekilişi 2024

2 hafta 100.000 ₺ Bedava

The Watermall AVM Çekilişi

1 hafta 0 ₺ 1.000 ₺

Önemli Bilgiler

15-05-2018

14-07-2018

18-07-2018

30.000 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır