Paşabahçe Anneler Günü Yarışması 2. Dönem

Paşabahçe Anneler Günü Yarışması 2. Dönem

Annenizin sevgisiyle güzelleşen anlarınızın fotoğraflarını #sevgiyedönüştürür hashtag ile @pasabahce etiketleriyle paylaşın,

@pasabahce Instagram hesabını takip edin.
Annenizin sevgisiyle güzelleşen anlarınızın fotoğraflarını #sevgiyedönüştürür, @pasabahce etiketleriyle paylaşın,
Paşabahçe Mağazaları’nda kullanabileceğiniz 250 TL değerinde
hediye çeki kazanma şansı yakalayın


01.Mayıs - 07 Mayıs tarihleri arasında anneleriyle olan fotoğraflarına www.sevgiyedonusturur.com adresinden “Anneler Her Şeyi Sevgiye Dönüştürür” etiketini ekleyecekler ve Instagram hesapları üzerinden annelerini anlatan bir cümleye #sevgiyedönüştürür, @pasabahce etiketlerini ekleyerek paylaşacaklar.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

instagram.com/pasabahce/ adresi üzerinden gerçekleşecek bu yarışma 24.04.2017 (10:00)- 13.05.2017 (23:59) tarihleri arasında 3 dönem olarak Paşabahçe Cam San. Ve Tic. A.Ş. düzenlenmektedir.
1.Dönem: 24.04.2017-30.04.2017 – 2.Dönem: 01.05.2017-07.05.2017 – 3.Dönem: 08.05.2017-14.05.2017 tarihleri arasındadır.
Katılımcılar, anneleriyle olan fotoğraflarına www.sevgiyedonusturur.com adresinden “Anneler Her Şeyi Sevgiye Dönüştürür” etiketini ekleyecekler ve Instagram hesapları üzerinden annelerini anlatan bir cümleye #sevgiyedönüştürür, @pasabahce etiketlerini ekleyerek paylaşacaklar.
Yarışma haftalık periyotlarla düzenlenecek ve her haftanın sonunda beğeni sayısı, yaratıcılık ve konuya uygunluk açısından Paşabahçe Cam San. Ve Tic. A.Ş. çalışanlarından oluşan jüri tarafından değerlendirilecektir. Her hafta seçilen iki kullanıcıya 250 TL değerinde hediye çeki verilecektir. Instagram profilleri gizli (protected) olan katılımcıların fotoğrafları görüntülenemeyeceğinden yarışmaya katılım için profil ayarlarını değiştirmeleri gerekmektedir.
Katılımcı uygulamayı kabul ettiğinde, Paşabahçe Cam San. Ve Tic. A.Ş. kullanıcıların ad, soy ad bilgilerinin uygulama için kullanım hakkına sahip olur.
Yarışma sonunda kazanan kişilerle Instagram üzerinden direkt mesaj yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Paşabahçe Cam San. Ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz.
Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Paşabahçe Cam San. Ve Tic. A.Ş. katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
Genel ahlak ve adaba aykırı, cinsel istismar, terör vb. içerikli fotoğraf ve metinler değerlendirme dışı tutularak kayıtlardan çıkarılacaktır.
Paşabahçe Cam San. Ve Tic. A.Ş. yarışmaya www.sevgiyedonusturur.com üzerinden katılan ve ödül kazanan katılımcıların e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve kampanya kapsamında iletilen tüm mobil telefon numaralarıyla Paşabahçe Cam San. Ve Tic. A.Ş. ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
Haftalık periyot tamamlandıktan sonra her haftanın kazananları 03.05.2017-10.05.2017-17.05.2017 tarihlerinde instagram.com/pasabahce/, facebook.com/Pasabahce/, twitter.com/pasabahce sayfaları üzerinden duyurulacaktır.
Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
Yarışma; Milli Piyango İdaresi’nin 22.06.2016 tarih ve 24951361-255.05.02/1601-5398 sayılı yazısı ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
Kampanyaya Paşabahçe Cam San. Ve Tic. A.Ş.. ve Bline İnteraktif İletişim Çözümlemeleri Ltd. Şti çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Paşabahçe Cam San. Ve Tic. A.Ş. bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Paşabahçe Cam San. Ve Tic. A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
Paşabahçe Cam San. Ve Tic. A.Ş. yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
Kampanya sonucunda kazanan katılımcılar, isminin instagram.com/pasabahce/, facebook.com/Pasabahce/, twitter.com/pasabahce ve www.sevgiyedonusturur.com sayfaları üzerinden açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
Kampanya'ya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Paşabahçe Cam San. Ve Tic. A.Ş. Kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Paşabahçe Cam San. Ve Tic. A.Ş. her türlü kayıtları esas alınacaktır.
Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Paşabahçe Cam San. Ve Tic. A.Ş. tarafından yapılacaktır. Paşabahçe Cam San. Ve Tic. A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için www.sevgiyedonusturur.com’u düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
Koşullar ve kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Önemli Bilgiler

01-05-2017

07-05-2017

10-05-2017

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır