Pegasus BolBol Oyna Yarışması

Pegasus BolBol Oyna Yarışması

Pegasus'tan BolPuan'ı Bol Oyun!

Pegasus BolBollular, oyun oynadıkça BolPuan kazanıyor! Pegasus mobil uygulamasına özel BolBol oyununu oynayıp, sen de BolPuan kazan!


Pegasus BolBol Oyna Yarışması Hakkında Genel Bilgi
5 Aralık 2022 - 1 Mart 2023 tarihleri arasında Pegasus BolBol üyesi olduktan sonra Pegasus Mobil Uygulamasında yer alan BolBol Oyna ile görsel içine gizlenmiş 3 nesneyi 60 saniye içerisinde bularak, nesneleri buldukları süre ile bağlantılı olarak, haftada 600 BolPuan’a kadar BolPuan kazanıyor.

Pegasus BolBol Oyna Yarışması Katılım Tarihleri
BolBol Oyna, 5 Aralık 2022 - 1 Mart 2023  arasında her hafta yalnızca bir kere oynanabilir. 


Pegasus BolBol Oyna Yarışması ile Kazanılan BolPuan Geçerlilik Süresi
BolBol Oyna ile kazanılan BolPuan’ların kullanım süresi 3 aydır. BolPuanlar üyelerin hesaplarında biriktirdikleri diğer BolPuanlar gibi, Pegasus Havayollarından uçak bileti satın alımında ya da Pegasus Havayolları’ndan ek ürün ve hizmet satın alımında kullanılabilir. 3 ay içinde kullanılmayan BolPuanlar geçerliliğini yitirir.

Pegasus BolBol Oyna Yarışması - Puanlama
BolBol Oyna üzerinden oyun oynamak için verilen toplam süre 60 saniyedir ve her bir Pegasus BolBol üyesi bir oyunda en fazla 600 BolPuan kazanabilir. BolBol Oyna’da kaybedilen her saniye kaybedilen 10 BolPuan’a eşittir. Gizlenmiş nesneleri bulmak için kaybedilen her bir saniye için maksimum miktar olan 600 BolPuan'dan 10 BolPuan düşer, Pegasus BolBol üyesinin oyunu tamamlama süresine göre kazanılan BolPuan miktarı otomatik olarak hesaplanır.

 


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

Kampanya Özeti: Pegasus BolBol üyeleri, Pegasus Mobil Uygulaması ile üyelikleri altından ulaşabilecekleri BolBol Oyna ile görsel içine gizlenmiş üç (3) nesneyi 60 saniye içerisinde bularak, nesneleri buldukları süre ile bağlantılı olarak, haftada 600 BolPuan’a kadar BolPuan kazanabilirler.

·       Kampanya Tarihi/Süresi: BolBol Oyna, 05.12.2022 tarihi saat 00.00 ile 01.03.2023 tarihi saat 23.59  arasında her bir üye tarafından her hafta yalnızca bir kere oynanabilir.  

·       BolPuan Geçerlilik Süresi: BolBol Oyna ile kazanılan BolPuan’ların kullanım süresi üç (3) aydır. Bu BolPuanlar üyelerin hesaplarında biriktirdikleri diğer BolPuanlar gibi, Pegasus Havayollarından uçak bileti satın alımında ya da Pegasus Havayolları’ndan ek ürün ve hizmet satın alımında kullanılabilir. Üç (3) ay içinde kullanılmayan BolPuanlar geçerliliğini yitirir.

·       Kampanyanın Geçerli Olduğu Kanal: BolBol Oyna sadece Pegasus Mobil Uygulamasında bulunmaktadır.

·       Diğer Hüküm ve Şartlar:

·       Bu kampanya kapsamında oynanacak “BolBol Oyna” sadece Pegasus BolBol üyeleri için geçerlidir.

·       BolBol Oyna üzerinden oyun oynamak için verilen toplam süre 60 saniyedir ve her bir Pegasus BolBol üyesi bir oyunda en fazla 600 BolPuan kazanabilir. BolBol Oyna’da kaybedilen her saniye kaybedilen 10 BolPuan’a eşittir. Gizlenmiş nesneleri bulmak için kaybedilen her bir saniye için maksimum miktar olan 600 BolPuan'dan 10 BolPuan düşer, Pegasus BolBol üyesinin oyunu tamamlama süresine göre kazanılan BolPuan miktarı otomatik olarak hesaplanır.

·       BolBol Oyna üzerinden kazanılan BolPuanlar, 48 (kırk sekiz) saat içinde üyenin Pegasus BolBol hesabına yüklenir.

·       Pegasus BolBol üyeleri, her hafta sadece bir kere BolBol Oyna ile BolPuan kazanabilirler.

·       BolBol Oyna hakkı Pegasus BolBol üyelerine her hafta Pazartesi günü yeniden tanımlanmaktadır.

·       Oyun oynanmayan haftalardaki BolBol Oyna hakları diğer haftalara devredilmez.

·       BolBol Oyna kapsamında kazanılan puanlar başkasına satılamaz veya devredilemez.

·       Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

·       Pegasus, kampanya süresince kampanya kurallarında tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz.

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

05-12-2022

01-03-2023

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır