Philips Marathon Ultimate Yorumla Kazan Yarışması

Philips Marathon Ultimate Yorumla Kazan Yarışması

25 Şubat 2019 tarihine kadar Philips Marathon Ultimate deneyimi ile ilgili yorumunu yaz, yarışmaya katıl, kazanma şansı yakala!


Kampanya süresi boyunca “philips.com.tr”, “hepsiburada.com” ve “MediaMarkt.com.tr” sitelerinde değerlendirme bölümüne Philips Marathon Ultimate FC9926 deneyimi ile ilgili yorum yazan ve bu yorumların ekran görüntülerini Facebook veya Instagram özel mesaj bölümünden gönderen kullanıcılar arasından Philips özel jürisi tarafından seçilecek, diğer tüketicileri bilgilendirme noktasında en faydalı yoruma sahip 1 kişi kazanan olarak belirlenecektir.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

· Yarışma, 11 Şubat 2019 – 25 Şubat 2019 tarihleri arasında Philips Türkiye Facebook ve Instagram hesapları üzerinden yapılacaktır.
· Yarışma 25 Şubat 2019 Pazartesi günü saat 23:59’a kadar devam edecektir. Bu tarihten sonraki katılımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.
· Yarışma sonucu 27 Şubat 2019 Çarşamba günü açıklanacaktır.
· Kampanya süresi boyunca “philips.com.tr”, “hepsiburada.com” ve “MediaMarkt.com.tr” sitelerinde değerlendirme bölümüne Philips Marathon Ultimate FC9926 deneyimi ile ilgili yorum yazan ve bu yorumların ekran görüntülerini Facebook veya Instagram özel mesaj bölümünden gönderen kullanıcılar arasından Philips özel jürisi tarafından seçilecek, diğer tüketicileri bilgilendirme noktasında en faydalı yoruma sahip 1 kişi kazanan olarak belirlenecektir.
· Katılımın geçerli sayılabilmesi için Philips Marathon Ultimate FC9926 ürününün “philips.com.tr”, “hepsiburada.com” ve “MediaMarkt.com.tr” sitelerindeki sayfasına aynı yorumu yapmış olmaları gerekmektedir.
· Yarışma sonucunda verilecek ödüller şöyledir: 1 adet Philips Daily Collection Çay Makinesi HD7301/00
· Kazananın en geç 4 Mart 2019 Pazartesi gününe kadar iletişim ve adres bilgilerini Facebook/Instagram özel mesaj aracılığıyla paylaşması gerekmektedir.
· Kazanan ancak iletişim bilgilerini verilen süreye kadar alınamayan kullanıcıların olması durumunda kazananlar haklarını kaybedeceklerdir.
· Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılsalar dahi değerlendirme dışında tutulacaktır.
· Philips, önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, katılım koşullarını değiştirme ve yarışmada hediye verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar.
· Yarışmaya katılan herkes yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır.

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

11-02-2019

25-02-2019

27-02-2019

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır