PowerPoint Paris Seyahat Yarışması

PowerPoint Paris Seyahat Yarışması

Ona aşkını PowerPoint ile anlat, romantik bir Paris seyahati kazan!

5 Şubat'a kadar düzenlenen yarışmada, PowerPoint kullanılarak hazırlanan ve sevgilisine olan hikayesini en güzel anlatan sunumun sahibi eşiyle birlikte Paris’te romantik bir tatil yapma fırsatı kazanacak!

 


PowerPoint kullanılarak hazırlanan ve sevgilisine olan hikayesini en güzel anlatıp Paris’e seyahat kazanmak istiyorsan www.powerpointileanlat.com internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsin.

Hediyeler :
1 Adet Hediye

* Hediye görselleri, bilgiler, piyasa değeri ve veraset intikal vergisi tutarı fikir edinme amaçlı olup, farklılık gösterebilir.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

Yarışma Sponsoru:
Bu yarışma Microsoft Bilgisayar Yazılım Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Bellevue Residences, Levent Mahallesi; Aydın Sokak No:7, Levent 34340; İstanbul, Türkiye) sponsorluğunda gerçekleştirilmektedir.

Uygunluk:
Bu yarışma Microsoft çalışanları, aile fertleri, Microsoft’u temsil yetkisine sahip kişiler ve Microsoft’a profesyonel açıdan bağlı kişiler hariç Türkiye’de ikamet eden 18 yaşından büyük her kişiye açıktır.

Katılım: 
Yarışmaya katılım ücretsizdir. Microsoft, kayıp, formatı bozuk veya geç yüklenmiş dökümanlardan sorumlu değildir. Yarışmaya katılım için herhangi bir satınalma gerekmemektedir. Katılım bütün Hükümler ve Koşulları kabul etmeyi gerektirir. Microsoft, bu Hükümler ve Koşulları ihlal eden her kişiyi yarışmadan diskalifiye etme hakkına sahiptir.

Önemli Tarihler: 
Yarışma 6 Ocak 2017 08:00 saatinden 5 Şubat 2017 16:00 saatine kadar devam edecektir. Kazanan 14 Şubat 2017 günü Microsoft Türkiye tarafından Microsoft Türkiye Facebook hesabından ilan edilecektir.

Bilgi Kullanımı: 
Yarışmaya katılım için katılımcılar tarafından paylaşılan Kişisel Verilerin kullanımı hususunda, Kişisel Verilerin kullanımına ilişkin bilgilendirme notunda belirtilen hususlar uygulanır.

Kazananların Seçilme Kriterleri: 
Katılımcıların hazırladıkları Powerpoint sunumları belirlenen jüri tarafından oylanacak olup, jüri oylaması sonucunda tespit edilen en iyi sunum Microsoft Türkiye Facebook hesabından yukarıda belirtilen tarihte ilan edilecektir. 
Hediye finalin gerçekleştiği 14 Şubat 2017 günü kazanana verilecektir.

Hediye:
İki kişilik Paris uçak bileti ve iki kişilik 3 gece konaklama 
Pasaport, vize, vb. masraf kalemlerinin ödenmesinden kazanan sorumludur. Seyahat ödülü kapsamında kazanan tarafından vize başvurusunda bulunulması ve fakat vize alınamaması halinden de bizzat kazanan sorumludur. 
Hediye kimseye devredilemez veya nakit olarak talep edilemez. Microsoft ödülün muadili veya daha iyisi olabilecek herhangi başka bir ödül verme hakkına sahiptir.

Kazanan Listesi: 
Finalistler ve şampiyon olan kişi/kişiler isminin/isimlerinin halka açık kullanılmasına izin vermektedir. Ödülü kazanan kişi isminin bütün Microsoft sosyal medya platformlarında yayınlanma haklarını Microsoft’a vermektedir.

Kişisel verilerle ilgili bilgilendirme: 

İşbu PowerPoint yarışması kapsamında başvuru esnasında sizlerden aşağıdaki kişisel verileriniz Microsoft Bilgisayar Yazılım Hizmetleri LTD. ŞTİ tarafından talep edilmekte ve işlenmektedir. 
Ad-soyad
Email
Cep telefonu numarası
Toplanan bu kişisel veriler 30 Haziran 2018 tarihine kadar gerek işbu PowerPoint yarışmasının icrası, gerekse Microsoft Türkiye veya Effect Halkla İlişkiler ve Turizm Hizmetleri A.Ş., Stüdyo Reklamcılık ve Sanayi Ltd. Şti. ve Dentsu Aegis Network Turkey Medya ticaret unvanlı ajanslar tarafından gerçekleştirilecek pazarlama faaliyetleri, yarışma, etkinlik vb. için kullanılabilecektir. Bu çerçevede toplanan kişisel verileriniz, yukarıda belirtilen amaç doğrultusunda yine yukarıda ticaret unvanları belirtilen ajanslar ile paylaşılabilecektir. 
Kişisel veri sahibi olarak 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11. Maddesinde sayılan haklarınız her daim saklıdır. 
Microsoft Bilgisayar Yazılım Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Bellevue Residences, Levent Mahallesi; Aydın Sokak No:7, Levent 34340; İstanbul, Türkiye) 
Tel: 02123705555
Fax: 02123705556
Ticaret Sicil Numarası: Istanbul Ticaret Odası – 301061

Microsoft yarışma ile ilgili kural ve koşulları önceden haber vermeksizin tek taraflı olarak değiştirme ve/veya ortadan kaldırma hakkına sahip olduğu gibi yarışmayı tamamen sonlandırma ve/veya durdurma kararı alabilir. Bu durumda katılımcıların Microsoft’tan herhangi bir talepte bulunma hakkı söz konusu değildir.

Tüm Çekilişler

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

AgeSA Mobil Çekilişi

1 ay 250.484 ₺ Bedava

Hush Veganic App Çekilişi

1 ay 150.278 ₺ 750 ₺

Arabam.com Çekilişi 2024

3 hafta 374.499 ₺ Bedava

BinBin Mobil Çekilişi

1 hafta 79.847 ₺ Bedava

Önemli Bilgiler

06-01-2017

05-02-2017

14-02-2017

6.000 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır