Profilo Babalar Günü “En Dayanıklı Baba” İnstagram Yarışması

Profilo Babalar Günü “En Dayanıklı Baba” İnstagram Yarışması

Bizim için tüm zorlukları göze alan dayanıklı babaların, Babalar Günü hediyesiyle mutlu etme zamanı!

16 Haziran 2018 tarihine kadar Profilo Ev Aletleri Instagram hesabını takip etmeye başladıktan sonra #EnDayanikliBaba’’ ve “#ProfiloEvAletleri” etiketlerini kullanarak babasıyla ya da bir baba olarak kendi çocuğuyla çekilmiş fotoğrafını paylaş, yarışmaya katıl!


Yarışmaya katılacak kullanıcıların, yarışmaya katılım öncesinde Profilo Ev Aletleri Instagram hesabını takip etmeleri gerekmektedir. Yarışmanın içeriği, takipçilerin “#EnDayanikliBaba’’ ve “#ProfiloEvAletleri” etiketlerini kullanarak babasıyla ya da bir baba olarak kendi çocuğuyla çekilmiş fotoğraflarını, neden en dayanıklı baba olduklarına dair bir hikayelerini anlatarak ve @ProfiloEvAletleri hesabını da etiketleyerek paylaşmalarından ibarettir.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

1. İşbu Katılım Koşulları, Instagram üzerindeki “#EnDayanikliBaba” isimli yarışmayla ilgili katılım koşullarını belirlemekte olup, aşağıda belirtilen prosedürler kapsamında, ilgili yarışmaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.  
2. Profilo Ev Aletleri kurumsal Instagram sayfası www.instagram.com/ProfiloEvAletleri adresinde yer alan “#EnDayanikliBaba” isimli yarışma 09.06.2017 - 16.06.2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
3. Yarışma, 16 Mayıs 2017 günü, saat 15:00 itibarı ile sona erecektir.
4. Yarışmaya katılacak kullanıcıların, yarışmaya katılım öncesinde Profilo Ev Aletleri Instagram hesabını takip etmeleri gerekmektedir. Yarışmanın içeriği, takipçilerin “#EnDayanikliBaba’’ ve “#ProfiloEvAletleri” etiketlerini kullanarak babasıyla ya da bir baba olarak kendi çocuğuyla çekilmiş fotoğraflarını, neden en dayanıklı baba olduklarına dair bir hikayelerini anlatarak ve @ProfiloEvAletleri hesabını da etiketleyerek paylaşmalarından ibarettir.
5. Sadece @ProfiloEvAletleri hesabını etiketleyip takip ederek “#EnDayanikliBaba” ve “#ProfiloEvAletleri” etiketleri kullananılarak yapılan paylaşımlar değerlendirmeye alınacaktır. Hashtag kullanılan, ancak takip etmeden yalnızca sayfayı etiketleyerek yapılan veya sayfayı etiketleyip takip eden, ancak hashtag’ler kullanılmadan yapılan paylaşımlar değerlendirme dışı kalacaktır.
6. Kazananlar belirlenirken, katılımcının paylaştığı görselin kendisine ait olması esas alınacaktır. Internetten alınarak paylaşılan görseller değerlendirmeye alınmayacaktır.  
7. Paylaşılan görsel başka bir markanın yarışmasında kullanılırsa ya da paylaşılan görselde “#EnDayanikliBaba” ve “#ProfiloEvAletleri” etiketleri dışında başka bir markanın etiketi yer alırsa katılımcı yarışmadan otomatikman diskalifiye edilecektir.
8. Paylaşılan fotoğraf-video ve hikaye uyumuyla jürimizi etkilemeyi başaran, en etkileyici 20 hikaye ve fotoğraf Profilo Ev Aletleri jürisi tarafından kazanan olarak belirlenecek olup, ödüle hak kazanacaktır.
9. Ödülün mahiyeti, kişisel bakım seti şeklinde belirlenmiştir.
10. İşbu yarışmanın kazananları yarışma bitimini takip eden beş (5) iş günü içerisinde Profilo Ev Aletleri Facebook ve Instagram sayfasında açıklanacaktır.
11. Kazanan kullanıcılardan, iletişim bilgilerini Instagram özel mesaj yoluyla paylaşmaları istenecektir.
12. Kazanan kullanıcıların, sonuçların açıklanmasını takip eden beş (5) iş günü içerisinde iletişim bilgilerini Instagram özel mesaj yoluyla iletmesi gerekmektedir. Aksi halde ödül hakkını kaybedeceklerdir.
13. Katılımcılar, kendi kusurlarından kaynaklansın veya kaynaklanmasın, işbu kampanya koşullarını ihlal etmeleri halinde, Profilo Ev Aletleri’nin verilecek ödülü tek taraflı olarak iptal etme hakkına sahip olduğunu ve bu durumda Profilo Ev Aletleri aleyhine herhangi bir hak, zarar veya ziyan talebinde bulunmayacaklarını, Profilo Ev Aletleri her türlü sorumluluktan, fikri mülkiyet taleplerinden, 3. kişi ve idari mercilerin talep veya cezalarından ari kılacaklarını ve ihlalden kaynaklanan her türlü sorumluluğun kendilerine ait olduklarını kabul, taahhüt ve beyan ederler.  

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

09-06-2018

16-06-2018

18-06-2018

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır