Şair Olacak Gamer Yarışması

Şair Olacak Gamer Yarışması

Jüriyi etkile kazan

Şair Olacak Gamer web sitesi üzerinden içinde oyun,eğlence ve Playstation olan şiirini yükle, bilgilerini doldur, jüriyi etkile, her hafta ve yarışma sonunda kazan.

1 Adet Playstation 4 Pro (Yarışma Sonunda)
20 Adet 3 Aylık Playstation Plus (Her Hafta)


Şair Olacak Gamer web sitesi üzerinden içinde oyun,eğlence ve Playstation olan şiirini yükle, bilgilerini doldur, jüriyi etkile, her hafta ve yarışma sonunda kazan.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

1. Bir adet Sony PlayStation®4 Pro ve 80 adet 3 aylık PlayStation Plus üyeliği ödüllü “Şair Olacak Gamer” isimli kampanyaya; 30.11.2016 (saat 12:00) – 28.12.2016 (saat 23:59) tarih ve saatleri arasında ücretsiz olarak www.sairolacakgamer.com sayfası üzerinden bilgisayarınızdan veya mobil cihazlarınızdan erişerek katılabilirsiniz. Kampanya Sony Türkiye tarafından düzenlenmektedir. 

2. Yarışmaya katılımın geçerli olabilmesi için, katılımcıların ilgili web sayfası içinde uygulamaya giriş yaparak uygulama tarafından talep edilen şiiri sisteme yüklemeleri gerekmektedir. Bu adımların ardından kampanya katılım formuna ad, soyad, fotoğraf, GSM numarası ve e-posta bilgilerini eksiksiz ve doğru biçimde dolduran katılımcılar; 1 katılım hakkı kazanacaktır. Formu doldurmayan veya paylaştıkları içerikleri onaylanmayan katılımcılar seçilme hakkı kazanamazlar. Bir kullanıcı aynı aşamaları tekrar uygulayarak istediği sayıda şiirle kampanyaya katılabilir. 

3. Kullanıcıların başvurularının değerlendirilmeye alınabilmesi için; uygulama içerisinde paylaştıkları şiirlerin, PlayStation® markasına duydukları sevgiyi anlatan yaratıcı ve orijinal nitelikte şiirler olması gerekmektedir. 

4. Katılımcıların gönderdikleri içeriklerin değerlendirmesi PlayStation Türkiye ekibi ve Isobar Türkiye Reklam Ajansı çalışanları tarafından yapılacak olup, yapılan değerlendirme sonunda: 

a. Her hafta için 20 asil ve 10 yedek 3 aylık PlayStation Plus, (Haftalar 30.11.2016-07.12.2016; 07.12.2016-14.12.2016; 14.12.2016-21.12.2016; 21.12.2016-28.12.2016 olarak belirlenmiştir.) 

b. Tüm kampanya sonunda 1 asil ve 1 yedek Playstation®4 Pro kazanan kişi seçilecektir. 

5. Katılımcıların gönderdikleri içeriklerin değerlendirmesi ve kazanan kişilerin duyurulması, uygulamanın bitiş tarihinden sonraki 5 gün içerisinde gerçekleşecektir. 

6. Kazanan kişilere ödülleri Sony Türkiye ofisinde teslim edilecektir. 

7. Kazanan katılımcılar, uygulama içerisinde paylaştıkları şiirin kendilerine ait olduğunu ispatlamak zorundadır. Sony Türkiye, uygulama içinde paylaştığı şiirin kendisine ait olduğunu ispat edemeyen kullanıcıların kazanmış olduğu hakkı iptal etme hakkını saklı tutar. 

8. Yapılan değerlendirme sonucunda seçilen 1 asil talihli 1 adet PlayStation®4 Pro oyun konsolu, 80 asil talihli 1’er adet 3 aylık PlayStation Plus üyeliği kazanacaktır. 

9. Kampanya sonunda toplam 1 adet PlayStation®4 Pro oyun konsolu, 80 adet 3 aylık PlayStation Plus üyeliği hediye edilecektir. 

10. Kampanya dönemi içinde her 1 kişi, sınırsız katılım hakkına sahiptir. 

11. Kampanyada bir kişi birden fazla katılma hakkı kazanmış olsa bile yalnızca bir defa ödül kazanabilecektir. 

12. Katılımcı kampanyaya katılmakla Sony Türkiye tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına, saklanmasına ve daha sonra kendisi ile iletişime geçilebilmesine rıza göstermiş sayılır.  

13. 18 yaşından küçük olanlar bu kampanyaya katılamaz. Katılmış olmaları ve hediye kazanmaları halinde kazanmış oldukları hediye kendilerine verilmez. Sony Türkiye; 

18 yaşından küçüklerin, velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan kampanyaya bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz.  

14. Kazananların ad, soyad, gsm, e-posta adreslerini doğru ve eksiksiz olarak vermesi zorunludur. Bilgilerin yanlış olması durumunda katılımcı ödül kazanmış olsa bile bu hakkını kaybeder. 

15. Sony Türkiye, ödül kurgusunda her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir. 

16. Kazanan katılımcılar, kişisel bilgilere ilişkin formu eksiksiz dolduracaklardır. 

17. Sony Türkiye, katılımcının üyeliğini ya da site kullanımını, Kullanım Koşulları’na veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. 

18. Sony Türkiye çalışanları, sözleşmeliler, işverenler ve diğer statüde çalışan her türlü elemanlar ile bunların 2. dereceye kadar kan ve sıhrî bağı olan akrabaları, bunlarla birlikte aynı evde yaşayan yakınları, bağlı olan yan kuruluşları ve taşeronları, distribütörleri, kampanyanın hazırlanması ile iştigal eden ajans çalışanları, “Şair Olacak Gamer” kampanyası için hizmet veren hiç kimse bu yarışmaya katılamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez. 

19. Kampanya şartları ve Kullanım Koşulları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır. 

20. İlgili kampanya sayfasının “PAYLAŞ”, “GÖNDER”, “TWEET AT” kısımlarından gönderilen mesajların ve görsellerin kullanıcı tarafından değiştirilebilir içeriğinden Sony Türkiye hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.    

21. Sony Türkiye, kampanya boyunca kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili yarışmacının o güne kadarki bütün kampanya verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar. 

22. Sony Türkiye, herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir. Kampanyaya ilişkin değişiklikler https://www.sairolacakgamer.com ve https://www.facebook.com/PlayStationTR adresinde duyurulacaktır.  

23. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez. 

24. Katılımcıların kampanyaya katılmak için gönderecekleri içerikler ve yapacakları başvurularla ilgili olabilecek her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle Sony Türkiye hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internete erişimde aksaklıklardan, kampanyanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanya kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile kampanyanın uygulamasının zarar görmesi sebebiyle Sony Türkiye hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sony Türkiye hiçbir şekilde katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır. 

25. Kampanya içeriğinin tüm hakları münhasıran Sony Türkiye’ye aittir. 

26. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen Kullanım Koşulları’nı kabul etmiş sayılır. 

Tüm Çekilişler

Magnum Çekilişi 2024

5 ay 20.628.390 ₺ 40 ₺

Nescafe Xpress Çekilişi 2024

3 ay 6.066.804 ₺ 24 ₺

Çağdaş Market Çekilişi 2024

3 ay 1.504.000 ₺ 250 ₺

Eti Wanted 2024 Çekilişi

2 ay 746.955 ₺ 10 ₺

Arabam.com Çekilişi 2024

1 ay 374.499 ₺ Bedava

Önemli Bilgiler

30-11-2016

29-12-2016

02-01-2017

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır