Samsung Penup Yarışması 2020

Samsung Penup Yarışması 2020

Samsung Penup Uygulaması #SeninKadarGüçlü Yarışması

Samsung Penup Yarışması 2020. Yarışmaya katılmak için 21 Ağustos tarihine kadar Penup uygulamasını indir ve giriş yaptıktan sonra, 3 temadan birini telefonuna indirip ve kendi tema çizmini oluşturarak kaydetmek ve açıklama kısmına #SeninKadarGüçlü yazarak göndermek yeterli.


Katılımcıların Penup uygulamasını ziyaret ederek Samsung Türkiye tarafından oluşturulan resmi yaratıcı bir şekilde boyaması ve sonrasında https://samsung.com/tr/penup-yarismasi-2020 adresine yüklemesi gerekmektedir.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

1) Penup Uygulaması Sosyal Medya kurgusuna sadece Türkiye’de ikamet edenler katılabilir. ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti., Samsung Türkiye çalışanları, CHEİL MEA FZ-LLC Turkey, çalışanları yarışmaya katılamazlar. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. 18 yaşını henüz doldurmamış katılımların ebevenylerinden yazılı izin aldıklarına dair belge ile katılımlarında bir sakınca yoktur. Samsung Türkiye, 18 yaşından küçüklerin, kurguya bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz.
2) Katılımcı, sunduğu içeriklerin kendine ait özgün içerikler olduğunu; hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını, fikri ve sınai mülkiyet haklarını ihlal etmediğini kabul beyan ve taahhüt eder. Katılımcı, sunduğu içeriğin siyasi, uygunsuz veya farklı açık veya kapalı marka reklamı içermediğini kabul,beyan ve taahhüt eder. Katılımcı, işbu maddeye aykırılık sebebiyle Samsung Türkiye ve/veya bağlı şirketlerine karşı herhangi bir yasal işlem başlatılması ve/veya cezai işlem uygulanması durumunda, Samsung Türkiye ve/veya bağlı şirketlerinin hiçbir
sorumluluklarının olmadığını; münhasıran ilgili içeriği sunan taraf olarak kendisinin sorumlu olduğunu, Samsung Türkiye ve/veya bağlı şirketlerinin Katılımcı’ya yönlendirme yapacağını kabul beyan ve taahhüt eder. Bu maddede belirtilen uygunsuz içerikleri sunan katılımcı diskalifiye edilir, Samsung Türkiye tarafından uygun bulunmayan içerik yayınlanmayacaktır. Katılımcı gönderdiği içeriğin yayınlanmaması sebebiyle hiçbir hak iddia etmeyeceğini peşinen kabul eder.
3) Ayrıca, kampanya dahilinde kullanıcılar tarafından yapılan paylaşımların yüklenen fotoğraflardan uygun görülenleri, bir kısmı veya tamamı, Samsung Türkiye’nin uygun göreceği şekillerde, her türlü iletişim mecrasında, reklam kampanyalarında, Samsung Türkiye’ye ait internet sayfalarında ve çeşitli
mecralarda süre ve yer sınırı olmaksızın yayınlanabilecektir. Kampanyaya katılan katılımcılar bu hususu kabul etmiş sayılırlar. Katılımcı Kampanya için oluşturulan her türlü görsel üzerinde sahip olunan 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ndan doğan bütün mali hakları (işleme, çoğaltma,
yayma, temsil, işaret, ses ya da görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim) ve manevi hakları üzerindeki kullanım yetkisini süresiz, ücretsiz ve her türlü sınırlamadan ari olarak Samsung Türkiye’ye işbu belge ile devrettiğini kabul,beyan ve taahhüt eder.
4) Katılımcı, Kampanya için oluşturduğu her türlü görsel üzerinde sahip olunan 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ndan doğan bütün mali hakları (işleme, çoğaltma, yayma, temsil, işaret, ses ya da görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim) ve manevi hakları üzerindeki kullanım yetkisini süresiz, ücretsiz ve her türlü sınırlamadan ari olarak Samsung Türkiye’ye işbu belge ile devrettiğini kabul,beyan ve taahhüt eder.
5) Samsung Türkiye, bu kurguya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan dolayı (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Kurgu esnasında, sonuçları lehlerine değiştirmek amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanan kişilerin tespiti durumunda, bu kişiler hiçbir uyarıda bulunulmaksızın bu Sosyal Medya kurgusundan diskalifiye edilecektir.
6) Katılımcılar, bu kurguya katılıp bilgilerini paylaşarak; Samsung Türkiye’nin bilgilerini, Samsung Türkiye Gizlilik Politikası’na  https://www.samsung.com/tr/info/privacy/ adresinde bulunan) uygun olarak toplamasını, kullanmasını ve 3.kişilerle paylaşmasını kabul etmiş sayılırlar. 7) Bu kurguya katılmak için tümkatılımcıların aşağıdaki adımları uygulaması gerekecektir: (i) Katılımcıların Penup uygulamasını ziyaret ederek Samsung Türkiye tarafından oluşturulan resmi yaratıcı bir şekilde boyaması ve sonrasında https://samsung.com/tr/penup-yarismasi-2020 adresine yüklemesi gerekmektedir. Yaratıcı şekilde resimleri boyayan ve resimlerini belirtilen adrese yükleyen katılımcıların başvuruları Samsung Türkiye ve Cheil özel jürisi tarafından farklılık, dil-anlatım, özgünlük kriterlerine göre değerlendirilecek ve en yaratıcı başvurunun sahibi 5 kişi 24 Ağustos’ta Samsung Türkiye Sosyal Medya hesaplarından yapılacak duyuru ile yayınlanacaktır. (ii) Kazananların, açıklandıkları tarihten en geç 2 gün sonrasına kadar (24 Ağustos 2020), kendilerine direkt mesaj (direct message-DM) olarak atılan bilgilendirme yazısına cevap ve onay vermeleri gerekmektedir. Belirtilen tarihe kadar dönüş yapmayan kullanıcılar hakkını kaybetmiş olacak ve sıra yedek talihliye geçecektir.
8) Bu kurguya katılım 30 Temmuz 2020’da yapılan duyuru ile başlayacaktır ve 21 Ağustos 2020 tarihinde saat 23.59’da sona erecektir. Bu tarihten önce ve/veya sonra gelecek katılımlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Bir kişi, Kampanya dahilinde istediği kadar içerik paylaşabilir.
9) Samsung Türkiye, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı uyarı yapılmaksızın geri çevirme hakkına sahiptir. Haksız rekabeti önlemek amacıyla sahte olduğu tespit edilen hesaplar, uyarı yapılmaksızın diskalifiye edilir.
10) Kampanyaya katılım için katılımcılardan herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.
11) Katılımcıların iletecekleri içerikler ve yapacakları başvurularla ilgili oluşabilecek iletişim sorunları nedeniyle, Samsung Türkiye hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
12) İhtilaf vukuunda İstanbul (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olup Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta, Samsung Türkiye’nin Kampanya şartları ve diğer duyuruları esas alınacaktır.
13) Samsung Türkiye, Kampanya’da değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Samsung Türkiye’nin her zaman, tek taraflı olarak Kampanya’yı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, işbu Kampanya şartlarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Değişiklikler, Web-Sitesi’n  de ilan edilir edilmez yürürlüğe girmektedir.
14) Hesaplamalarda Samsung Türkiye’nin defter ve kayıtları dikkate alınacaktır.
15) Ödülün parasal karşılığı veya tarih değişikliği talep edilemez. Ödül, sadece kazanan katılımcı tarafından kullanılabilir, 3. kişilere devredilemez.
16) Güncel kampanya koşulları 444 77 11 Numaralı Çağrı Merkez’imizden ulaşabilirsiniz.
17) Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 28.07.2020 tarihli ve 40453693-255.05.02-E.5907 sayılı izniyle kapsam dışı  olarak düzenlenmektedir.

Tüm Çekilişler

Eti Wanted 2024 Çekilişi

2 ay 746.955 ₺ 10 ₺

Hush Veganic App Çekilişi

2 ay 150.278 ₺ 750 ₺

Arabam.com Çekilişi 2024

1 ay 374.499 ₺ Bedava

Jumbo Mini Cooper Çekilişi

4 hafta 4.222.995 ₺ 5.000 ₺

Önemli Bilgiler

30-07-2020

21-08-2020

24-08-2020

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır