Singapore Airlines Singapur Tatili Yarışması

Singapore Airlines Singapur Tatili Yarışması

Singapur Hava Yolları A350 ile Singapur'da bir tutkunuzu gerçekleştirin

Hayal gücünüzü kullanarak, hiçbir sınırlama olmaksızın, Singapur Hava Yolları, Singapur Turizm Ofisi ve Türkiye’nin sevilen gezgin çifti Biz Evde Yokuz'dan oluşan jüriyi en fazla etkileyecek eseri siz ortaya koyun ve 1 Aralık 2019'da İstanbul'dan Singapur'a A350 ile yapacağımız ilk uçuşta sevdiğiniz 1 kişiyle unutulmaz bir tatile çıkın.


Çektiğiniz bir fotoğraf veya video, yazdığınız bir yazı veya hikaye, materyal olarak hiçbir sınırlama olmaksızın üreteceğiniz herhangi bir çalışma ile Singapur Hava Yolları, Singapur Turizm Ofisi ve Biz Evde Yokuz'dan oluşan jüriyi en fazla etkileyecek eseri ortaya koyarak kazanan kişi siz olabilirsiniz!


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları


    Yarışma Singapore Airlines Türkiye ve Singapur Turizm Ofisi tarafından Facebook sayfası üzerinde düzenlenmektedir. Yarışmayı takip edebilmek için Singapore Airlines Türkiye Facebook sayfasını takip etmeniz gerekmektedir.
    Yarışma katılım koşullarına konu “Singapur Hava Yolları’nın İstanbul’dan kalkan İlk A350 uçuşu ile Singapur tatili’’ yarışması 18 yaş üzeri tüm Facebook kullanıcılarına açıktır.
     Yarışma 1.11.2019 tarihinde saat 14:00’te Singapore Airlines dijital kanallarından duyurularak başlayacak 09.11.2019 saat 18:00’de sona erecektir. Kazananlar 01.12.2019 tarihli İstanbul-Singapur uçuşu ile İstanbul’dan yola çıkarak Singapur Changi Havalimanı’na iniş yapacaklardır. Dönüş tarihi ve konaklama süresi kazanan kişiye 4 yıldızlı otelde maksimum 3 gece olmak üzere ayrıca açıklanacaktır.
     Yarışmaya katılan kullanıcılardan, yarışma materyallerini pazarlama_tr@singaporeair.com.sg adresine e-mail olarak göndermeleri istenecektir. Kullanıcılardan yapacakları çalışmada Singapur Hava Yolları A350 ve Singapur’da bir tutkuyu gerçekleştirme temasını işlemeleri istenecektir.
     Katılımcıların değerlendirmeye dahil olabilmek için https://www.singaporeair.com/en_UK/ppsclub-krisflyer/registration-form/ adresinden Registered Customer olarak önceden kayıt yaptırarak veya pazarlama_tr@singaporeair.com.sg adresine isim, soyisim, cep telefonu numarası,e-mail adresi, doğum tarihi bilgilerini yazarak katılım materyallerini iletmesi gerekmektedir. Paylaşılan bilgiler 3. parti kuruluşlar ile paylaşılmayacak ve yalnızca SIA gruba ait bilgilendirmeler amacıyla kullanılacaktır. Materyalleri göndermeden önce Register Customer olarak kayıt yaptırmayan veya materyal ile birlikte bahsedilen bilgileri sağlamayan kişilerin katılımları geçersiz sayılacaktır.
     Paylaşılan materyalin video olması halinde en az 5, en fazla 30 saniye uzunluğunda olmalıdır. Kullanıcılar videolarında sözlü veya resimli içerik üretmekte özgürlerdir. Hakaret, politik görüş, uygunsuz video ve fotoğraf paylaşan kullanıcıların katılımları geçersiz sayılacaktır.
     Kazanan kişi, Singapur Hava Yolları temsilcisi ve Singapur Turizm Ofisi ve Biz Evde Yokuz'dan oluşan 4 kişilik jüri kurulu tarafından seçilecektir. Kazanan kişi yanında 1 arkadaşını beraberinde götürebilecektir.
     Kazananlar, havalimanı vergisi, Singapur’da yapılan günlük harcamalar gibi giderlerden kendisi sorumlu olacaktır. Uçak bileti ve konaklama kazanan kişi ile beraberinde götüreceği kişiye ücretsiz olarak sağlanacaktır.
     Kişilerle paylaşmış oldukları e-mail adresleri ve telefon numaralarından iletişime geçilecektir.
     Katılımcılar, yarışmaya sadece bir kez katılabilir.
     Ödül kazanan kullanıcıların, söz konusu haklarını Singapore Airlines’ın kusurundan kaynaklanmayan nedenlerle hiç ya da gereği gibi kullanamamaları, yanlış iletişim vermeleri iletişim bilgilerindeki değişiklik ve/veya verdikleri iletişim bilgilerinden ulaşılamaması halinde Singapore Airlines sorumlu değildir.
     Kazanılan ödüller başka yarışmacılara ve üçüncü şahıslara devredilemez, nakde çevrilemez.
     Singapore Airlines önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, değiştirme ve yarışmada hediye verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar.
     Yarışma kapsamında ortaya çıkan herhangi bir uyuşmazlıkta Singapore Airlines’ın her türlü kayıtları esas alınacaktır.
     Singapore Airlines, yarışmaya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan, internet bağlantısının yavaş olması ya da kesilmesi gibi nedenle mağduriyetten sorumlu değildir.
     Yarışmaya katılanlar Singapore Airlines’ın iş bu Kampanya Şartnamesi'nde tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesini Singapore Airlines yapacaktır.
     Bu Şartname, “Singapur Hava Yolları’nın İstanbul’dan kalkan İlk A350 uçuşu ile Singapur tatili” Facebook yarışması için hazırlanmış olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz.
     Singapore Airlines, Singapur Turizm Ofisi çalışanları ve 1. derece yakınları yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
     Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da fikri mülkiyet haklarını ihlal eden hiçbir bilgi materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, bilgileri yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler.
     Katılımcılar Türk Ticaret Kanunu, Türk Ceza Kanunu ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacak olup, Singapore Airlines hiçbir sıfat altında herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
     Katılımcıların site ve buna bağlı sunulan hizmetleri yanlış kullanımından kaynaklanabilecek maddi, ticari itibar, sosyal itibar kaybı veya dolaylı ya da dolaysız özel, cezai, rastlantısal kayıp ve zararlardan Singapore Airlines ve bağlı kuruluşları hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
     Site ve içeriğinin tüm hakları münhasıran Singapore Airlines’a aittir.
     Bu yarışmaya katılan herkes, katılım koşullarını kabul etmiş sayılır.

Tüm Çekilişler

TCL Arsenal Çekilişi

2 ay 670.690 ₺ 20.000 ₺

Akbank Mobil Çekilişi Mart 2024

4 hafta 1.215.455 ₺ Bedava

PowerApp Fiat Çekilişi

3 hafta 1.459.900 ₺ Bedava

Önemli Bilgiler

01-11-2019

09-11-2019

01-12-2019

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır