SPX Yeni Logo Tasarım Yarışması

SPX Yeni Logo Tasarım Yarışması

Sport Point Extreme yeteneklerine güvenen tüm tasarımcıları logo yarışmasına katılmaya davet ediyor

28 Şubat tarihine kadar Sport Point Extreme için yeni logo tasarla, info@spx.com.tr adresine gönder, 10.000 TL değerinde hediye çeki senin olsun!


Yarışmaya, info@spx.com.tr adresi üzerinden katılabilirsin.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

SPX logo yarışması için başvurular 23 Ocak 2017 tarihinde başlayacak olup 28 Şubat 2017 saat 18.00’e kadar yapılabilecektir.

2. Başvurular ad, soyad, cep telefonu ve e-posta adresi belirtilmek şartıyla info@spx.com.tr adresine yapılacaktır. Yarışmaya info@spx.com.tr adresi üzerinden isteyen herkes ücretsiz olarak katılabilir.

3. Yarışmaya konu olan SPX logosunu içeren dosya "pdf" formatında olmalıdır ve vektörel çizime sahip olması gerekmektedir. Eğer bir yazı tipi (font) kullanılacak ise, yazı tipinin uluslararası lisansı ile teslim edilmesi gerekmektedir. Kullanılacak olan renkler "CMYK" tipi olup basıma uygun olmalıdır.

4. Değerlendirme SPX yönetim kurulu üyelerinden oluşan SPX jürisi tarafından, 2 Mart 2017 tarihinde yapılacaktır.  Özgünlük, dikkat çekicilik, akılda kalıcılık, kolay anlaşılırlık, SPX marka değerleriyle uyumluluk kriterlerine göre yapılacak olan değerlendirme sonucunda kazanan yarışmacı belirlenecektir.

5. Kazanan yarışmacı 3 Mart 2017 tarihinde www.facebook.com/sportpointextreme adresindeki SPX Facebook kanalında yayınlanacaktır.

6. Yapılacak jüri değerlendirmesi sonucunda ikramiye olarak 1 kişiye 10.000 TL değerinde hediye çeki verilecektir. Hediye çeki SPX mağazalarında 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir.

7. Yarışmaya Olgarlar Spor Malz. A.Ş. sahipleri ve çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

8. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV + ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

9. Yarışmacılar, birinci seçilen SPX Logo tasarımları üzerindeki her türlü tasarruf hakkının SPX’e ait olduğunu, FSEK hükümleri uyarınca herhangi bir bedel, tazminat yahut yaptırım talebinde bulunmayacaklarını, SPX’in söz konusu tasarımlarla ilgili TPE nezdinde marka patent başvurusunda bulunma hakkının olduğunu peşinen kabul ederler.

10. Yarışmacılar birinci seçilen logo tasarımının SPX tarafından ticari amaçla kullanacağını ve yarışma sonunda kazanan katılımcının tasarım üzerindeki mali haklarını SPX’e devredeceğini peşinen kabul etmiş sayılırlar.

11. Ödül, Ulus Mah. Öztopuz Cad. No:30 Ulus, Beşiktaş - İstanbul adresinde verilecektir. Kazanan kişinin ödülünü kazandığı tarihten itibaren 1 ay içinde teslim alması gerekmektedir, kendisine ayrıca tebligat, fax, mail, telefon vb. araçlarla bildirimde bulunulmayacaktır.

12. Yarışmacı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda; her türlü bilgiyi/belgeyi paylaşan kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını ve SPX’in bu nedenle uğrayacağı her türlü zararı tazmin edeceklerini kabul ederler.

13. Yarışmacılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıya ait olacaktır.

14. Ödül kazanabilmek için katılımcının kayıt bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak sağlamış olması gerekir. Yanlış beyan edilen bilgiler nedeniyle SPX sorumlu tutulamaz.

15. Kampanyaya katılanlar yukarıdaki belirtilen kampanya şartnamesini kabul etmiş sayılırlar. Kampanya şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.

16. SPX katılım koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

17. Yarışmaya katılan herkes, yukarıda belirtilen tüm yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Tüm Çekilişler

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

AgeSA Mobil Çekilişi

1 ay 250.484 ₺ Bedava

Arabam.com Çekilişi 2024

3 hafta 374.499 ₺ Bedava

BinBin Mobil Çekilişi

1 hafta 79.847 ₺ Bedava

Önemli Bilgiler

23-01-2017

28-02-2017

03-03-2017

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır