Temassız Yaşayanlar Yarışması

Temassız Yaşayanlar Yarışması

Temassız ödeme anlarının fotoğrafını ya da videosunu paylaşarak Samsung Galaxy S8 kazanmak isteyenler buraya!

En yaratıcı temassız ödeme anlarının videosunu ya da fotoğrafını çek, #temassızyaşayanlar hashtag’i ile instagram hesabından paylaş, en az 2 arkadaşını mention’layıp, @BayBayNakit ’i takip ettikten sonra profilini görünür yapmayı unutma ve 2 adet Samsung Galaxy S8’den birini kazanma şansı yakala! Ama en önemlisi kart numarasının tamamının, CVC ve son kullanma tarihinin görünmediğinden emin ol! Kampanya katılım koşulları ve detaylı bilgi için link bio’da! Sen de hızı seç, temassız öde geç!


Katılımcıların hediye kazanabilmesi için 08 Ağustos 2017 – 29 Ağustos 2017 tarihleri arasında yayınlanan yönlendirmelere uygun olarak, kendilerinin çekip oluşturduğu temassız ödeme anlarına ait video ve fotoğraflar yine kendi Instagram hesaplarından #temassızyaşayanlar hashtag’i ile paylaşmaları, yarışmaya katılması için en az 2 arkadaşını mention’lamaları ve Instagram üzerinden @BayBayNakit hesabını takip etmeleri gerekmektedir.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

 • Katılımcıların hediye kazanabilmesi için 08 Ağustos 2017 – 29 Ağustos 2017 tarihleri arasında yayınlanan yönlendirmelere uygun olarak, kendilerinin çekip oluşturduğu temassız ödeme anlarına ait video ve fotoğraflar yine kendi Instagram hesaplarından #temassızyaşayanlar hashtag’i ile paylaşmaları, yarışmaya katılması için en az 2 arkadaşını mention’lamaları ve Instagram üzerinden @BayBayNakit hesabını takip etmeleri gerekmektedir.
 • Yarışmada oluşturulacak video ve fotoğraf içeriklerinde, katılımcılara ait kart numaralarının tamamının, karta ait CVC’nin ve son kullanım tarihlerinin gözükmemesi
 • Hediye kazanacak olan katılımcılar, aşağıdaki jüri tarafından seçilecektir.

Jüri:

 1. Celal Cündoğlu 
 2. Güven Burak Sargut
 3. Seçil Özcan
 4. Sami Eyidilli 
 5. Cabbar Cem Özdemir
 6. Ömür Özgür Fidan
 7. Billur Saatçi (@bilursaatci)
 8. Birol Bali (@balibey)

Yarışma sonunda paylaşılan içerikler yaratıcılık, bakış açısı ve kompozisyon açısından jüri tarafından değerlendirilecek ve seçilen 2 katılımcı 3999 TL değerindeki Samsung Galaxy S8 cep telefonu kazanacaktır. BKM (Bankalararası Kart Merkezi) hediyelerin renk ve model değişikliği hakkını saklı tutar.

 • Yarışmaya katılım 29 Ağustos 2017 tarihinde sona erecek, yapılacak jüri değerlendirmesi sonucunda kazananlar 1 Eylül 2017 tarihinde instagram.com/balibey, www.instagram.com/billursaatci, https://www.facebook.com/BayBayNakit/, https://www.instagram.com/baybaynakit/ ve BKM www.bkm.com.tr sayfası üzerinden duyurulacaktır.
 • Kampanya sonunda kazanan kişilerle BKM hesabı üzerinden direkt mesaj yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenilecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan BKM (Bankalararası Kart Merkezi) sorumlu değildir.
 • Yarışmaya katılan herkes, #temassızyaşayanlar hashtag’i altında paylaştıkları içeriklerin BKM (Bankalararası Kart Merkezi) tarafından kullanılabileceğini onaylamış sayılır.
 • BKM (Bankalararası Kart Merkezi) kampanya boyunca sonuçları olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilişim teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tüm haklarını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kazananlar kazandığı hediyenin nakit karşılığını talep edemez, kazandığı hediyeyi değiştiremez, hakkını devredemez.
 • Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi ve metin iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, söz konusu katılımcı kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler.
 • Kampanyaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes dilediği kadar içerik üreterek yarışmaya katılabilir.
 • Bu kampanyaya katılanlar, kampanya koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olurlar. Katılımcılar bu kurallara ve ilgili mevzuata uygun davranmayı, başkalarının haklarına zarar vermemeyi, doğru bilgi vermeyi taahhüt ve kabul ederler. Kurallara aykırı davranan kullanıcıların sayfaya erişimi engellenebilir.
 • Bu yarışma hiçbir şekilde Instagram’ın sponsorluğunda yapılmamaktadır, Instagram tarafından desteklenmemekte ya da düzenlenmemektedir ve Instagram ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
 • Katılımcılar BKM (Bankalararası Kart Merkezi)’ne doğrudan ya da dolaylı olarak zarar verdikleri takdirde BKM (Bankalararası Kart Merkezi)’nin zararını karşılamakla yükümlüdürler.
 • Kullanıcıların kampanyada belirteceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar.
 • BKM (Bankalararası Kart Merkezi) önceden belirtmeksizin kampanya katılım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Yarışma neticesinde yapılacak jüri değerlendirmesi ile belirlenecek katılımcılar, isimlerinin instagram.com/balibey , www.instagram.com/billursaatci , https://www.facebook.com/BayBayNakit/ ve BKM www.bkm.com.tr web sitesi aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
 • 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
 • Kampanyaya katılan herkes katılım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Tüm Çekilişler

Eti Wanted 2024 Çekilişi

2 ay 746.955 ₺ 10 ₺

Hush Veganic App Çekilişi

2 ay 150.278 ₺ 750 ₺

Arabam.com Çekilişi 2024

1 ay 374.499 ₺ Bedava

Jumbo Mini Cooper Çekilişi

3 hafta 4.222.995 ₺ 5.000 ₺

Önemli Bilgiler

08-08-2017

29-08-2017

01-09-2017

7.998 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır