THY Miles & Smiles Budapeşte Andrea Bocelli Konseri

THY Miles & Smiles Budapeşte Andrea Bocelli Konseri

THY ve Miles & Smiles Budapeşte'de Andrea Bocelli Konserine Götürüyor!

THY Miles & Smiles Budapeşte Andrea Bocelli Konseri. 4 Kasım 2019 tarihine kadar www.30yearsofsmiles.com sitesi üzerinden Miles&Smiles üyesi olduktan sonra sorulan sorulara doğru cevap ver, kazanma şansı yakala! Unutma! Miles&Smiles üyeliği ücretsiz.


UMG VIP paketleri 4 aşamadan oluşan bir pakettir. Her bir paket farklı hediyeler içerir. www.30yearsofsmiles.com sitesi üzerinden belirtilen aylarda katılım sağlayarak Miles&Smiles üyesi olup ilgili sorulara doğru cevap veren kullanıcılar çekilişe katılmış sayılır. Kullanıcılar siteye girip Miles&Smiles üyesi olduktan sonra belirtilen sorulara doğru cevap verip UMG VIP çekilişine katılabileceklerdir.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

1. UMG VIP paketleri 4 aşamadan oluşan bir pakettir. Her bir paket farklı hediyeler içerir. www.30yearsofsmiles.com sitesi üzerinden belirtilen aylarda katılım sağlayarak Miles&Smiles üyesi olup ilgili sorulara doğru cevap veren kullanıcılar çekilişe katılmış sayılır.
2. Kullanıcılar siteye girip Miles&Smiles üyesi olduktan sonra belirtilen sorulara doğru cevap verip UMG VIP çekilişine katılabileceklerdir.
3. Miles&Smiles üyesi olmak ücretsizdir.
4. UMG VIP paketlerinin sitede gösterileceği tarihler aşağıdaki gibidir.
Mart 2019: Metropolis Studios
Mayıs 2019: Meet&Greet
Eylül 2019: Capital Records
Ekim 2019: Meet&Greet
5. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz. Eğer 18 yaşından küçük birisinin ödül kazandığı tespit edilirse kazanmış olduğu ödül geçersiz sayılıp listede kazanan bir sonraki talihliye devredilecektir.
6. Türk Hava Yolları ve Tribal Worldwide İstanbul çalışanları yarışmaya katılamaz. Katılıp ödül kazansalar bile ödülleri geçersiz sayılır.
7. Çekilişe katılmak ücretsizdir. Her bir katılımcı yarışmaya günde bir kez katılma hakkına sahiptir. Çekilişe katılmak için Miles&Smiles üyesi olmak gerekir.
8. Her bir yarışmanın sonunda kazanan talihli site üzerinden duyurulur. Ayrıca kazanan talihliye belirtilen tarihte bildirim olarak e-mail atılır. Kazananın açıklandığı günden itibaren 1 hafta içerisinde talihli istenen bilgileri iletmezse, ödül yedek talihliye devredilir.
9. Kazananlarla ayrıca Turkish Airlines Miles&Smiles veya temsilcileri tarafından da temasa geçilecektir, bu nedenle tüm katılımcıların gerekli güncel kişisel bilgileri sağlamayı kabul etmesi gerekir.
10. Her bir yarışmacı sadece 1 (bir) kez kazanma hakkına sahiptir.
11. Yurt dışı vize işlemleri ve ücreti kazanan talihliye aittir.
12. Konaklama ve uçak biletleri paket kapsamındadır. Diğer ekstra giderler kazanan talihliye aittir.
13. Katılımcılar, pazarlama amacıyla kullanılacak kişisel bilgileri ve kazananlar ilan edildiğinde isimlerinin açıklanmasına izin verirler. Katılımcılar şartları kabul edip aşağıdakileri kapsayacak şekilde seyahat sigortasını tamamlayacaklarını onaylarlar: Yaralanma, hastalık, tıbbi acil durumlar, kazalar, mülkün zararı vb.
14. Türk Hava Yolları Miles&Smiles, bu yarışmanın şart ve koşullarını herhangi bir zamanda ve yükümlülüğü olmaksızın iptal etme veya değiştirme hakkını saklı tutar.
15. Uçuşlar sadece Türk Hava Yolları'nın uçtuğu destinasyonlar ve Türk Hava Yolları'nın uçuşları için geçerlidir.
16. Katılımcılar, biletin tarihini, saatini ve adını girdikten sonra değişiklik yapamazlar. Biletler uygunluğa tabidir.
17. Türk Hava Yolları, yarışma sırasında belirtilen ödül paketinin tarihini değiştirme hakkını saklı tutar. Katılımcılar, uyruklarıyla ilgili tüm vize şartlarını yerine getirmekten sorumludur.
18. Yarışmanın kazananları, ödülü kullanmak dışında başka hiçbir hakka sahip değildir.
19. Ad, soyadı, adres, iletişim vb. yanlış bilgilerden kaynaklanan zararlardan Türk Hava Yolları sorumlu tutulamaz.
20. Çekilişe katılım sağlanması durumunda, “Şartlar ve Koşullar” katılımcılar tarafından kabul edilmiş sayılır.
21. Yarışmaya katılanlar Miles&Smiles Yolcu Programı genel Kural ve Koşullarını kabul etmiş sayılır.
22. Çekilişe katılım global olacaktır.
23. Tarihleri değiştirme hakkı Türk Hava Yolları’nda saklıdır.

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

01-10-2019

04-11-2019

09-11-2019

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır