Tifanny Halı Anneler Günü Yarışması

Tifanny Halı Anneler Günü Yarışması

14 Mayıs 2018 tarihine kadar annenle veya çaocuğunla birlikte çektiğin selfieyi "En Güzel Anneler Günü" mesajı ile birlikte yükledikten sonra kendi Facebook hesabından #annemleselfie hashtagi ile paylaş, kazama şansı yakala!


Yarışmanın formatı şu şekildedir ;
• Annenizle veya çocuğunuzla birlikte çekildiğiniz bir fotoğrafı 'Anneler Günü Özel Uygulamasına' yükle.
• Anneler Günü paylaşımımızı kendi facebook hesabında herkese açık bir şekilde paylaş.
• Anneler Günü paylaşımımızı beğen, Tiffany Halı’dan ödül kazanacak 10 kişiden birisi olmaya ve sosyal medya reklam filminde fotoğrafınızın gösterilme şansını yakalayın.

Hediyeler :
10 Adet Hediye

* Hediye görselleri, bilgiler, piyasa değeri ve veraset intikal vergisi tutarı fikir edinme amaçlı olup, farklılık gösterebilir.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

1- http://www.tiffanyhaliyarisma.com/2018/annelergunu/ adresi üzerinden gerçekleştirilecek olan Tiffany Halı 2018 14 MAYIS Özel Yarışması, Tiffany Halı. tarafından düzenlenmektedir.

2- Yarışmanın formatı şu şekildedir ;
• Annenizle veya çocuğunuzla birlikte çekildiğiniz bir fotoğrafı 'Anneler Günü Özel Uygulamasına' yükle.
• Anneler Günü paylaşımımızı kendi facebook hesabında herkese açık bir şekilde paylaş.
• Anneler Günü paylaşımımızı beğen, Tiffany Halı’dan ödül kazanacak 10 kişiden birisi olmaya ve sosyal medya reklam filminde fotoğrafınızın gösterilme şansını yakalayın.

3- 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz. Katılmış ve hediye kazanmış olmaları halinde dahi hediye almaya hak kazanamazlar.

4- Yarışmaya katılırken YARIŞMA KATILIM FORMU'nun doğru ve eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Bilgileri eksik ya da yanlış olan katılımcılara, ödül kazansalar dahi ödülleri verilmez. Bu hususta hak talep edemeyeceklerdir.

5- Katılımcılar yarışmaya yalnızca kendi kişisel bilgileriyle katılabilirler. Başkası adına katılamazlar.

6- Tiffany Halı sosyal medya yarışmalarından son 1 yıl içerisinde ödül kazanan kullanıcılar, yarışmamızdan ödül kazanamazlar.Kazansalar dahi ödülleri verilmez
7- Ödül kazanan yarışmacılar 14 MAYIS 2018 pazar günü Tiffany Halı Resmi Facebook sayfasında duyurulacaktır.

8- Kazanan talihlilerin ad-soyad, doğum tarihi, adres ve telefon bilgilerini, 19 MAYIS 2018 günü Saat : 18.00'e kadar Tiffany Halı Resmi Facebook sayfasına mesaj olarak göndermeleri gerekmektedir. Hediyelerin talihlilere teslimi esnasında kimlik ibraz edilmesi gerekmektedir. Yarışmaya katıldıkları ad-soyad ile kimlik bilgileri uyuşmayan yarışmacıların ödül hakları iptal edilecektir. Talihlilerin tüm bilgileri Tiffany Halı tarafından korunacak ve 3.kişiler ile kesinlikle paylaşılmayacaktır.

9- Kazanan talihlilere hediyeleri, kendileriyle irtibata geçildikten sonra, Tiffany Halı tarafından belirtilen şekilde ulaştırılacaktır.

10- Yurtdışından yarışmaya katılıp kazanan yarışmacıların hediyeleri, kendilerinin belirtmiş olduğu, T.C. sınırları içerisinde yaşayan kişi/kişilere teslim edilecektir.

11- Kazanılan ödül devredilemez, değiştirilemez, ödül karşılığı nakit para talep edilemez.

12- Kampanya boyunca bir kişi yalnızca bir defa ödül kazanabilecektir. Aynı ikametgah adresiyle ve/veya aynı isimle ikinci kez yarışmaya katılıp ödül kazananların hakları iptal edilecektir.

13- Aynı katılımcının sahte ad-soyad kullanarak yarışmaya katılması durumunda, kişi yarışmadan diskalifiye edilecektir. Katılımcı hiçbir hak talep edemez.

14- Yarışma boyunca yarışma katılımlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanan, hile yaptığı tespit edilen katılımcının, http://www.tiffanyhaliyarisma.com/2018/anneler/ sitesinde ödül kazandığı ilan edilse dahi, ödül hakkı iptal edilecektir. Bu hususta herhangi bir hak talep etmesi söz konusu olamaz.

15- Yarışmanın yürütülmesini etkileyecek şekilde meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, internet servis sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hatadan, web sayfasına ve internete erişimde yaşanan problemlerden, bilgisayar korsanlığı, virüs, trojan, tahrif kaynaklı zarar verici her türlü dış etkenden, bilgisayar ya da internet erişimi sağlayan mobil cihazlarda var olan bozukluklardan ve katılımcıların kendileri veya başkalarının, internet erişimi sağlayan cihazlarını kullanımı esnasında maruz kalabilecekleri zararlardan Tiffany Halı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Yazılım ve donanım kaynaklı problemlerde ve dış saldırılarda Tiffany Halı yarışmayı iptal etme ya da erteleme hakkına sahiptir.

Tiffany Halı önceden duyurmak üzere, düzenlemiş olduğu tüm yarışmalar için, yarışma kuralları, yarışma tarihi, saati ve süresi, ödülü, katılım koşulları gibi yarışma ile ilgili her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

16- Yarışmalara katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

KAZANANLARIN BELİRLENMESİ

Yarışmaya katılanlar arasından jurimizin belirlediği yarışmacılar ödül almaya hak kazanacaktır.

Juri Kriterleri

1-Görselinizin size ait olması.
2-Yarışmacının tüm bilgilerinin tam ve doğru olması.

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

02-05-2018

14-05-2018

14-05-2018

4.600 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır