Vaillant #CanimKombim Yarışması

Vaillant #CanimKombim Yarışması

Vaillant kullanıcıları hayallerindeki kombiyi tasarlıyor!

Kombinin üzerinde görmek istediğin tasarımı, Vaillant’ın sosyal medya hesaplarında #CanimKombim etiketiyle paylaş, içeriğin altına yorum olarak yaz, yarışmaya katıl!


Katılımcılar, kombilerini daha güzel hale getirmek üzere, kombilerinin üzerinde görmek istedikleri yaratıcı tasarım fikirlerini, Vaillant Türkiye Facebook sayfasındaki kampanya postlarının altına yazarak ya da Vaillant Türkiye İnstagram sayfası üzerinden #CanimKombim hashtagi ile @vaillanttr’yi mention’layıp paylaşarak kampanyaya katılacaklardır.

Hediyeler :
1 Adet Hediye


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

 1. Bu Yarışma 22.01.2018 (00:01)-22.02.2018(Saat:23.59) tarihleri arasında Vaillant Isı San. Ve Tic. Ltd. Şti. tarafından Türkiye genelinde, Milli Piyango İdaresi’nin 19.01.2018 tarih ve 58259698-255.05.02-E.738 sayılı yazısı ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
2. Katılımcılar, kombilerini daha güzel hale getirmek üzere, kombilerinin üzerinde görmek istedikleri yaratıcı tasarım fikirlerini, Vaillant Türkiye Facebook sayfasındaki kampanya postlarının altına yazarak ya da Vaillant Türkiye İnstagram sayfası üzerinden #CanimKombim hashtagi ile @vaillanttr’yi mention’layıp paylaşarak kampanyaya katılacaklardır.
3. Katılımcılar, yazdıkları metinleri #CanimKombim hashtagi ile kendilerine ait Facebook ve/veya İnstagram hesaplarından da paylaşabilirler.
4. Yarışmaya; bir kişi birden fazla fikir/proje ile katılabilir.
5. Paylaşımlar 06.03.2018 tarihinde Vaillant Jürisi tarafından hashtag’in ve konunun ana fikrine uygunluk, projelendirilme ve çizime uygunluk, uygulanabilirlik, alınan yorum/beğeni sayısı ve yaratıcılık unsurlarına göre değerlendirilecektir. Jüri değerlendirmesi sonucu; 1 kişi katılım yazılarındaki fikirleri profesyonel tasarımcılar tarafından çizilmiş projeleri ve 1 adet Vaillant VUW 296 ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombi ikramiyesi kazanacaklardır.
6. Sonuçlar 12.03.2018 tarihinde www.facebook/VaillantTr (ücretsiz) ve www.instagram.com/vaillanttr (ücretsiz) internet sayfalarında yayınlanacaktır.
7. “Vaillant”, ikramiye teslimi için yarışma sonucunda kazanan katılımcılar ile iletişim kuracaktır. İletişim, yarışmaya katılım sırasında kullanılan/verilen hesap ve/veya iletişim bilgileri üzerinden gerçekleşecektir. Verili bilgilerin doğruluğu ve geçerliliğinin sorumluluğu katılımcılara aittir. İletişim kurulamaması nedeniyle ikramiye teslim edilememesinden “Vaillant” sorumlu değildir.
8. Kullanıcılar yarışmaya katıldığında “Vaillant” kullanıcı bilgilerinin yarışma için kullanım hakkına sahip olur.
 1. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. “Vaillant” katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
 2. “Vaillant” katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve “Vaillant” ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
 3. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
 4. Kampanyaya “Vaillant” ve Sesli Harfler çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. “Vaillant”’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 5. Kampanyaya yurt dışından katılım yapılamaz. Yurt dışından katılmış ve kazanmış olanlara ikramiyeleri teslim edilmez.
 6. Kampanyaya sadece gerçek kişiler katılabilir.
 7. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 8. Yarışmayı kazanan kişilerin yaratıcı tasarım fikirleri konusunda tecrübeli tasarımcılar tarafından projelendirilerek çizilecek ve çizim/projeler “Vaillant” tarafından kazananlara teslim edilecektir.
 9. İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 10. Yarışmada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, “Vaillant”’ın yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
 11. “Vaillant” yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 12. Kazanan kişiler, isminin “Vaillant”’ın sosyal medya hesapları aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
 13. Kampanya'ya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. “Vaillant” kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
 14. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta “Vaillant”’ın her türlü kayıtları esas alınacaktır.
 15. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran “Vaillant” tarafından yapılacaktır. “Vaillant” bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 16. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilir ise söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

22-01-2018

22-02-2018

12-03-2018

4.790 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır