Yemek Sepeti 1 Yıllık Yemek Sepeti Hediye Çeki

Yemek Sepeti 1 Yıllık Yemek Sepeti Hediye Çeki

Yemek Sepeti Yarışması 1 Yıllık Yemek Sepeti Hediye Çeki Kazandırıyor!

Yemek Sepeti 1 Yıllık Yemek Sepeti Hediye Çeki. 31 Temmuz 2019 tarihine kadar iştah açıcı bir yemek fotoğrafını veya videosunu çek, Edis mi yoksa Büşra Develi mi kimi acıktırmak istediğini belirle, #AcıktırBeni hashtag’i ile Facebook, Instagram veya Twitter üzerinden yemeksepeti sayfasını etiketleyerek paylaş, kazanma şansı yakala!


Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde, Facebook, Twitter veya Instagram hesabında iştah açıcı bir yemek fotoğrafını/videosunu #AcıktırBeni hashtag’i ile Facebook veya Twitter üzerinden @yemeksepeti sayfası veya Instagram üzerinden @yemeksepeticom sayfasını etiketleyip, bu paylaşımı hangi ünlü için yaptığını belirten (kampanyanın reklam yüzü olan şarkıcı Edis veya oyuncu Büşra Develi) kullanıcılar kampanyaya katılacaklardır.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

 1. Bu kampanya Yemek Sepeti Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş. (Yemeksepeti) tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 17.06.2019 tarihli ve 40453693-255.05.02-E.5543 sayılı yazısı ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

2. 09.07.2019 (saat:00.01) - 31.07.2019 (saat:23.59) tarihleri arasında Türkiye genelinde, Facebook, Twitter veya Instagram hesabında iştah açıcı bir yemek fotoğrafını/videosunu #AcıktırBeni hashtag’i ile Facebook veya Twitter üzerinden @yemeksepeti sayfası veya Instagram üzerinden @yemeksepeticom sayfasını etiketleyip, bu paylaşımı hangi ünlü için yaptığını belirten (kampanyanın reklam yüzü olan şarkıcı Edis veya oyuncu Büşra Develi) kullanıcılar kampanyaya katılacaklardır.

3. Paylaşımlar, 01.08.2019 tarihinde konuya uygunluk, yaratıcılık kriterlerine göre Yemek Sepeti özel jürisi tarafından değerlendirilecek ve 1 kişiye şarkıcı Edis ile tanışma ve 1 yıllık Yemek Sepeti Hediye Çeki(18.250 TL değerinde), 1 kişiye oyuncu Büşra Develi ile tanışma ve 1 yıllık Yemek Sepeti Hediye Çeki(18.250 TL değerinde), 2 kişiye şarkıcı Edis ile tanışma, 2 kişiye oyuncu Büşra Develi ile tanışma fırsatı verilecektir.

4. Hediye çeki, Yemeksepeti Cüzdan Hesabı Bakiyesi olarak verilir. Yemeksepeti Cüzdan hesabı yalnızca Yemeksepeti üzerinden verilecek siparişlerde kullanılan bir ödeme yöntemidir. Yemeksepeti cüzdan hesabı kullanabilmek için www.yemeksepeti.com üyesi olmak ve Kullanıcı sözleşmesini onaylayarak Cüzdan özelliğini aktifleştirmek gerekmektedir. İlgili hediye çeki bedelinin tamamı kullanılmadan Cüzdan hesabı kapatılamaz, kapatılsa dahi bakiye miktar iade edilmez.

5. Hediye çeki son kullanım süresi 30 Eylül 2020'dir. Kazanılan hak başka kişilere, hesaplara transfer edilemez ve nakde çevrilemez, Yemeksepeti dışında başka mecralarda kullanılamaz.

6. Yarışma sonuçlar 06.08.2019 tarihinde Yemek Sepeti Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarında yayınlanacaktır.

7. Kampanyaya katılım ücretsizdir.

8. Yetkililerce yapılacak incelemede kampanya ana temasına uygun, dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, genel ahlak kurallarına uygun olan, üçüncü kişilere ait fikri mülkiyet ve marka haklarını ihlal etmeyen paylaşımlar esas alınacaktır.

9. Instagram, Twitter veya Facebook kanalları dışında başka bir kanaldan yapılan paylaşımlar kabul edilmez.

10. Yapılan paylaşım bir ya da birden fazla yemek içermeli veya yemekten bahsetmelidir.

11. Paylaşımın hangi ünlü için yapıldığı (Edis veya Büşra Develi) net olarak belirtilmelidir. Edis veya Büşra kelimelerinin #AcıktırBeni hashtag’i ve Facebook ve Twitter için @yemeksepeti veya Instagram için @yemeksepeticom sayfasının etiketi ile beraber yazılması yeterlidir.

12. Yapılan paylaşımda bir gerçek kişiyi tanımlayabilecek şekilde insan yüzü yer almamalıdır.

13. Yapılan paylaşımın yukarıda belirtilen kriterleri barındırması ve 30.09.2019 tarihine kadar paylaşıldığı platformda görünür olması, silinmemesi, kamuya açık olması gerekmektedir.

14. İkramiye kazanan katılımcı, isminin ve ilgili sosyal medya hesabındaki kullanıcı adının Yemeksepeti tarafından açıklanmasını ve yaptığı paylaşımın Yemeksepeti tarafında çekilecek video ve fotoğraflarda bedelsiz ve süresiz olarak yer almasını peşinen kabul etmiş sayılır.

15. İkramiye kazanan katılımcı, kazananlara ödüllerinin teslimi sırasında Yemeksepeti tarafından çekilecek fotoğraf ve videolarda yer almayı, ilgili fotoğraf ve videoların Yemeksepeti tarafından bedelsiz ve süresiz olarak kullanılmasını peşinen kabul etmiş sayılır.

16. Ödül teslim tarihi ve yeri Yemeksepeti tarafından belirlenecek olup kazanan talihlilere ayrıca bilgilendirme yapılacaktır.

17. İstanbul dışında ikamet eden talihlilerin teslimatın yapılacağı yere kadar olan ulaşım ve gerekmesi halinde konaklama masrafları Yemeksepeti tarafından karşılanacaktır.

18. Yarışma sonunda kazanan kişi ile paylaşım yapılan sosyal medya platformları üzerinden iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması, bu sebeple kazanan kişiye ulaşılamaması yahut kazanan katılımcının işbu katılım koşullarından yer alan hususlardan herhangi birini sağlamaması yahut yerine getirmeyi reddetmesi halinde ilgili hak jürinin belirleyeceği yedek kazananların sırasına göre devrolunur.

19. Yarışmaya katılan katılımcıların ve kazananların tamamı üretikleri içeriklere ilişkin Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamındaki manevi hakları da dahil her türlü işleme, çoğaltma, yayma, temsil, işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkının yarışmaya katılınan tarih itibariyle bedelsiz ve süresiz olarak Yemeksepeti Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş.’ne devredilmiş kabul edilir. Yemeksepeti’nin talebi üzerine yarışmaya katılan katılımcıların ve kazananlar ayrıca mali haklar devir protokolü imzalamayı taahhüt eder.

20. Kampanyaya Yemek Sepeti Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ve birinci derece yakınları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Yemeksepeti’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

21. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

22. Yarışmaya yurt dışında ikamet edenler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

23. İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

24. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Yemeksepeti’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

25. Yemeksepeti kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

26. Kampanya'ya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Yemeksepeti kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

27. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Yemeksepeti’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

28. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Yemeksepeti tarafından yapılacaktır. Yemeksepeti bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

29. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Tüm Çekilişler

Akbank Mobil Çekilişi Mart 2024

4 hafta 1.215.455 ₺ Bedava

PowerApp Fiat Çekilişi

3 hafta 1.459.900 ₺ Bedava

Enuygun Finans Çekilişi 2024

1 hafta 100.000 ₺ Bedava

Önemli Bilgiler

09-07-2019

31-07-2019

06-08-2019

36.500 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır